لیندسی لوهان در یک فیلم تعطیلات جدید در نتفلیکس بازی خواهد کرد

[ad_1]

پس از پریدن به شهرت در سن 11 سالگی هنگام راه اندازی مجدد دیزنی دام برای والدین، لیندسی لوهان در سالهای اخیر پس از مشکلات شخصی گسترده ای که طی دهه گذشته در آن تبلیغ شده بود ، تا حدودی از فعالیتهای خود خارج شده است. حالا او در حال بازگشت به وضعیت یک خانم پیشرو در تعطیلات فعلی بدون عنوان Net-Flix است که امیدوار است بتواند موفقیت های فصلی قبلی خود را دنبال کند تواریخ کریسمس، سوئیچ شاهزاده خانم و Jingle Jangle.

لوهان نقش یک “وارث هتل تازه عروس و خراب” را بازی می کند که پس از یک حادثه اسکی خود را در فراموشی می بیند. یک “صاحب اتاق زیبا و یقه آبی و دختر نارس او” و همچنین زمان مشخص برای کریسمس را بیاندازید ، و ما چیزی مانند اجرای آسیاب ، shmaltsi داریم که همیشه سال به سال خوب پیش می رود. در حالی که از خط داستانی “فراموشی دلباخته درسهای اخلاقی از پسران / دختران عادی می آموزد” بارها و بارها استفاده می شود ، این یکی احتمالاً افزایش خواهد یافت زیرا دختران بد اولین نقش بازیگر زن در یک فیلم از هیجان انگیز گرگینه در سال 2019. در میان سایه ها، که در واقع در سال 2015 فیلمبرداری شده است.

مرتبط: پیکسل های مرده در ارتش شکایت مردگان توسط بینندگان نتفلیکس

لوهان زمانی یکی از دختران طلایی دیزنی بود که در فیلم های متعددی از جمله حضور داشت جمعه دیوانه، که یکی از فیلم هایی بود که او را به عنوان یک ستاره در حال ظهور در لیست هالیوود قرار داد. اما سالها به عنوان موضوعی تحت کنترل پاپاراتزی و ارائه عناوین در صفحه اول به دلایل اشتباه با مشکلات شخصی ، قابلیت اطمینان و جذابیت آن خیلی زود رو به زوال رفت. در سال 2010 ، او حضور عمومی و نقش های سینمایی خود را به طور گسترده کاهش داد و ایالات متحده را به دور از توجه مداوم به زندگی در اروپا و دبی رها کرد. او در فیلم پل شریدر ظاهر شد دره ها در سال 2013 و نقشی مکرر در سریال های کمدی انگلیس داشت یادداشت بیمار در سال 2018 ، و همچنین دو شرکت در سال 2019 در باشگاه ساحلی لیندسی لوهان برای MTV و در سریال استرالیایی واقعیت معروف “حدس بزن چه کسی” خواننده نقاب دار. آخرین فیلم او است در میان سایه ها، در بهار 2019 در ایالات متحده صادر شده است. این فیلم یک بازپرس خصوصی را دنبال می کند که باید قتل عموی خود را کشف کند ، در حالی که این راز را حفظ می کند که او از فرزندان تعدادی گرگینه است.

در اواخر سال 2019 و درست قبل از ورود بیماری همه گیر Covid 19 ، که بسیاری از برنامه ها را برای افراد در صنعت سرگرمی متوقف کرد ، لوهان در CNN ظاهر شد نمایش سال نو و اعلام کرد که قصد دارد برای شروع کار خود به ایالات متحده برگردد ، به مجریان برنامه اندرسون کوپر و اندی کوهن گفت که او خواهد بود ، “زندگی ای را که برای آن زحمت کشیده ام برگردانید و آن را با خانواده ام به اشتراک بگذارید. و شما پسران. “

در حال حاضر جزئیات دیگری برای سایر بازیگران در دسترس نیست ، اما کارگردانی این فیلم را جنید دامیان ، مسئول این فیلم بر عهده دارد. والس کریسمس برای Hallmark و توسط برد کرووی از MPCA و مایکل دامیان از Riviera Films تهیه شده است. MPCA با فیلم های تعطیلات غریبه نیست ، زیرا پشت نسخه های دیگر تعطیلات در Netflix است شاهزاده کریسمس و عملیات کریسمس رها کردن و همچنین موارد آینده قلعه برای کریسمس. به طور کلی ، من تصور می کنم که Netflix تیمی را جمع کرده است که تضمین می کند یک بار دیگر تحویل داده شود ، اما با عکس هایی که نباید تا ماه نوامبر شروع شود ، احتمالاً خواهیم دید که این فیلم خارج از فصل است ، زمانی در سال 2022 ، مقاله منشا آن از تنوع

مباحث: Netflix ، پخش جریانی

[ad_2]