مشکلات بزرگ راک هنگام راه اندازی مجدد چین کوچک هنوز در حال رخ دادن است

[ad_1]

تنها یک موضوع زمان است که ما دنباله ای برای مشکلات بزرگ در چین کوچک دریافت کنیم ، زیرا دواین جانسون و شریک تولیدش هیرام گارسیا از انتشار وی امتناع می کنند. چندین سال گزارش شده بود که جانسون در حال توسعه رویکرد جدیدی نسبت به فیلم کلاسیک جان کارپنتر از طریق استودیوی فیلمسازی خود به نام Seven Bucks Productions است. در سال 2018 ، گارسیا تصریح کرد که ایده ساخت دنباله ای است که به عنوان دنباله اصلی باشد.

از آن زمان هیچ به روزرسانی عمده ای انجام نشده است و Seven Bucks Productions هنوز مشغول پروژه های دیگر است. در مصاحبه جدیدی با Collider ، گارسیا در مورد وضعیت فعلی صحبت کرد مشکل بزرگ در چین کوچک دنباله ، با تأکید مجدد که بازسازی نسخه کارپنتر نخواهد بود. او همچنین پیشنهاد می کند که در حقوق مشکلاتی وجود دارد که دخالت می کند ، اما گارسیا می گوید او و او دواین جانسون آن را نگه می دارد تا زمانی که اتفاق بیفتد. از مصاحبه:

مطالب مرتبط: مشکلات بزرگ در چین کوچک 35 سال پیش امروز در سینماها اکران شد

“این هنوز جاه طلبی ما است ، اما متأسفانه عوارضی با اموال موروثی همراه است که در طول این سالها بسیار با آن ارتباط داشته است. ما واقعاً ایده جالبی داریم که می خواهیم با آن چه کنیم ،” به ویژه از آنجا که هدف ما هرگز این نیست که دوباره کار کنیم دردسر بزرگ اما فقط ادامه بده مثل کاری که ما انجام دادیم جومانجی ما داستان را ادامه می دهیم و مطمئن می شویم که نسخه اصلی به تنهایی وجود دارد زیرا برای ما و طرفداران سراسر جهان بسیار مهم است. نیازی به گفتن نیست ، ما هنوز روی آن کار می کنیم ، اما مانند هر پروژه بزرگ ، راه آسان نیست ، اما ما به آن پایبند هستیم! راهی برای ادامه داستان پیدا می کنیم مشکل بزرگ در چین کوچکبه “

گارسیا همچنین با این ایده موافق است که جان کارپنتر مردی نیست که بتواند کلمات را با هم مخلوط کند ، به ویژه وقتی صحبت از احساساتش هنگام شروع مجدد فیلم هایش می شود. او به وضوح اعلام کرد که طرفدار راب زامبی نیست هالووین فیلمها ، اگرچه با دنباله هایی برای بلومهاوس ساخته شده است. در حالی که گارسیا اشاره می کند که چگونه کارپنتر همیشه دقیقاً به شما می گوید چه احساسی دارد ، او می افزاید که این کارگردان افسانه ای را “بسیار عالی” می کند.

در سال 2018 ، جان کارپنتر واقعاً افکار خود را در مورد فیلم برنامه ریزی شده ارائه کرد. او در آن زمان گفت که هنوز در مورد پروژه با جانسون صحبت نکرده و هنوز کاملاً مطمئن نیست که با آن چه کند. با این حال ، او اعتراف کرد که خوشحال می شود سوار شود اگر چکی با صفرهای کافی به او پیشنهاد شود.

کارپنتر به Speakeasy گفت: “این در اوایل کار است. من در مورد هیچ کدام با دواین جانسون صحبت نکرده ام.” “من در مورد بازسازی ها دوپهلو هستم. از سوی دیگر ، بستگی به میزان پرداختی آنها به من دارد.”

خوشبختانه ، این بازسازی نخواهد بود ، که خبر خوبی است ، زیرا بازسازی کرت راسل در نقش جک برتون ایده بسیار بدی به نظر می رسد. دنباله همچنین به این معنی است که بازیگر نقش راسل در این نقش منتفی نیست. مصاحبه کامل گارسیا را می توانید در اینجا بخوانید شتاب دهندهبه

موضوعات: مشکل بزرگ در چین کوچک ، مشکل بزرگ در بازسازی چین کوچک

[ad_2]