عکسهای 5 ست ایندیانا جونز اولین نگاه را به پل فیبی والر در محیط دهه 60 دارد

[ad_1]

در حالی که هریسون فورد از ناحیه آسیب دیدگی شانه بهبود می یابد ، عکس می گیرد ایندیانا جونز 5 ادامه دارد و در حال حاضر اولین نگاه را به فیبی والر-بریج در صحنه فیلمبرداری می کند و واضح ترین نشانه ای است که بیشتر فیلم در دهه 60 تنظیم می شود ، همانطور که گزارش های قبلی نشان می دهد. این خانم 36 ساله در حالیکه به خیابان کوکرین در گلاسگو رفته بود ، مشاهده شد که در طول مسابقه فضایی به یک نسخه از نیویورک تبدیل شده بود و مستقیماً از دهه شصت در حال پوشیدن لباس بود. پشم گوسفند این ستاره با یک شلوار جین زنگوله ، یک کت بورگوندی ، یک پیراهن سبز همراه با یک روسری لاغر ، یک برت سرمه ای و چند سایه گرد عکس گرفته شد.

در حالی که با نگاهی گذرا می توان فهمید که فیبی والر-بریج راه رفتن با جاده با یک فورد 79 ساله در جاده ، رانندگی در میان کابین های زرد و دیگر وسایل نقلیه کلاسیک آمریکایی ، از جمله یک ماشین آتش نشانی قرمز زیر بسیاری از ستاره ها و راه راه ها در بالای ساختمان ها ، که برای بازسازی سیب بزرگ در روزهای بعد از فضای آپولو ایجاد شده است پرواز 11 در سال 1969 ، حتی جایگزینی چراغ های راهنمایی و رانندگی معمولی با چراغ های زرد معتبر. با این حال ، فورد در واقع در صحنه فیلمبرداری نبود و بدن او دو بار در عکس ها جایگزین شد ، ظاهراً اجازه داد تا فیلمبرداری بدون مزیت نامطلوب آنها طبق برنامه پیش برود.

مرتبط: آنتونیو باندراس در ایندیانا جونز 5 به هریسون فورد پیوست

تخمین زده می شود که از چند صد مورد اضافی برای صحنه های فیلمبرداری در اسکاتلند استفاده شده است ، که پس از شروع در شمال شرقی انگلیس و سپس انتقال به لندن ، مقام سوم انگلیس برای فیلم است. در حالی که این عکسها در حالی که در پایتخت واقعاً سر و صدا ایجاد کرده بودند ، عکسهای اسکاتلندی تاکنون عمدتاً مورد توجه قرار نگرفته اند ، و این یک جایزه برای کارگردان جیمز منگولد است که سکان هدایت استیون اسپیلبرگ را بر عهده دارد ، باستان شناس نترس

در اوایل بیانیه ، منگولد گفت: “من خوشحالم که با همکاری با تیم رویایی خالقین بزرگ در تمام دوران ، ماجراجویی جدیدی را آغاز کردم. استفن ، هریسون ، کتی ، فرانک و جان شخصیت های هنری من هستند. وقتی شما فیبی ، یک بازیگر خیره کننده ، صدای خلاق درخشان و شیمی را بی شک به مجموعه ما اضافه کنید ، من نمی توانم به اندازه او خوش شانس باشم. “

در حالی که در حال حاضر طرح اصلی فیلم مخفی نگه داشته می شود ، گزارش می شود درون جادو ماه گذشته که این فیلم بیشتر در دهه 60 اتفاق می افتد. Illuminerdi به دنبال آن گزارش ، مادس میکلسن در نقش یک دانشمند نازی استخدام شده توسط دولت ایالات متحده برای کار در برنامه فرود ماه ناسا بازی خواهد کرد. در حالی که ما تصاویری از فورد را دیدیم که نقاط حرکتی را روی صورت خود دارد و وسایل نقلیه نازی را در صحنه فیلمبرداری می کند که نشان می دهد فورد برای بخشی از فیلم باطل می شود. از آنجا که میکلسن کلید بیرون آوردن دشمن نازی از گذشته است ، صحنه های سنی احتمالاً پیشگفتاری منسوخ شده به قسمت اصلی فیلم است. ایندیانا جونز 5 در ژوئیه 2022 وارد سینماها می شود.

مباحث: ایندیانا جونز 5[ad_2]