فیلمبرداری Quantumania آغاز می شود ، کارگردان عکس روز اول را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

مرد مورچه ای و زنبور: Quantumania فیلمبرداری را به طور رسمی آغاز کرد قسمت سوم از مرد مورچه ای در این سری ، دنباله پل پل راد را در نقش اسکات لنگ (همچنین به عنوان مرد مورچه ای شناخته می شود) و اوانجلین لیلی را در نقش هوپ ون داین (همچنین معروف به Wasp) برای یک ماجراجویی جدید باز می گرداند. ما این فیلم را تا فوریه 2023 نخواهیم دید ، اما در حالی که انتظار دردناک است ، خوب است بدانید که تولید هم اکنون در حال انجام است.

در توییتر ، پیتون رید ، کارگردان ، تصویری از یک اسباب بازی خرگوش ترسناک از مجموعه را منتشر کرد مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا. پیتون با اعلام اینکه چرخش دوربین ها به طور رسمی آغاز شده است ، در توییت خود افزود: “این شروع می شود. روز اول – عکاسی اولیه.” مدتی طول می کشد تا ما بتوانیم هیچ یک از تصاویر را مشاهده کنیم ، اما می توانید پست توییتر زیر را بررسی کنید.

مرتبط: پل راد فیلمبرداری Ant-Man and the Wasp: Quantumania را آغاز می کند

پیتون رید به طور مستقیم برمی گردد مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا پس از رانندگی دو قسمت قبلی این مجموعه. این بار جف لاونس فیلمنامه را با تهیه کننده کوین فاژ نوشت. در کنار پل راد و اوانجلین لیلی ، در دنباله مایکل داگلاس در نقش هنک پیم ، میشل فایفر در نقش جانت ون دین ، ​​کاترین نیوتن در نقش کاسی لانگ و جاناتان مایورز در نقش کانگ فاتح بازی می کنند.

ما ابتدا به جاناتان مایورز در نقش کانگ (چیزی شبیه) در فصل اول نگاه کردیم لوکی در دیزنی + مایکل والدرون ، نویسنده اصلی سریال ، کانگ را به عنوان “شرور بزرگ بعدی در جدول کلمات متقاطع” برای MCU انتخاب کرده است و به نظر می رسد که او به ثانوس اجازه می دهد با سنگهای بی پایان خود برخورد کند. لوکی کارگردان Kate Heron از اینکه ما به لطف چندجهانی نسخه های مختلف Kang را در پروژه های مختلف در MCU خواهیم دید ناراحت است.

“جاناتان میجرز بازیگری است که همه ما از آن هیجان زده بودیم. من فکر می کنم هرکسی که کارش را می داند توسط او منفجر می شود. “هرون به THR گفت. “او یک بازیگر شگفت انگیز است و چیزی که من در مورد او دوست دارم این است که او این آفتاب پرست است. او در هر کاری که انجام می دهد بسیار متفاوت است ، و بدیهی است که وقتی می خواهید بازیگری شخصیتی را بازی کند که نسخه های مختلف زیادی برای او داشته باشد ، هیجان انگیز است. خودم. بنابراین برای ما هیجان انگیز بود. “

در حالی که عکاسی اصلی به تازگی آغاز شده بود ، حداقل به گفته رید ، در ماه ژوئن ، رود گفت که او در حال حاضر برای شروع کار روی فیلم حضور دارد. در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر شد ، رود اشاره کرد که برای فیلمبرداری در لندن است مرد مورچه ای 3. این به دنبال پست قبلی میشل فایفر در ماه مه بود ، که بخشی از آموزش او را برای آمادگی برای بازگشت به عنوان جانت ون دین نشان می داد ، و بازیگر زن گفت که هنگام راه رفتن “آماده” است ، سپس با لبخند روی تردمیل خود می دوید. صورتش.

مرد مورچه ای و زنبور: Quantumania قرار است در 17 فوریه 2023 روی پرده سینماها برود. در همین حال ، می توانید Myors را به موقع با گرفتن آن در فصل اول فیلم تماشا کنید. لوکی در دیزنی + اگر می خواهید نسخه اصلی را مشاهده کنید مرد مورچه ای فیلم ها ، هر دو بر روی پلت فرم نیز پخش می شوند. این خبر از پیتون رید در توییتر به ما می رسد.

موضوعات: مرد مورچه ای ، مرد مورچه ای 3[ad_2]