مایکل کیتون می گوید برگشتن به فلز ترامپولین برای فلاش به طرز شگفت انگیزی طبیعی بود

[ad_1]

پوشیدن کت و شلوار مانند دوچرخه سواری به عنوان مورد علاقه عاشقان است بتمن بازیگر مایکل کیتون همانطور که هر طرفدار شوالیه تاریکی می داند ، کیتون بیشتر به خاطر بازی در نقش بروس وین در تیم برتون شناخته شده است. بتمن در سال 1989 ، نقشی که او در دنباله آن در 1992 تکرار کرد. بتمن برمی گرددبه کیتون از زمانی که ویل کیلمر هدایت این تیم را بر عهده داشت ، نقش یک ابرقهرمان را بازی نکرده است بتمن برای همیشه، اگرچه هنوز بسیاری از طرفداران بتمن کیتون را از همه بهتر می دانند.

سالهاست که طرفداران از کیتون می خواهند نقش خود را به عنوان بروس وین مسن تر در فیلم جدید بتمن بازی کند. از آن زمان مشخص شد که او سرانجام بار دیگر با نقش خاصی در نقش بتمن بازی می کند رعد و برق، فیلم آینده DC Films با بازی ازرا میلر در نقش DCEU. گنجاندن عناصر یک جهان چندگانه در داستان چیزی است که به بتمن کیتون اجازه می دهد در کنار بتمن DCEU ، با بازی بن افلک ظاهر شود.

مطالب مرتبط: دنی دی ویتو کتابی کمیک درباره پنگوئن ها برای هشتادمین سالگرد شرور بتمن می نویسد

تولید در حال حاضر ادامه دارد رعد و برقو کیتون دوباره بینی و کاپوت خود را برای بازگشت به عنوان بتمن پوشید. در مصاحبه ای که اخیراً با جیک همیلتون ، مجری برنامه Jake’s Takes داشت ، از کیتون مستقیماً پرسیده شد که قرار گرفتن دوباره در وان بعد از سه دهه وقفه چه حسی دارد. همانطور که کیتون توضیح می دهد ، او کاملاً شگفت زده شد که چقدر طبیعی است که دوباره به کت و شلوار برگردیم ، تقریباً انگار بتمن برمی گردد فقط سال گذشته بیرون آمد

https://www.youtube.com/watch؟v=DePky8k6Oq0

کیتون گفت: “این به طور تکان دهنده ای طبیعی بود. عجیب بود. مثل این بود که به خودم می گفتم:” اوه ، آه ، بله ، درست است. ” این بازیگر همچنین در مورد اینکه چگونه پوشیدن لباس خفاش او را با خاطرات بازی در این شخصیت در سالهای پیش غرق کرده است که به نظر جالب آمده است. کیتون رسماً تأیید نکرده است که آیا در فیلم جمله معروف خود “من بتمن هستم” را بیان می کند ، وانمود می کند که س heardال را نشنیده است ، اما به نظر می رسد که احتمالاً ما آن را در مقطعی بشنویم.

Andy Muskieti کارگردانی می شود رعد و برق نوشته شده توسط کریستینا هادسون در کنار ازرا میلر در نقش بری آلن و مایکل کیتون در نقش بروس وین ، این فیلم بن افلک را به عنوان جایگزینی برای بروس وین برای آنچه که به نظر می رسد این نسخه از آهنگ قو قهرمان است ، ارائه می دهد. ساشا کاله همچنین به عنوان بازیگر دختر فوق العاده DCEU در فیلم با بازیگران آن از جمله کرسی کلمونز ، ماریبل وردو ، ران لیوینگستون ، ساویرز-مونیکا جکسون و رودی مانکوسو بازی کرد.

هنوز منتظریم ببینیم مایکل کیتون در لباس ، اما Muskieti اولین نگاه ما را به خود کت و شلوار تحریک می کند. در اینستاگرام ، کارگردان تصویری نزدیک از لوگوی بتمن با زمینه زرد کلاسیک ، که در جلوی ترامپولین کیتون تزئین شده بود ، منتشر کرد. همچنین به نظر می رسد خون روی کت و شلوار وجود دارد و این نشان می دهد که بتمن کیتون ممکن است وقتی او را در داخل می بینیم فقط دستانش را کثیف کند. رعد و برقبه

رعد و برق در 4 نوامبر 2022 منتشر می شود. به نظر می رسد که پس از آن بیشتر شاهد بازی Batman Keaton باشیم رعد و برق همچنین ، زیرا شایعاتی وجود دارد که وی در فیلمهای دیگر DCEU به عنوان معادل نیک فیوری توسط ساموئل ال جکسون در MCU ظاهر می شود. خوب است کیتون با کت و شلوار خیلی راحت احساس می کند.

موضوعات: بتمن ، فلش[ad_2]