میزبان 3 دیوید کوچنر می گوید این اتفاق می افتد ، اما ممکن است زمان بر باشد

[ad_1]

میتوانست پیشرو 3 تا حالا شده؟ خوب ، به گفته ستاره حق رای دادن دیوید کوکنر ، بله ، می تواند ، اما مخاطبان می توانند مدتی صبر کنند. بازیگری که در نقش یک قهرمان قهرمان قهرمان “قهرمان” بازی می کند تایپ کنید منتهی شدن فیلم ها ، از او س ifال شد که آیا فیلم سوم ساخته می شود یا خیر ، و اگرچه او آن را رد نکرد ، اما او پیشنهاد کرد که می توانیم تا سال 2024 صبر کنیم …

“11 سال از اول و دوم گذشته است. 11 سال بعد شاید دوم.”

مرتبط: Anchorman 3 احتمالاً اتفاق نخواهد افتاد ، اما کریستینا اپلگیت هرگز نخواهد گفت هرگز

در سال 2004 منتشر شد میزبان: افسانه رون بورگوندی در دهه 1970 مخاطبان را آزاد کرد و ویل فرل را به عنوان ران بورگوندی ، مجری اخبار سن دیگو به تصویر کشید. در حالی که بورگوندی از نظر ظاهری آماده سازگاری با ایده زنان در محل کار ، حتی در خارج از منشی ها است ، اما مطمئناً نمی خواهد کارهای خودش به چالش کشیده شود. پس تعجبی ندارد که آمدن ورونیکا کورنینگستون (کریستینا اپلگیت) ، روزنامه نگار جاه طلب ، در نگاه رون مورد پسندترین استودیو نیست. هنگامی که ورونیکا به سلطنت سقوط کرد ، گزارشگران رقیب به زودی درگیر نبردی کاملاً شخصی بین دو جنس می شوند.

اولین منتهی شدن او به سرعت یک فرقه اختصاصی پیدا کرد و با خطوط مداوم نقل شده و نمایش های جذاب و جذاب خود بخشی از فرهنگ پاپ باقی ماند. این کمدی تقریباً یک دهه بعد در سال 2013 دنبال شد میزبان 2: افسانه ادامه داردکه اخبار معروف و باشکوه اخبار سبیل را از سن دیگو اخراج کرد. البته هیچ چیز مانع رون بورگوندی نمی شود و او خیلی زود در اولین کانال خبری 24 ساعته در نیویورک استخدام شد و در آنجا از طریق پوشش خبری جدید خود به کانال حمله کرد.

در حالی که ردیابی به اندازه مورد قبلی خود محبوب نبود ، ران بورگوندی همچنان به عنوان یکی از بزرگترین ساخته های ویل فرل شناخته می شود ، بدون شک طرفداران این کمدی با ایده سه گانه شیفته او می شوند.

دیوید کوچنر تنها کسی نیست که فکر می کند پیشرو 3 اگر قطعات در جای خود قرار بگیرند ، در نهایت می تواند همراه با ستاره استیو کارل نیز حضور داشته باشد. “اگر آنها یکی دیگر بسازند ، من یکی دیگر می سازم.” کارل نشان داد. “این واقعا سرگرم کننده است. این فقط بیرون رفتن با دوستان و مزخرفات است.”

با این حال ، آدام مک کی کارگردان ، که از آن زمان فیلم های برنده جایزه را کارگردانی کرده است کوتاه بزرگ و قائم مقام، در گذشته گفت که حق رای دادن به پایان رسیده است. “آماده است.” گفت مک کی “فکر می کنم اینگونه باشد. انجام این کار بسیار عالی بود و کار با این بچه ها بسیار سرگرم کننده بود ، اما فکر می کنم این کار برای رون بورگوندی بود. نه ، این آخرین دنباله ای است که ما انجام خواهیم داد. برای من بیش از شخصیت های جدید و دنیای جدید است. و اکنون ما این نسخه جایگزین را منتشر می کنیم [of Anchorman 2]، ما کاملا راضی هستیم نه پیشرو 3. “

با این حال ، امیدوارکننده ، مک کی در طی سالهای گذشته آهنگ خود را تا حدی تغییر داده است ، حتی جزئیاتی درباره یک طرح بالقوه برای منتهی شدن 3. “من می توانم به شما به عنوان کمی نیم جمله به شما بدهم.” کارگردان طعنه زد. “من نمی دانم آیا جنگ اول و حتی جنگ دوم را در عراق به یاد می آورید. شاید این جنگ عمدتا جنگ دوم عراق بود. آنها در روزنامه نگاران ساخته شدند و این ایده کلی ما را ایجاد کرد … نمی خواهم بگویم بیش از حد ، اما من فقط به شما می گویم که روزنامه نگار داخلی ، ران بورگوندی ، ورونیکا کورنینگستون ، تیم خبری. این قطعاً ایده خوبی به ما داد. ” ET کانادا.

عناوین: Anchorman 3، Anchorman[ad_2]