وقتی از بروس کمبل در مورد Doctor Strange 2 س askedال می شود ، پاسخ عجیبی می دهد

[ad_1]

مرگ شیطانی ستاره و افسانه فیلم B Bruce Campbell در پیوند مجدد خود با کارگردان Sam Raimi در دنباله مارول آینده همچنان بسیار مهار بازی می کند دکتر استرنج در مولتی ور جنون. هنگام حضور زنده در Fair Oaks Drive-in The Middletown ، از كمبل در مورد پروژه های آینده س wasال شد ، وی پاسخ داد “شاید یك فیلم سام رائمی باشد كه بتواند كارگردانی كند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=uEd8TV_rqgQ

“من فقط می توانم به شما به طرز عجیبی پاسخ دهم. من می توانم به آن پاسخ دهم ، اما فقط با یک پاسخ عجیب. آیا من در Doctor Strange 2 هستم؟ پاسخ عجیب … مشمع کف اتاق است.”

مرتبط: دکتر استرنج 2 قول “Sam Raimi Stamp” مارول رئیس کوین فیژ را داده است

درست است ، او قطعاً وارد می شود دکتر عجیب 2 سپس. می توان حدس زد که دقیقاً اشاره به مشمع کف اتاق چیست. شاید كمبل در حال بازی كردن یك كاشی لینو است كه به جادوگر عالی کمک می كند تا به مالتی ورس سفر كند.

شایعات درباره بروس کمبلظاهر شدن در دکتر استرنج در مولتی ور جنون از زمانی که رائیمی برای هدایت پروژه مارول استودیو سوار شد ، در گردش بوده است. کمپبل ، البته ، نه با دنیای مارول و نه با کار رائمی ، که مطمئناً درگیر است ، غریبه نیست. دکتر استرنج در مولتی ور جنون نتیجه گیری متعصبانه. این بازیگر در هر سه رحیمی چندین نقش مختلف بازی کرد مرد عنکبوتی فیلم ، با کمپبل ، مناسب برای یک سخنران کشتی ، یک کارگر تئاتر و یک متری ناامید کننده ، با بازیگری که هنوز بیشتر برای نقش اش در “سام رائمی” شناخته می شود مرگ شیطانی حق امتیاز.

این بازیگر مدتی است در مورد پاسخ های مرموز ارائه می دهد دکتر استرنج کامو ، اخیراً گفت شایعات محکم هستند. “من می گویم این شایعه بسیار خوبی است. فکر نمی کنم قضاوت درباره من باشد. شایعه بسیار خوبی است ، بله.”

“ببینید ، من فکر می کنم این یک قانون دائمی است خود رائمی، اگر من در آنها نباشم فیلم های او خوب نیستند. اگر کمپ یک فیلم خوب بخواهد ، من را در آن جذب خواهد کرد ، “کمپبل شوخی کرد.” اما شما هرگز نمی دانید [with] این فیلم های حماسی چه خواهد ماند و یا ادامه خواهد داد این داستان های عظیم ، بنابراین من نمی دانم. به همین دلیل آن را مرموز نگه داشته ام ، زیرا (الف) نمی خواهم مورد قضاوت قرار بگیرم ، اما (ب) نمی خواهم بگویم: “بله ، هی ، هماهنگ شو!” و آنها می روند ، “کجا بودی ، ادم سفیه و احمق؟” اما من همیشه از کار با دوست قدیمی ام ، آقای مدیر لذت می برم. “

اگرچه جزئیات خاص این طرح هنوز تا حد زیادی ناشناخته است ، دکتر استرنج در مولتی ور جنون به وضوح مخاطبان را با طرفی که تاکنون مورد کاوش MCU ، چند منظوره قرار نگرفته ، آشنا می کند. در این فیلم بندیکت کامبربچ یک بار دیگر نقش جادوگر عالی را تکرار خواهد کرد ، و چیوتل اگیوفور نیز به عنوان دشمن تبدیل شده به یک دوست ، کارل موردو ، بازگشت خواهد کرد. در حالی که انتظار می رفت کارگردان اسکات دریکسون به راس پروژه برگردد ، اما سرانجام شکست خورد و در عوض مرد عنکبوتی و مرگ شیطانی کارگردان سام رائمی کار را بر عهده خواهد گرفت.

این دنباله پس از وقایع Avengers: Endgame و WandaVision ظاهر خواهد شد و همچنین به دلیل حضور الیزابت اولسن در نقش Wanda Maximoff AKA The Scarlet Witch ، بندیکت وونگ در نقش Wong و Xochitl Gomez در نقش America Chavez بازی خواهد شد. دکتر استرنج در مولتی ور جنون به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU در تاریخ 25 مارس 2022 در ایالات متحده به بازار عرضه می شود. این به ما کمک می شود جعبه جعبه.

عناوین: Doctor Strange 2 ، Doctor Strange

[ad_2]