هالی بری زمین را در فاجعه حماسی رولاند امریش نجات می دهد

[ad_1]

برای بازدید از ماه نیازی به چمدان ندارید ، “در سال 2022 ، ماه به ما می آید”. در هیجان انگیز علمی تخیلی جدید Lionsgate سقوط ماه، جو فاولر (هالی بری) سرانجام نیروها را متقاعد می کند که برنامه ای برای نجات ما از ماه افتاده از مدار دارد. او و تیمش برای نجات سیاره ما مأموریتی را آغاز کردند ، اما دریافتند که ماه نه تنها از پنیر ساخته نشده است ، بلکه ترفندهایی نیز وجود دارد ، بلکه آستین های ماه نیز وجود دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=QRbsmbr4HFM

در خلاصه داستان رسمی آمده است: “ماه. شبها ، روزها ، فصلها و جزر و مد اقیانوس را کنترل می کند. و از ابتدای بشریت مراحل آن به عنوان نمادی از روشنگری ، دانش درونی – و جاودانگی ما بوده است. تا ناگهان و بدون هشدار نیروی مرموز ماه را از مدار خود به دور زمین می کشد و آن را در مسیر برخورد با زندگی همانطور که ما می شناسیم می فرستد. فقط چند هفته قبل از برخورد و با وجود همه احتمالات ، تیم پارچه ای یک ماموریت غیرممکن را در فضا آغاز می کند پشت سر گذاشتن همه کسانی که همه چیز را دوست دارند و با خطر مواجه می شوند تا روی سطح ماه فرود آیند ، اسرار آن را فاش کنند و سیاره ما را از نابودی نجات دهند. ماه ، جهان و خود ما. “

مرتبط: Moonfall CinemaCon در نگاه اول ، استاد بلایا ، رولاند امریش ، یک تهدید بزرگ را به ارمغان می آورد

باشه هالی بریبازیگران عالی شامل پاتریک ویلسون به عنوان فضانورد ، برایان هارپر ، مایکل پنا در نقش تام لوپز ، جان بردلی در نقش تئوریسین توطئه ما KS هاسمن ، چارلی پلامر در نقش سانی هارپر و دونالد ساترلند در نقش هولدنفیلد هستند. می دانید که وقتی شما را فقط با نام خانوادگی خود صدا می کنند ، شما فرد بدی هستید. کارگردان و نویسنده این ماجراجویی فضایی حماسی و من مطمئناً در خانه هستم روز استقلال و پس فردا زیر کمربند او رولاند امریش است.

در پاسخ به این پرسش که چگونه این فیلم شکل گرفت ، رولان امریش امریش توضیح می دهد: “این پروژه ای بود که مدت ها بود می خواستم انجام دهم.” “این به خاطر شیفتگی من به ماه است. این یک فیلم با ایده عالی است. وقتی درباره ماه می خوانید و می فهمید که چقدر عجیب است … این عجیب ترین جسم از بسیاری جهات است. هیچ ماه دیگری در خورشید عجیب نیست سیستم.”

“اگر فیلم های من را دوست دارید ، این فیلم را دوست خواهید داشت. بسیار به نظر می رسد 2012 و روز استقلالبه این ترکیبی از این دو است ، اما بدون عنصر بیگانه. در یک مقطع یک چرخش بزرگ وجود دارد ، اما من نمی خواهم آن را در حال حاضر ارائه دهم. من تصور بسیار روشنی از لحنی که می خواستم در این فیلم داشتم. همه فیلم های من طنز دارند و زیاد جدی گرفته نمی شوند. تسکین کمیک در فیلم های بزرگ مهم است. اصل را ببینید جنگ ستارگانبه یا همه فیلم های مارول. شما هم باید بخندید. “

امریش می گوید: “من این فیلم را به عنوان یک پتانسیل حق رای دادن می بینم.” “من قبلاً آن را انجام نداده ام روز استقلال، ما یکی دیگر را انجام دادیم زیرا استودیو درخواست کرد ، و من در واقع قسمت سوم را در صورت علاقه استودیو دارم. من دیده ام ستارگان به عنوان سه گانه ، اما با هم جمع نشد. بنابراین همه فیلم های من به جز یکی مستقل بودند. “Moonfall در 4 فوریه 2022 در IMAX شروع می شود!

موضوعات: سقوط ماه

[ad_2]