ماتیاس شونرتس کیست و چرا گزینه دوم زک اسنایدر برای بتمن بود؟

[ad_1]

سال 2021 سال خوبی برای زک اسنایدر بود. پس از پایان عصبانیت هواداران از زمانی که او این کار را کرد Batman V Superman: Dawn of Justice، او سرانجام با استقبال خوب خود را فدیه داد لیگ عدالت بخش HBO Max. در آخرین قسمت از پادکست Happy Sad Confused ، اسنایدر فاش کرد که اگر افلک قبل از تولید فیلم ، بتمن را به عنوان بازیگر انتخاب کرده بود ، با ماتیاس شوینارتس بازیگر صحبت کرده بود. Batman V Superman. این باعث تعجب بسیاری از طرفداران شد. اسنایدر این حرف را زد ماتیاس شونارتز احتمالاً بینی و کاپوت پوشیده است.

“من در این مورد زیاد با او صحبت کردم. او هرگز کت و شلوار نپوشید ، اما من یک مدل از آن درست کردم چون بن روی حصار بود. و من او را سرزنش نمی کنم. ، “آیا می خواهید بازی کنید؟” بتمن؟ “

مرتبط: زک اسنایدر در صورت عدم پاسخگویی بن افلک ، انتخاب دوم خود را برای بتمن نشان می دهد

این خبر بسیاری از طرفداران DC و همچنین بینندگان گاه به گاه را به خود جلب کرده بود که با صدای بلند تعجب می کردند ، “ماتیاس شوینرتس کیست؟” چون بازیگر دقیقاً نام خانوادگی نیست. با این حال ، احتمالاً آن را دیده اید. به خصوص اگر مشترک Netflix باشید و در فیلم های اصلی آنها شرکت کنید.

در زمان انتخاب بازیگران ، ماتیاس شوئنارتز نگران بود که او خیلی جوان است و نمی تواند نسخه قدیمی بروس وین را در Batman V Superman بازی کند. شوئنارتز بازیگر بلژیکی است که عمدتا در فیلم های بلژیکی ، فرانسوی ، انگلیسی و هالیوودی کار کرده است. بیشتر طرفداران احتمالاً او را از Netflix می شناسند نگهبان قدیمیجایی که او با شارلیز ترون همبازی شد و نقش بوکر را بازی کرد. او همچنین نقش تبه کار را در تام هاردی که بسیار کم قدرت است ، بازی می کند قطره.

اما بهترین نقش های او در نامزدهای اسکار بود گاوباز و زنگ و استخوان. او در سن 13 سالگی به عنوان بازیگر در یک فیلم دیگر نامزد اسکار ، ناهار خوردن. اگر شوینرتس انداخته می شد 36 ساله بود Batman V Superman به جای بن افلک ، که در آن زمان 42 ساله بود. اگرچه این اختلاف سنی زیادی ندارد ، شوئنرتز در آن زمان بازیگر نسبتاً ناشناخته ای بود. و هواداران انتظارات خود را پایین نگه می دارند. از طرف دیگر ، بن افلک نام خانوادگی بود و قبلاً در سال 2003 با اقبال ضعیف وارد قلمروهای ابرقهرمان شده بود. یک جسور.

با توجه به ظاهر جوانی Schoenaerts ، ما می توانستیم نسخه کاملاً متفاوتی از Batman را که در آن دیده ایم ، بدست آوریم Batman V Superman و لیگ عدالت. زک اسنایدر از فرانک میلر الهام گرفت شوالیه تاریکی برمی گردد کمیک ها و بن افلک نسبت به نسخه قدیمی تر و بالغ بروس وین عدالت را نشان دادند. Schoenaerts خودش از بازی چهل و چند ساله احساس ناراحتی کرد بتمن و اگر او را انداختند ، ما ممکن است بزرگسالان را ندیده باشیم که فرانک میلر با بتمن علیه. نبرد سوپرمن. این اتفاق نیفتاد و ما یک جنگجوی صلیبی خشن ، خشن و کمی مسن بن کروزر به دست آوردیم که توانست سختگیرترین منتقدان خود را ساکت کند.

در حالی که آن از جاس ودون لیگ عدالت اسنایدر کات در سال 2021 او را فدا کرد. و حالا افلک برگشته است تا یک بار دیگر بینی خود را روی پا بگذارد فلاش فیلم سینما. افلک همچنین مجبور بود یک فیلم مستقل در Arkham Asylum بسازد که در آن بتمن با مرگ جو مانگانیلو رو در رو می شود ، اما به نظر می رسد اکنون این اتفاق نمی افتد.

در مورد Schoenaerts ، او از آن زمان در چند فیلم شگفت انگیز بازی کرده و با کارگردانان مشهوری مانند توماس وینتربرگ ، ترنس مالک و استیون سودربرگ کار کرده است. ما می توانستیم آن را در دنباله مشاهده کنیم نگهبان قدیمی که توسط نتفلیکس به رنگ سبز روشن شده است.

موضوعات: بتمن در برابر سوپرمن ، بتمن

[ad_2]