عکسهای First Dungeons and Dragons شمشیرهای پرچم ، پرچم و یک قلعه بپوشید

[ad_1]

یک زمان قدیمی پر تنش در شمال انگلیس برای طرفداران فیلم است. ج ماموریت غیرممکن 7 هفته گذشته تیراندازی ایندی 5 فیلمبرداری از آخر هفته آغاز شد و اکنون اولین عکسهای Dungeons & Dragons به صورت آنلاین رسیده است ، ایده بسیار کوچکی از تولید با شمشیرهای در حال نوسان به طرفداران می دهد. این فیلم در حال حاضر در قلعه النویک در شمال شرقی انگلیس فیلمبرداری می شود و در حالی که هریسون فورد و ایندی 5 این باند درست در جاده ها قرار دارد و این فرصتی عالی برای مردم منطقه است تا لنزهای تلسکوپی خود را سوراخ کنند و سعی کنند کمی سوغاتی برای خود تهیه کنند.

اگرچه این تصاویر هیچ یک از شخصیت های اصلی را نشان نمی دهد و یا جزئیات اساسی پیرامون را بیان نمی کند ، اما کافی بود تا کمی احساس فیلم را بگیرد. با وجود آگهی های تزئینی بنای باستانی و تصویر دیگری که نشان دهنده کچلی خالکوبی و زره پوش ملبس به لباس سیاه است و درگیر نوعی بازی شمشیر است ، برای شروع تبلیغات مطمئناً تا رسیدن فیلم بعد از 19 سال به سینماها کافی است. ماه ها. خیلی دور به نظر می رسد ، اینطور نیست؟

مرتبط: Rege-Jean Page در Dungeons & Dragons نقش یک پالادین را بازی می کند و او می داند این چه معنی دارد

از آنجا که این فیلم قبلاً برای تغییر در پادشاهی های فراموش شده تأیید شده است ، انتظارات بر اساس تصاویر جدید این است که قلعه آلنویک به Neverwinter ، یک شهر مشهور از پادشاهی های فراموش شده تبدیل شود. قلعه آلنویک با خیالات خیالی غریبه نیست ، زیرا از آن به عنوان مکانی در آن استفاده می شد ترانسفورمرها: آخرین شوالیه و دو مورد اول هری پاتر فیلم ها و بازی در یک مکان برجسته در کوین کاستنر رابین هود: شاهزاده دزدها و سریال ابی داونتون. در اینجا برخی از تصاویری وجود دارد که به صورت آنلاین راه خود را باز کرده اند.

بر اساس بازی نقش آفرینی هیئت مدیره که به طور فزاینده ای محبوب است ، نه همانطور که برخی امیدوار بودند سری انیمیشن دهه 80 ، سیاهچالها و اژدهاها دومین بار خواهد بود که این امتیاز به عنوان یک فیلم اکشن زنده منتشر می شود. بیش از دو دهه پیش ، در سال 2000 ، بازیگران با افرادی مانند Torah Birch و Jeremy Irons در اولین تلاش برای آوردن حق رای دادن به صفحه نمایش بزرگ شرکت کردند و منصفانه است که بگوییم داستان خیلی با آن همراه نیست. . این فیلم اکران خود را بمب گذاری کرد و حدود 12 میلیون دلار از بودجه گزارش شده 45 میلیون دلاری خود در گیشه کم کرد. با این حال ، دو دنباله مستقیم DVD در سال 2005 و 2012 دنبال شد ، اما هرچه در مورد این موارد کمتر گفته شود ، بهتر است.

این بار ما بازیگران متشکل از کریس پاین ، میشل رودریگز ، رگ ژان پیج ، عدالت اسمیت و هیو گرانت را در اختیار داریم. جزئیات پیرامون این فیلم به اندازه دندان اژدها نادر است ، بنابراین بسیاری از آنچه که شناخته شده است براساس نظرات و مفروضات بسیار پراکنده است. در حالی که این DD این قطعاً در بازی Forgotten Kingdoms تنظیم شده است ، خواه با خود بازی سروکار داشته باشد – که بازیکنان را با هم متحد می کند و در یکی از بسیاری از تنظیمات موجود قصه ای خارق العاده را بازگو می کنند – یا اینکه فیلمنامه داستانی خواهد بود که در حدود دهه 45 ساخته شده است. که بازی همچنان ادامه دارد که دانش او باید دیده شود. یک چیز مطمئناً است ، اگر این فیلم نتواند به هدف برسد ، آن یک اشتباه حتی گران تر از فیلم قبلی است.

این تصاحب جدید سیاهچالها و اژدهاها برنامه ریزی شده است که در 3 مارس 2023 منتشر شود ، بنابراین ممکن است بخواهید تاس خود را بردارید و تا منتظر بمانید یک بازی یا چند بازی انجام دهید.

موضوعات: سیاه چال ها و اژدها[ad_2]