فاش شده Dune Runtime ، ممکن است به دو ذرت بو داده نیاز داشته باشید

[ad_1]

تپه یکی از مورد انتظارترین فیلم هایی است که در نیمه دوم سال 2021 اکران می شود. این تریلر نوید یک فیلم در مقیاس حماسی را می دهد که عناصر علمی تخیلی و فانتزی را با هم ترکیب می کند. برخی حتی به آن می گویند “ارباب حلقه ها در فضای. “با این حال ، هیچ زمان اعدام وجود نخواهد داشت ارباب حلقه ها به عنوان کارگردان دنی ویلنوو تأیید کرد که زمان اجرا از تپه155 دقیقه (2 ساعت و 35 دقیقه) خواهد بود.

در مصاحبه ای با یک روزنامه کبک ، La Presse ، ویلنوو گفت که فیلم چقدر طول می کشد و زمان آن را تأیید کرد. او اشاره کرد که تعداد زیادی عکس وجود دارد که او و ویراستار جو واکر بریده اند و می توانند به عنوان کارگردان به پایان برسند.

مرتبط: Dune به نام “شاهکار سینمایی” توسط ستاره جاش برولین

“این درست است که اگر جو [Walker] و من آزاد شدم ، ما می توانیم چند ساعت دیگر نسخه ای بسازیم زیرا من زیاد فیلم می گرفتم ، “ویلنوو گفت.” اما نسخه نهایی در واقع همان نسخه ای است که روی صفحه نمایش به پایان می رسد. من هیچ کدام از فیلم هایم را کارگردانی نکرده ام. “

این باعث می شود تپه دومین فیلم طولانی ویلنوو ؛ 2 دقیقه جلوتر زندانیان و نه دقیقه کوتاه تر از بلید رانر 2049به ویلنوو با ساخت فیلم های طولانی غریبه نیست ، اما بر اساس تجربه اش ، این معمولاً مشکلی ایجاد نمی کند. این نیز بدان معناست که تپه تقریباً 20 دقیقه طولانی تر از اقتباس دیوید لینچ در سال 1984 است.

تپه در تاریخ 22 اکتبر در HBO Max روی پرده سینما می رود. او علاوه بر اینکه کارگردان بزرگی به او وابسته است ، بازیگران بزرگی نیز دارد. تیموتی شالامت ، زندایا ، جاش برولین ، جیسون موموآ ، دیو باوتیستا ، ربکا فرگوسن ، اسکار ایزاک ، دیوید دستمالچیان ، خاویر باردم و استلان اسکارسگارد از جمله بازیگران آن هستند. همچنین شامل موسیقی متن اصلی هانس زیمر خواهد بود.

در حالی که ممکن است برای برخی از کاربران کوتاه باشد ، در HBO Max نیز وجود خواهد داشت ، به این معنی که بسیاری از مردم می توانند این فیلم را در خانه با سرعت دلخواه خود تماشا کنند. ویلنوو از تصمیم برادران وارنر مبنی بر انتشار آن در HBO Max ناراحتی خود را به اشتراک گذاشت و اخیراً بار دیگر نارضایتی خود را به اشتراک گذاشت.

ویلنوو در مصاحبه با توتال فیلم گفت که درک کرده است که چگونه بیماری همه گیر بر تجربه تئاتر تأثیر گذاشته است. با این حال ، او تماشا را نیز مقایسه می کند تپه در خانه برای رانندگی “قایق موتوری در وان حمام خود”.

ویلنوو گفت: “اول از همه ، دشمن سینما همه گیر است. این موضوع است. ما درک می کنیم که صنعت فیلم در حال حاضر تحت فشار زیادی است.” “آنچه من درک می کنم. نحوه اتفاق افتادن ، من هنوز خوشحال نیستم. صادقانه ، تماشا کردن تپه در تلویزیون بهترین راهی که می توانم با آن مقایسه کنم این است که سوار قایق موتوری در وان خود شوید. برای من خنده دار است. این فیلمی است که به عنوان ادای احترام به تجربه صفحه نمایش بزرگ ساخته شده است. “

ویلنوو تنها کسی نیست که در مورد تصمیم HBO Max چنین احساسی داشته است. وقتی برادران وارنر کریستوفر نولان اولین کسی بود که این حرکت را اعلام کرد. به نولان تنت در نهایت تنها در سینماها اکران شد و در نهایت نتایج بسیار ضعیفی داشت. اما تجربه تماشا تنت در تئاتر با تماشای در خانه بسیار متفاوت است.

به نظر می رسد Dune یک فیلم تئاتری است. مقیاس عظیم همه چیز – از عناصر بصری گرفته تا موسیقی در صفحه بزرگ با صدای شگفت انگیز بهتر پخش می شود. با این حال ، با شیوع همه گیر و مدت زمان طولانی پیش بینی شده ، پیش بینی نحوه عملکرد Dune در گیشه دشوار است. این از می آید شتاب دهندهبه

موضوعات: دون

[ad_2]