مری الیزابت وینستد یک قاتل بیرحمانه در نگاه اول کیت در Netflix است

[ad_1]

طرفداران مری الیزابت وینستد را به عنوان یک قاتل در تریلر اکشن پیش رو نتفلیکس دوست دارند کیت پس از اولین نگاه به بازیگر زن در این نقش مشخص شد. هفته نامه سرگرمی جمعه سه عکس جدید از فیلم مورد انتظار منتشر کرد. این عکس ها ، که توسط Netflix Geeked در توییتر نیز به اشتراک گذاشته شد ، به قضاوت با واکنش ها ، به سرعت طرفداران زیادی را به خود جلب کرد ، از دیدن فیلم کاملاً هیجان زده شدند. عکس های زیر را مشاهده می کنید.

مردم با دیدن اولین تصاویر نمی توانند منتظر دیدن فیلم باشند. منتقد کورتنی هوارد می نویسد: “من اینجا هستم مری الیزابت وینستد در # کیت در # نتفلیکس ، یک بازیگر با نور نئون بر مزدوری متمرکز شد که مسموم شده و کمتر از 24 ساعت فرصت دارد انتقام دشمنان خود را بگیرد. به من بدهید!

مرتبط: کیت به مری الیزابت وینستد به هواداران بیگانه الن ریپلی جدی می دهد

“وینستد” دیگری می نویسد: “منظور شما این است که من می توانم چیز جدیدی تماشا کنم و مجبور نیستم دوازده بار دیگر پرندگان شکاری را تماشا کنم تا از مری الیزابت وینستد به عنوان یک قاتل سیر شوم! من هنوز هم ده بار دیگر BoP را تماشا می کنم ، FYI” ، وینستد دیگری می نویسد پنکه.

کیت ستاره های وینستد به عنوان یک قاتل زن که پس از مسموم شدن و کمتر از 24 ساعت فرصت برای زندگی ، به شکار در خیابان های توکیو می رود. او با دختر یک هدف گذشته ارتباط برقرار می کند و سرانجام ضمن انتقام از دشمنان ، آخرین کار خود اشتغالی را به خود می دهد. وینستد در گفتگو با Entertainment Weekly بیشتر درباره نقشی که بازی می کند صحبت می کند.

مری الیزابت وینستد در نقش کیت شماره 1

این بازیگر زن گفت: کیت یک قاتل بیرحم است که در توکیو کار می کند و مسموم شده است. “او فهمیده است که 24 ساعت قبل از مرگ سم زنده مانده است ، بنابراین او به یک مأموریت می رود تا بفهمد چه کسی او را مسموم کرده و آنها را قبل از مرگ می کشد. در طول راه ، او با این دختر نوجوان به نام آنی رابطه برقرار می کند (میکو) مارتینو). و آنها در آخر این مأموریت را با هم انجام می دهند. این یک داستان قاتل بی رحمانه قلبی است! “

بازیگران کیت همچنین شامل وودی هارلسون ، میشیل هویسمن ، تادانوبو آسانو ، جون کونیمورا ، میاوی و کازویا تانابه است. صحبت با EW ، به کارگردانی سدریک نولاس-ترویان (شکارچی: جنگ زمستانی) جزئیاتی درباره کار با برخی از اعضای بازیگران ارائه داد. این شامل بازیگر باسابقه هارلسون می شود ، كه شوم نولاس-ترویان او را مردی توصیف می كند كه در صحنه سرگرمی لذت كامل داشت.

مری الیزابت وینستد در نقش کیت تصویر شماره 2

کارگردان گفت: وودی وودی است. “مطمئناً این یک ماجراجویی است. اما بسیار فداکارانه است و کار با آن بسیار آسان است. این شخصیت هیجان انگیز را به این شخصیت می بخشد. او مدتهاست که در صحنه فیلمبرداری نبوده است ، اما ما گزارش تهیه کردیم.”

از سخت ترین صحنه تیراندازی ، نولاس-ترویان افزود: “سخت ترین صحنه تیراندازی صحنه ای بود که مری و میاوی در داخل آپارتمان داشتند. ما نمی توانستیم با شیرین کاری مضاعف از این عکسبرداری کنیم ، بنابراین آنها مجبور بودند خودشان این کار را انجام دهند. شما من دو بازیگر داشت که بسیار نزدیک با بدلکاری ها ارتباط داشتند. ما فکر کردیم که اتفاق بدی می تواند در آنجا رخ دهد. این بازی قطعاً مرا عصبی کرد.

مری الیزابت وینستد در نقش کیت تصویر شماره 3

به کارگردانی نولاس-ترویان ، کیت توسط Umair Aleem نوشته شده و توسط Bryan Unkeless ، Kelly McCormick و Patrick Newall تهیه شده است. این فیلم در پاییز سال 2021 با تاریخ انتشار رسمی نتفلیکس در سطح جهانی اکران می شود که هنوز رونمایی نشده است. اولین عکس ها برای اولین بار توسط هفتگی سرگرمی.

عناوین: کیت ، نتفلیکس ، پخش جریانی[ad_2]