نیکلاس هولت در فیلم Universal Monsters در مورد Henchman دراکولا ، رنفیلد است

[ad_1]

اگرچه گفتن گفته های برام استوکر درست است دراکولا بارها بر روی صفحه بازگو شده است ، به نظر می رسد که یونیورسال می خواهد فهرست فیلم های هیولایی خود را با داستانی نه بر اساس شمارش معروف ، بلکه بر اساس حامی شیطانی و مسحورش رنفیلد ، با نام فیلم به نام قهرمان اضافه کند. این اولین بار است که دستیار دراکولا در یک فیلم مورد توجه قرار می گیرد ، بنابراین جالب است که ببینیم او چگونه پیشرفت می کند ، به خصوص اکنون که به نظر می رسد نقش اصلی خود را در فیلم پیدا کرده است. نیکلاس هولتبه این اتفاق تنها یک هفته پس از بازیگری هالت می افتد منو، به نظر می رسد برنامه او برای ماه های آینده همچنان در حال رشد است.

در رمان برام استوکر ، رنفیلد توسط دراکولا کشف می شود ، که در یک پناهگاه گم می شود و همه او را یک توهم جدی می دانند ، اما معلوم می شود که او فقط صدای گوش را می شنود و سعی می کند خواسته های او را برآورده کند. این که آیا این فیلم به عنوان پیش درآمدی برای شخصیتی است که قبلاً می شناسیم ، یا شامل داستان دراکولا از دیدگاه وی می شود ، مشخص نیست ، اما داستان رابرت کرکمن است. زندگی مرده شهرت ، و نوشته شده توسط رایان ریدلی ، ص جنگ فردا کلاه ایمنی کریس مک کی روی صندلی کارگردان.

مرتبط: هنچمن رنفیلد دراکولا فیلم هیولای جهانی خود را دریافت می کند

رنفیلد آخرین فیلمی است که بر اساس دنیای هیولایی آنها ساخته شده است و به نظر می رسد نشانه دیگری از جایی است که یونیورسال “جهان تاریک” خود را به آنجا می برد ، که به لطف بچه هایی مانند تام کروز تقریباً شروع کننده نبود. مومیاییبه استودیو در حال کار بر روی یک فیلم گرگینه جدید به نام است گرگینه، با بازی رایان گاسلینگ و جدید ون هلسینگ با جیمز وون در هیئت تولید منقضی می شود. اولین پیش نویس فیلمنامه از رنفیلد به وضوح چیزی را در Universal روشن کرده است ، و اگرچه Renfield شخصیتی از فیلم های هیولای قدیمی نیست ، اما به نظر می رسد که این فیلم دارای عناصر اکشن و طنز است که سایر فیلم های هیولا فاقد آن هستند ، مانند بازسازی فیلم مرد نامرئی که بیشتر در مسیر وحشت و وحشت ارائه می دهد.

هالت به تازگی در کنار آنجلینا جولی بازی کرده است کسانی که می خواهند من بمیرم، و سایر حضورها شامل نقش هایی در مرد ایکس حق امتیاز، مکس محبوب و دیوانه: مسیر خشمو او همچنین به زودی در فصل دوم تونی مک نامارا دیده می شود بزرگبه هولت نامزد دریافت جایزه برای بزرگاولین فصل گلدن گلوب ، SAG و Critic’s Choice Awards است.

همانطور که به نظر می رسد Universal اکنون متوجه شده است که آنها با احیای Universal Monsters به ​​کجا می روند ، احتمالاً شاهد افزودن موارد بیشتری به لیست در حال رشد خواهیم بود ، که در سال 2020 در حال حاضر شامل زن نامرئی، در مورد پل فیگ ارتش تاریک و یک رویکرد جدید دراکولا به خودی خود از آنجا که همه اینها فقط در مراحل اولیه است ، احتمالاً یک یا دو سال طول می کشد تا ببینیم بسیاری از این موج جدید بازسازی و بازخوانی ها به سینماها می آید. این داستان تمام می شود ضرب الاجلبه

موضوعات: Renfield ، Universal Monsters

[ad_2]