مارول استارز پس از مرگ دستیار رابرت داونی جونیور ، جیمی ریچ ، در یک تصادف دلخراش ادای احترام می کند

[ad_1]

چند نفر از آنها به رابرت داونی جونیور پیوستند یک معجزه دوستان بزرگداشت جیمی ریچ ، دستیار شخصی RDJ ، که به طور غیر منتظره ای در یک حادثه دلخراش درگذشت. ریچ چهارشنبه شب دچار یک تصادف مرگبار شد ، اگرچه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دست نیست. RDJ در یک پست اینستاگرامی تصویری از ریچ را به همراه پیام ادای احترام به دوست فقیدش قرار داد و مشخص است که بازیگر به دلیل از دست دادن ناگهانی درد زیادی می کشد.

“این خبر نیست. این یک فاجعه وحشتناک و تکان دهنده است” رابرت داونی جونیور. نوشتن. “جیمی ریچ دیروز حوالی ساعت 8 عصر یک سانحه رانندگی مرگبار رخ داد. او یک برادر ، دست راست من ، دایی فرزندان ما بود و همه او را دوست داشت که شخصیت منحصر به فرد و شوخ طبعی او را تجربه می کرد. دوستان ، همکاران و همه طرفدارانی که او را به عنوان مردی که از هر مرحله از بهبود ، زندگی و حرفه من حمایت می کرد. “

مرتبط: Marvel Ironheart شاعر و مربی Chinaka Hodge را به عنوان نویسنده اصلی دیزنی + سریال دریافت می کند

مرد آهنی star اضافه می کند: “باز هم به خانواده زیبای وی تسلیت می گویم و میراث امید و رستگاری را که زندگی وی به نمایندگی از آن ادامه خواهد داد تسلیت عرض می کنم. درود بر شما.”

در این پست ، دوستان مختلف معروف RDJ برای ادای احترام به بازیگر پیوستند جیمی ریچ. در داونی انتقام جویان مارک روفالو ، همبازی و بازیگر هالک گفت: “چنین مرد خوبی. من تقریباً از زمانی که تو رابرت را می شناسم او را می شناسم. رفتن به جیمی به قلبم می شکند. جیمی را از دست خواهی داد. از اینکه همیشه واقعی هستید متشکرم ، شما همیشه آنجا هستید که می توانید دستی به شما بدهد و راه نور را به جلو به بسیاری از مردم نشان دهید. یک روز غم انگیز دیگر. “

جاش برولین ، بازیگر Thanos ، افزود: “هیچ حرفی نیست. فقط اشک و تشکر از هدیه ای که بود.”

جرمی رنر ، بازیگر نقش هاوکی ، گفت: “وای. برادر. چه ضرر ویرانگری است.”

وای نه! خیلی متاسفم ، مرد ، “او می گوید نگهبانان کهکشان ستاره کریس پرات. “من دعا می کنم [for] خانواده او ، شما و شما. می مکد از شنیدنش متاسفم عالی بود چنین فاجعه ای. “

کریس همسورث ، بازیگر ثور در تور و انتقام جویان فیلم ، همچنین می نویسد: “خیلی متاسفم رفیق. کاملاً دلخراش. چنین شخص فوق العاده ای. دلتنگ شما خواهد شد.”

و گوینت پالترو که از ابتدا با RDJ در MCU ظاهر شد مرد آهنی فیلم ، همچنین گفت ، “لطفا نه ، خدای من.”

مشاهیر دیگر نیز گفته های خوبی در مورد ریچ پس از مرگ وی گفته اند. ددپول بازیگر رایان رینولدز ، که به زودی با MCU پیوست Deadpool 3به RDJ گفت: “از شنیدن این حرف بسیار متاسفم. به شما و خانواده جیمی تسلیت می گویم. دلخراش است.”

جاش گاد گفت: “من از این باخت فوق العاده سخت متاسفم.” “من هم به خانواده جیمی و هم به شما عشق زیادی می فرستم.”

جک بلک همچنین با نوشتن “قلب شکسته. چنین مرد خوبی “.

ریچ فقط 52 سال داشت. در این زمان ، ما به خانواده و دوستانی که هم اکنون در سوگ هستند ، تسلیت می گوییم. یادش زنده باد در حالی که در آرامش آرام است. این خبر به ما می رسد رابرت داونی جونیور در اینستاگرام.

عناوین: مرد آهنی ، انتقام جویان[ad_2]