قهرمانان اکشن دهه 80 به Call of Duty: Warzone & Black Ops: Cold War امروز شروع می شوند

[ad_1]

با گذشت زمان ، فیلم های اکشن کمی بیشتر به یاد ماندنی می شوند رمبو و جان سخت. هر دو فیلم دنباله های بی شماری را جمع آوری کرده و به بخشی عمده از فرهنگ پاپ در دنیای غرب تبدیل شده اند. اکنون برای اولین بار شخصیت های دو حق رای دادن جان رمبو و جان مک کلین می توانند در سری بازی های ویدیویی محبوب بازی کنند ندای وظیفه.

https://www.youtube.com/watch؟v=5dfcqhYYrJE

اکنون گیمرها می توانند شخصیت های دهه 80 را هنگام بازی در امتیازات کنترل کنند منطقه نظامی و Black Ops: Cold War عناوین هر دو ستاره می توانند به عنوان بخشی از بارگیری شوند ندای وظیفهبروزرسانی برای فصل سوم در نیم فصل ، امروز ، 20 مه آغاز می شود. استالونه و ویلیس به عنوان ستاره های مشهوری که هم اکنون درگیر بازی های ویدیویی هستند در حال تبدیل شدن به روند رو به رشد افراد واقعی برای بازی در کنسول ها ، به ستاره های پاپ Dua Lipa و Stormsy می پیوندند.

مرتبط: بازی های Call of Duty رمبو و جان مک کلین را به مهمانی این هفته می آورند

به تازگی مشخص شده است که Keen Prince ، یک بازیکن 15 ساله لندنی که در سال 2006 با ضربات چاقو کشته شد ، به عنوان یک شخصیت بازیگر در بازی شبیه سازی فوتبال FIFA EA Sports بازگردانده خواهد شد. آرزوی پرینس این بود که به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شود و قبل از مرگ به آکادمی کوئینز پارک رنجرز وارد شد. ما امیدواریم که گنجاندن او در این بازی به جلوگیری از جرم با چاقو کمک کند و به همین ترتیب باعث نجات جان انسان ها می شود.

80s Action Heroes Call of Duty

سیلوستر استالونه آخرین بار با بازی جان رمبو در سال 2019 دیده شد رمبو: آخرین خونتقریبا چهار دهه پس از انتشار اولین سفر قهرمان در سال 1982 با خون اول. در همین حال ، جان مک کلین ، ساخته بروس ویلیس آخرین بار در صفحه نمایش بزرگ در شهر دیده شد روز خوبی برای مرگ سختدر سال 2013 ، پنجمین عنوان این مجموعه است. ششم و آخر جان سختگفته می شود که این فیلم در دست ساخت است ، اما به نظر می رسد آخرین رامبو از استالونه را دیده ایم که در اواخر زمان زخمی شده است رمبو: آخرین خوناشاره به مرگ قهرمان نمادین.

سیلوستر استالونه به زودی به عنوان صدای King Shark در DC ظاهر می شود جوخه خودکشی، در ژوئیه منتشر شد. این بازیگر همچنین باید در تولید آینده جولیوس اوری بازی کند سامری، با هم آمریکای کوچکو تکرار چهارم از مجموعه های محبوب اکشن هزینه بر. در همین حال ، بروس ویلیس آخرین بار در تفرج علمی-تخیلی ادوارد دریک دیده شد گناه کیهانیو کمتر از 14 پروژه آینده وجود دارد.

ویلیس ابتدا در نیمه شب در سوییچچه کسی قرار است در ماه جولای بیرون برود و به بازی خود ادامه خواهد داد از مرگ ، اوجو محاصره آمریکا بین دیگران. شایعات مربوط به چاپ ششم حق رای دادن Die Hard گنجانده شده است سخت بمیر: سال اولو عنوان فیلمنامه مک کلیناین فیلم ادعا می کند که بروس ویلیس هم نسخه 60 ساله جان مک کلین است و هم تجسم جوانی در دهه 1920 است.

در مصاحبه با امپراتوریتهیه کننده فیلم ، لورنزو دی بوناونتورا ، گفت: “شما می توانید هدف ما را با این واقعیت درک کنید که در جلدی که ما ارسال کردیم” McCLANE “نوشته شده است. ما می خواهیم بیش از هر زمان دیگری برای جان مک لاین سرمایه گذاری کنیم. این که آیا سفر نهایی برای جان مک کلین انجام شود ، طرفداران از بازی هر دو لذت خواهند برد جان سختقهرمان و رمبو در ندای وظیفهاخرین بروزرسانی. این ویدئو از کانال یوتیوب Call of Duty.

عناوین: ندای وظیفه ، بازی های ویدیویی

[ad_2]