مینی سریال جدید HBO Max True Crime الیزابت اولسن را به یک دیوانه تبر تبدیل می کند

[ad_1]

سریال های محدود جنایت واقعی عشق و مرگ الیزابت اولسن را به عنوان قاتل معروف تبر Candy Montgomery ، که در سال 1980 به دلیل یک مثلث مرگبار عشق بهترین دوست خود را هک کرد ، مشاهده خواهد کرد واقع در شهر کوچک ویلی تگزاس ، عشق و مرگ بر اساس کتاب جیم اتکینسون و جو باب بریگز “شواهد عشق: یک داستان واقعی از شور و مرگ در حومه شهر” و همچنین تعدادی مقاله از تگزاس که از آن زمان به بعد منتشر شده است ، ساخته خواهد شد.

این نشان می دهد که سریال های محدود تلویزیون Lionsgate به وقایع منتهی به حمله و همچنین تأثیرات قتل و تأثیری که بر جامعه ای که پس از این واقعه وحشتناک برای پرسه زدن باقی مانده بودند ، خواهد پرداخت. سارا اوبری ، رئیس محتوای اصلی HBO ، گفت: “این یک داستان جذاب در مورد ناامیدی و خواسته های دو زن در یک شهر کوچک است که با یک عمل خشونت آمیز وحشتناک پایان می یابد.”

مرتبط: کورتنی کاکس نوید جلسه ویژه ای برای دوستان سرشار از احساسات و شگفتی می دهد

به عهده گرفتن نقش Candy یک کار ساده نخواهد بود الیزابت اولسنزیرا او شخصیتی کاملاً پیچیده و دارای بسیاری از جنبه های شخصیتی بود. کندی ، مادر و یک خانه دار عاشق ، یک کلیسای معتقد و ستون جامعه بود. با این حال ، وقتی احساسات خود را نسبت به شوهر دوست خوبش بتی گور ، آلن ، احساس ناخوشایند کرد ، اوضاع شروع به خرابی کرد. در پایان ، این اشتیاق بود که منجر به قتل وحشیانه بتی شد.

کوین بیگس ، رئیس تلویزیون Lionsgate گفت که اولسن بیش از مسئولیت این چالش است و به تلویزیون گفت: “ما نمی توانیم تصور کنیم که یک هنرمند کاملتر از الیزابت اولسن در نقش اصلی Candy بازی کند. استعداد ، جذابیت و انرژی او می تواند افسون کند. مخاطبان مانند هیچ کس دیگر. “

از آنجا که این یک داستان جذاب است ، جای تعجب نیست که این اولین بار نیست که برای تلویزیون اقتباس می شود. در حقیقت، عشق و مرگ این تنها اقتباس از پرونده مونتگومری-گور نیست که اکنون در دست توسعه است. در UCP استودیوی جهانی ، الیزابت ماس ​​به این ستاره پیوست آب نبات، یک سری محدود توسط قانونرابین وایت و نیک آنتوسکا هستند.

بازگشت به سال 1990 ، فیلم تلویزیونی CBS قتل در یک شهر کوچک پخش شد این فیلم به کارگردانی استفان جیلنهال و بازی باربارا هرشی و برایان دنائی نیز براساس این پرونده ساخته شده است. همبازی باربارا هرشی جایزه Primetime Emmy را برای بازیگر نقش اصلی زن – مینی سریال یا فیلم برنده شد.

عشق و مرگ نه تنها در دوربین بلکه در پشت صحنه نیز استعداد خوبی وجود دارد. دروغ های کوچک بزرگ David E. Kelly خالق نویسنده و تهیه کننده اجرایی نمایش خواهد بود. نیکول کیدمن به عنوان تهیه کننده با پرچم Blossom Films با Per Saari متحد می شود. این نمایش توسط لسلی لینکا گلاتر کارگردانی خواهد شد ، معروف به خاطر کار در سریال تحسین شده مهیج. میهن.

اعلام حضور اولسن در این پروژه بدون شک طرفداران این کشور را هیجان زده خواهد کرد WandaVision بازیگری که در حال حاضر در یک سری از برندگان است. موفقیت اخیر بازیگر نقش اول واندا ماکسیموف در سریال های تلویزیونی دیزنی + و مارول ، برنده مخاطب ، اولسون نقش این فیلم را که مدتهاست در مورد مارول انتظار می رود تکرار می کند دکتر استرنج در مولتی ور جنونبرنامه ریزی شده برای انتشار در سه ماهه اول سال 2022.

مباحث: HBO Max ، پخش جریانی

[ad_2]