نمایش فیلم و نمایش God of War در حال حاضر در سونی اتفاق نمی افتد

[ad_1]

سونی امیدهایش را ناکام گذاشته است خدای جنگ طرفداران ، تایید می کنند که در حال حاضر در حال ساخت یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی بر اساس بازی اکشن محبوب نیستند. در حالی که جدید است خدای جنگ پیش بینی می شود که این بازی قبل از پایان سال 2021 رو به زوال باشد ، در ماه های اخیر شایعات زیادی مبنی بر اینکه سونی قصد دارد یک فیلم یا مجموعه تلویزیونی الزام آور را اعلام کند ، وجود دارد ، اما مقاله جدیدی در نیویورک تایمز تایید کرد که هیچ برنامه ای برای بازی را به هیچ وجه توسعه ندهید.

این مقاله ، که به انتشارات آینده سونی پیکچرز متمرکز است ، در مورد موارد سازگاری مبتنی بر بازی ویدیویی مانند HBO بحث می کند آخرین ما به مدت طولانی به تعویق افتاد واگذار نشده فیلم و این تمرکز اخیر استودیو در تبدیل برخی از بزرگترین امتیازهای Playstation خود به نمایشگرهای بزرگ و کوچک است ، که باعث شده بسیاری گمانه زنی کنند خدای جنگ ممکن است در لیست بعدی باشد.

مرتبط: رویداد پخش جریانی جشن سی امین سالگرد Sonic the Hedgehog گزارش شده توسط سگا

اگرچه وی احتمال وجود در آینده ای دور را رد نکرد ، اما نماینده سونی با قاطعیت هرگونه برنامه فعلی را برای رفتن به جلو با انتقال به تلویزیون یا فیلم برای سریال “خدای جنگ” رد کرد. اگرچه ممکن است این طرفداران اخباری نباشند که بخواهند بشنوند ، اما این بدان معنا نیست که سازگاری های آینده در صفحه سونی عناوین قابل توجهی را از دست می دهند. همچنین The Last of US و Uncharted، دو پروژه دیگر در اوایل توسعه در استودیو با مجموعه تلویزیونی وجود دارد فلز تاب خورده یک سری بازی ها و یک فیلم سینمایی در شبح تسوشیما پیشرفت به سمت تولید به زودی.

با دومی Sonic the Hedgehog فیلمی که نظرات مطلوبتری از آنچه انتظار می رود دریافت کند و مورتال کمبت با انجام مشاغل معقول ، حتی با بسیاری از نقایص ، مجدداً شروع به کار کنید ، بعید به نظر می رسد که سونی در هر یک از فیلم های مستقر در فیلم خود که دارای هرگونه تجدید حیات هستند ، بنشیند و استودیوی فیلم های Playstation Productions آنها از زمان تأسیس در بازی های ویدیویی 2019 کار بسیار کمی انجام داده است اساس بسیاری از فیلمهای موفق مانند بازی Resident Evil و بسیاری از دنباله های آن و اخیر پیکاچو فیلمی که بخشی از آن از سری بازیهای نینتندو ساخته شده است. با این حال ، دهه های گذشته نیز به ما داده است Super Mario Bros.، Street Fighter و دیگران که فدائیان وفادار خود را دارند اما به طور کلی بازدیدهای عمده مورد انتظار آنها را ارائه ندادند.

گزارش های دسامبر 2020 حدس زدند که عناوین Playstation می توانند تحت درمان فیلم قرار بگیرند ، با ذکر بسیاری از موارد خدای جنگ در میان آنها و خون عنوان دیگری با پتانسیل است. بیشتر گمانه زنی ها در مورد اینکه کدام یک از بازی های سونی در حال توسعه است ، ناشی از مصاحبه CNBC با رئیس و مدیرعامل سونی پیکچرز ، تونی وینچیکرا است ، که در آن او فاش کرد که در حال حاضر 3 فیلم و 7 سریال تلویزیونی دارد. در مراحل مختلف توسعه ، اما این کار را نکرد همچنان به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد عناوین محبوب خود می پردازند ، به طرفداران اجازه می دهد تا ایده های بازی خود را که می خواهند برای پرش بر روی صفحه بزرگ ببینند ، ارائه دهند. عناوینی که در لیست طرفداران وجود دارد از خانواده بسیار متفاوت است ، صوتی-eski Crash Bandicoot به وحشت بزرگسالان تا غروب آفتاب، و تیرانداز اقدام نظامی منطقه کشتار فقط برخی از کسانی که توانایی بالقوه دارند یا لطفاً ، طرفداران را ناراحت کنند بسته به میزان خوب ترجمه. این خبر از نیویورک تایمز.

مباحث: بازی های ویدیویی

[ad_2]