مری الیزابت وینستد در حال سقوط از نتفلیکس است

[ad_1]

اولین عکس های اقدام آینده نتفلیکس کیت اکنون فوران کرده است ، s اسکات زائر علیه جهان ستاره مری الیزابت وینستد در تلاش برای انتقام طوفانی آغاز می کند. اشتباه نکنید ، آدمهای بد قطعاً می دانند که او اینجا بوده است. کلیپ کوتاه با صبر و حوصله بیش از قربانیان خود مانند یک فرشته انتقام جوی شناور ، کیت را نشان می دهد که ماهرانه با طعمه های خود بیرون می رود و آنها را مانند ماهی در بشکه جمع می کند. در حقیقت ، این کار حتی راحت تر از آن هم به نظر می رسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=wPzcpDNRyyA

اندکی پس از ورود تیزر ، اعلام شد که کیت رسما R-Rated است. دلایل آن ساده است. این تریلر اکشن شامل “خشونت شدید خونین و تمام مدت زبان” خواهد بود. برای طرفداران اکشن که امیدوارند برخی حرکات قاتل را ببینند ، این کاملا امیدوار کننده است.

مرتبط: کیت به مری الیزابت وینستد به هواداران بیگانه الن ریپلی جدی می دهد

مری الیزابت وینستد ستاره ها به عنوان شخصیت عنوان در کیت، برای قاتلی که وقتی متوجه شد تنها ساعاتی از زندگی او باقی مانده است ، دنیای او به هم ریخته است و از این زمان برای انتقام استفاده می کند. عامل جنایتکار بی رحم معروف به کیت پس از فهمیدن اینکه او واقعاً غیرقابل بازگشت مسموم شده است ، کمتر از 24 ساعت فرصت دارد تا انتقام دشمنان خود را بگیرد و در این روند رابطه غیر منتظره ای با دختر یکی از قربانیان گذشته خود شکل می دهد.

وینستد در مورد شخصیت خود در مصاحبه اخیر خود گفت: “کیت یک قاتل بیرحم است که در توکیو کار می کند و مسموم شده است.” “او فهمیده است که 24 ساعت قبل از مرگ سم زنده مانده است ، بنابراین او به یک مأموریت می رود تا بفهمد چه کسی او را مسموم کرده و آنها را قبل از مرگ می کشد. در طول راه ، او با این دختر نوجوان به نام آنی رابطه برقرار می کند (میکو) مارتینو)

کارگردانی شده توسط شکارچی: جنگ زمستانی سدریک نیکولا-ترویان و نوشته شده توسط اومیر آلیم ، کیت ستارگانی مانند وودی هارلسون ، میشیل هویزمن و Tadanobu Asano همراه با مری الیزابت وینستد و به نظر می رسد یک جریان عالی برای پخش جریانی باشد.

مدیر سدریک نیکولا-ترویان قبلاً در مورد انرژی لجام گسیخته بحث کرده است زهر: بگذارید قتل عام شود ستاره وودی هارلسون ، که جنسیت کیت را به تصویر می کشد. این کارگردان توضیح داد: “وودی وودی است.” “او مطمئناً خودش یک ماجراجویی است. اما بسیار سرگرم کننده است و کار با آن بسیار آسان است. او به آن شخصیت آن حرکت را می بخشد. او مدت زیادی است که در صحنه بازی نیست ، اما ما آن را مورد توجه قرار داده ایم.”

مری الیزابت وینستد پس از بازی در فیلم های شبیه کوئنتین تارانتینو با ژانر اکشن غریبه نیست. اثبات مرگ ، رایگان زندگی کنید یا سخت بمیرید همراه با بروس ویلیس ، توسط ادگار رایت اسکات زائر علیه جهان، و 2019s جوزا نرکه او را دید که یک کلون از قاتل ویل اسمیت را گرفت. سال گذشته ، وینستد به عنوان هلنا برتینلی AKA The Dexter ، یک نگهبان یتیم و عضو پرندگان شکاری به همراه هارلی کوین و بلک قناری.

کیت فقط یکی از بسیاری از اکشن های مهیج اکشن است که نمایش نخست آن در غول پخش جریانی به زودی ارائه می شود. جیسون موموآ همچنین از طریق یک مأموریت انتقام تنها عمل خواهد کرد دختر نازچه کسی پیدا می کند آکوامن ستاره ای به عنوان یک مرد عادی که مرگ او را آزار می دهد و پس از تلاش برای انتقام گرفتن از مارک خودش مجبور است از دخترش محافظت کند Netflix همچنین لیام نیسون را برای اولین بار ارائه خواهد داد جاده یخی، بکت با بازی جان دیوید واشنگتن و آلیشیا ویکاندر و بازگشت ژان کلود ون دام آخرین مزدور. کیت قرار است از 10 سپتامبر 2021 در نتفلیکس منتشر شود.

عناوین: کیت ، نتفلیکس ، پخش جریانی

[ad_2]