فیلم های جهانی پس از ترک سینماها منحصراً از طاووس پخش می شوند

[ad_1]

دنیای جریان به تازگی یک لرزش بزرگ دیگر دریافت کرده است. یونیورسال از توافق جدیدی با Peacock ، سرویس پخش جریانی که سال گذشته توسط NBCUniversal راه اندازی شد ، خبر داد. طبق این معامله ، فیلم های تازه اکران شده ، از سال 2022 ، حداکثر چهار ماه پس از اکران اولیه در سینما ، به طور انحصاری از این سرویس پخش می شوند. این بدان معنی است که کسانی که می خواهند فیلم پخش کنند دوست دارند دنیای ژوراسیک: سلطه یا Minions: The Rise of Gru شما باید در اولین فرصت مشترک طاووس شوید.

Universal Filmed Entertainment Group (UFEG) با HBO معامله ای دارد که اواخر سال جاری منقضی می شود. این راه را برای معامله جریان طاووس هموار کرد. حقوق فیلم ها معمولاً از یک سری طولانی و پیچیده از پنجره های پرداخت متفاوت عبور می کنند. در این حالت ، فیلم های جهانی هم اکنون در پنجره تلویزیونی پولی شریک به طاووس می روند. این معمولاً 120 روز پس از اکران اولیه تئاتر یک فیلم است. پس از آن ، هر فیلم برای مدت چهار ماه استثنایی در طاووس پخش می شود. چهار ماه گذشته در یک دوره پرداخت 18 ماهه سنتی دنبال می شود. این ده ماه به طور متوسط ​​مجوز فیلم را می بینند ، خواه از طریق شبکه های کابلی یا سایر شرکای پخش جریانی. مت اشتراوس ، رئیس Direct-to-Consumer و International در NBCUniversal ، این را در بیانیه ای گفت.

مرتبط: مک گروبر در حالی که ویل فورته اولین نگاه به نمایش تلویزیونی جدید طاووس را بر عهده داشت ، بازگشت

“از زمانی که Peacock را فقط یک سال پیش راه اندازی کردیم ، شاهد رتبه بندی باورنکردنی فیلم هستیم و همچنان کاتالوگ خود را با طیف وسیعی از فیلم ها برای هر طرفدار و مناسبت گسترش می دهیم. Universal Filmed Entertainment Group یک شریک خارق العاده بوده است و ما هیجان زده ایم که فقط سوابق شگفت انگیز خود را از فیلم های طاووس و امتیازات برگزیده در پنجره پرداخت به ازای هر بازدید ارائه دهید ، اما همچنین یک جریان ثابت از فیلم های تازه و اصلی را به طور انحصاری برای مشتریان طاووس در طول سال فراهم می کند. “

پیش از این ، قبل از سال 2020 ، برای غلبه بر تجارت فیلم ، استودیوها یک چرخه تئاتر استثنایی نزدیک به سه ماه داشتند. سپس یک نسخه فیزیکی از رسانه ها و اجاره دیجیتال مجاز و به دنبال آن نسخه پخش جریانی وجود دارد. اما پنجره های منحصر به فرد تئاتر به دلیل همه گیر شدن ، به طرز چشمگیری کاهش یافته اند. اکنون هالیوود واقعاً به آینده پخش جریانی نگاه می کند. این معامله اخیر گواه دیگری بر این موضوع است. پیتر لوینسون ، معاون رئیس جمهور و توزیع کننده اصلی UFEG ، این را گفت.

“این توافق نامه پویای جدید Pay-One نشان دهنده تعهد مداوم UFEG در ساخت یک اکوسیستم فیلم است که به کارگردانان و هنرمندان اجازه می دهد تا به بیشترین مخاطب ممکن برسند ، تجربیات تئاتر را جشن گرفته و ارتقا می بخشد و بیش از هر چیز به طرفداران اجازه می دهد فیلم ها را تجربه کنند. ما هیجان زده هستیم برای تبدیل شدن به اولین شریک پیاکو در پیاو وان در حالی که این پلتفرم به سازماندهی و ساخت یک کتابخانه عظیم فیلم برای لذت بردن از تعداد مشترکان خود که به سرعت در حال رشد است ادامه می دهد.

این فقط آخرین مورد از مجموعه بی پایان جریانهای بزرگ متمرکز بر پخش جریانی است. Discovery در حال آماده سازی برای ادغام با WarnerMedia است. دیزنی چند سال پیش بیشتر دارایی های رسانه ای فاکس را خریداری کرد. آمازون MGM را بیش از 8 میلیارد دلار خریداری می کند. سرویس های جریان برای حفظ مشترکان به محتوای درجه یک نیاز دارند. و گران می شود ، به ویژه هنگامی که یافتن فیلم های بزرگ و نمایش های تلویزیونی سخت تر می شود زیرا در معاملات انحصاری قفل شده اند. سرانجام ، HBO در اینجا می بازد زیرا آنها از سال 2005 حق پرداخت هزینه فیلم های جهانی را دارند. این بدان معنی است که در طولانی مدت تعداد فیلم های بزرگ برای HBO Max کمتر است.

جدای از دنیای ژوراسیک 3 و Minions 2فهرست جهانی Universal برای سال آینده مرتب شده است. پیاده روی Jordan Peel را به ما، جدید گربه چکمه پوش فیلم و هالووین تمام شد، بین دیگران. مشترکین طاووس هم اکنون می توانند از این مزایا استفاده کنند. این خبر پیشتر توسط ضرب الاجل.

مباحث: طاووس ، پخش جریانی

[ad_2]