مایکل مایرز آماده شکار در New Halloween Kills Behind the Scenes است

[ad_1]

بازاریابی برای قطع فیلم آینده در نوسان است ، هالووین می کشدبه ادامه مستقیم 2018 هالووین، که به خودی خود عاقبت جان کارپنتر در سال 1978 بود هالووین،، هالووین می کشد اکتبر امسال منتشر می شود و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار ، جزئیات بیشتر و بیشتری فاش می شود. به تازگی ، رایان فریمن ، که تهیه کننده است هالووین می کشد، تصویری شبح انگیز از پشت صحنه مایکل مایرز به اشتراک گذاشت. شرور نقاب دار نمادین این حق رای دادن می تواند لباس جامه مشکی و چاقوی خونی بر تن داشته باشد.

رایان فریمن این عکس را در پست رسمی اینستاگرام خود با عنوان زیر قرار داد: “calebascioofficial تصویر کامل را درخواست کرد ، بنابراین اینجا است. این فیلم در 10 اکتبر 2019 ساعت 1:08 بامداد در ویلمینگتون ، کارولینای شمالی فیلمبرداری شد. Jamesjudecourtney هدیه می دهد. “می توانید تصویر زیر را مشاهده کنید.

مرتبط: Venom: بگذارید یک کشتار دوباره کند شود ، اکنون تاریخ انتشار هالووین می کشد

هالووین می کشد سال 2018 به جایی خواهد رسید هالووین با مرگ مایکل مایرز در زیرزمین سوزان لوری به پایان رسید. تریلر رسمی که ماه گذشته منتشر شد ، نشان داد که آتش نشانان ناآگاهانه مایرز را از دام مرگ او آزاد کردند. جیمی لی کرتیس در نقش لوری استرود در کنار جیمز جود کورتنی در نقش مایکل مایرز باز می گردد. نیک قلعه ، که مایرز را در فیلم 1978 به تصویر کشید ، همچنین در فیلم کوتاه کامئو حضور دارد. جودی گریر ، اندی ماتیکاک ، کایل ریچاردز و نانسی استیونز نقش های خود را از سال 2018 و 1978 بازی می کنند. هالووین به ترتیب فیلم ها آنتونی مایکل هال و ویل پاتون نیز در این فیلم بازی می کنند. جیمی لی کورتیس سال آینده این موضوع را تایید کرد هالووین به پایان رسید این آخرین باری خواهد بود که در نقش لوری استرود بازی می کند.

کارگردانان و بازیگران این موضوع را تایید کردند هالووین می کشد بیشترین تعداد قتل را در بین تمام فیلم های موجود در حق رای دادن خواهد داشت. به نظر می رسد مایکل مایرز ، با انگیزه انتقام ، این بار واقعاً در مورد خون است. همچنین ، این بار او افراد غافلگیر کننده را غارت نخواهد کرد. طبق خلاصه ، لوری به همراه خانواده اش ، شهر هادنفیلد و بازماندگان سابق قتل مایکل مایر ، برای سرنگونی وی متحد می شوند.

اگرچه هالووین به پایان حماسه لوری استرود و مایکل مایرز ختم می شود ، اما فریمان در گذشته از این که این حق رای دادن می تواند پس از آن ادامه یابد ، اذیت شده است.

کارگردان: دیوید گوردون گرین هالووین می کشد از فیلمنامه ای که او با دنی مک براید و اسکات تیمز همکاری کرده است. جیسون بلوم ، ملک عقاد و بیل بلوک به عنوان تهیه کننده برمی گردند. جان کارپنتر ، پسرش کودی کارپنتر و دنیل دیویس موسیقی اصلی را تشکیل دادند. هالووین می کشد در 15 اکتبر 2021 فقط در سینماهای جهان اکران می شود. این فیلم برای اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم ونیز در 8 سپتامبر نمایش داده می شود. بنابراین ما به زودی متوجه خواهیم شد هالووین می کشد همانطور که سازندگان وعده داده اند خوب است.

موضوعات: هالووین می کشد[ad_2]