لوداکریس هنگام گشت و گذار با Eminem ، از تست بازیگری برای 2 Fast 2 Furious Role به یاد می آورد

[ad_1]

رپ ، که به بازیگر کریس “Ludacris” Bridges تبدیل شد ، قسمت مهمی بود سریع و خشن حماسه از زمان پیوستن به حق رای دادن در سریع 2 خشمگین، به عنوان Te Parker. تصور اینکه بازیگر دیگری در نقش Tage خردکن و خردکن بازی کند دشوار است. اما در مصاحبه اخیر با E B، لوداكریس فاش كرد كه این نقش ابتدا به Ja Rule پیشنهاد شده بود و او پس از كنار گذاشتن Ja Rule از پروژه مجبور بود كه هنگام سفر با Eminem به سرعت به این نقش گوش دهد.

“من با هم در تور بودم امینم و من تماس گرفتم زیرا من معتقدم که Ja Rule باید آن قسمت را می گرفت و آنها نمی توانستند موافقت کنند یا هر چیز دیگری. در آخرین لحظه ، آنها مجبور شدند عجله کنند و این نقش را انجام دهند. یادم می آید درست قبل از اینکه روی صحنه بیایم ، در رختکن بودم و شخصی گفت: “شما باید این قسمت را امتحان کنید. آنها فقط یک روز فرصت دارند ، بنابراین اکنون شما باید آن را روی نوار بگذارید ، و در اینجا طرفین قرار دارد و شما باید آن را انجام دهید. من 15 ، 20 دقیقه تا رفتن روی صحنه فاصله دارم … این وضعیت بحرانی است ، “آیا من این قسمت را می گیرم؟ نمی دانم. وقت زیادی ندارم که حتی با خواندن این سطور به عصبی شدن فکر کنم. من فقط باید این کار را انجام دهم —. “و من کردم ، و بقیه تاریخ است. “

مرتبط: میشل رودریگز به نویسندگان اصلی Fast and Furious یک بررسی واقعیت داد که همه چیز را تغییر داد

در فیلم های “سریع و خشن” نیز او به عنوان راننده اسبق اتومبیلرانی نشان داده می شود که پس از آسیب دیدن پا از سبک زندگی خود کنار رفت و در عوض شروع به فروش قطعات خودرو در بوت لگ کرد. با گذشت زمان ، Tej وقتی به عضویت تیم دومنیک تورتو درآمد ، عقب نشینی کرد و با رومن پیرس ، با بازی تیریس گیبسون ، دوستی دوستانه ای برقرار کرد. مطابق با دیوانه کریس، نقش او به عنوان Tej به او كمك كرد تا از موسیقی به بازیگری برود ، زیرا این شخصیت به شخصیت واقعی او نزدیك است.

“این در موسیقی Ludacris است ، سپس در فیلم Tej. اما اتفاق خوب این است که از شخصیت معمولی ، روزمره و معمولی من خیلی دور نبود. بنابراین به نوعی من موفق شدم Ludacris را بازی کنم تا جایی که اگر اولین نقش واقعی من در یک فیلم است ، من فکر می کنم این یک انتقال عالی است ، بنابراین من نمی توانم برای اولین بار خیلی دور بروم ، مثل این است که فقط اصول کارهایی را که یاد می گیرد یاد بگیرم ، بدون اینکه بگویم من در 2 سریعاما خیلی از او دور نبود. “

Tej دفعه بعد دیده خواهد شد F9، جایی که او یک بار دیگر در تیم مسابقه دهندگان Dom قرار خواهد گرفت ، وظیفه صرفه جویی در روز در برابر ماشینکاری های شرور Cipher و برادر خود Dom Jacob. به کارگردانی جاستین لین ، F9 در این فیلم وین دیزل ، میشل رودریگز ، تیریس گیبسون ، کریس لوداکریس بریجز ، جان سینا ، ناتالی امانوئل ، جوردانا بروستر ، سان کانگ ، هلن میرن ، کرت راسل و شارلیز ترون بازی می کنند. این فیلم از 25 ژوئن وارد سینماها می شود. این خبر از هفتگی سرگرمی.

مباحث: سریع و خشمگین

[ad_2]