طرفداران مرد عنکبوتی وقتی پیتر پارکر از MCU 20 ساله می شود جشن می گیرند

[ad_1]

موارد بسیار کمی وجود دارد که از طرفداران مارول عبور می کند ، بنابراین تعجبی ندارد که طرفداران مرد عنکبوتی امروز 20 سالگی را به پیتر پارکر از MCU تبریک گفتند. این شخصیت با بازی تام هالند ، پاسپورت خود را در آخرین سفر خود نشان داد ، مرد عنکبوتی: دور از خانه و طرفداران با عجله متوجه روز تولد او در 10 آگوست 2001 شدند. البته ، مارول یک روز قبل Spider-Man را ساخته بود ، با برخی از افشاگری های خود از پیشنهادات مربوط به Spidey ، اما بسیاری از طرفداران تصمیم گرفتند که امروز باید روز واقعی مرد عنکبوتی … و البته ، این شامل تماس های مجدد برای انتشار بود مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست تریلر.

اگرچه چند سالی از ورود سینمای Far From Home به سینما می گذرد ، اما هیاهوی باور نکردنی و شایعات پیرامون پخش بعدی فیلم معجزه آسا در حال حاضر آنقدر زیاد است که نمی توان فهمید چرا روز تولد او به خود او تبدیل شده است. امسال ، و ظاهراً دو دهه از این نسخه از زندگی پیتر پارکر را نشان می دهد. اگرچه پیشگام تریلری که مدتها منتظرش بودیم نیست ، اما روحیه طرفداران اختصاصی پارکر را که می خواستند از روز خود در رسانه های اجتماعی حداکثر استفاده را ببرند ، خنثی نکرد.

مرتبط: طرفداران در دومین سالگرد فیلم ، مرد عنکبوتی: دور از خانه را جشن می گیرند

اگرچه هنوز اعلام نشده است که این تریلر دست نیافتنی کی می رسد ، اما دیزنی اغلب گفته است که سونی در کل بازاریابی فیلم نقش دارد. وی در مصاحبه با اسد ایاز خبرنگار هالیوودی گفت: “سونی کاملاً در بازاریابی فعالیت می کند مرد عنکبوتیبه کوین فیج و تیمش با تیم سونی همکاری نزدیکی دارند. بنابراین هماهنگی از این نظر وجود دارد. ما همچنین مطمئن می شویم که می دانیم چه کسی و چه زمانی گم شده است. اما ما در کمپین ها با هم کار نمی کنیم زیرا این فیلم آنها است. آنها آن را اداره می کنند ، اما سطح هماهنگی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که برای همه سودآور است. “

اگرچه همه چیز خوب است ، اما دو نکته مهم را برای طرفداران برجسته می کند. اول ، دیزنی دقیقاً می داند که تریلر کی منتشر می شود. دوم ، آنها به کسی نمی گویند. این فقط تبدیل به یک بازی حدس و گمان شده است که طرفداران را برای ماه ها بر سر راه نگه می دارد. انتظار می رفت که این افت همزمان با پایان برخی از سریال های مارول دیزنی + باشد ، یا مطابق با تولد تام هالند ، یا سالگرد آخرین فیلم مرد عنکبوتی … این لیست تا مدت ها ادامه دارد. با این حال ، همه این تاریخهای ممکن بدون هیچ زمزمه ای بیش از برخی تریلرهای تقلبی بسیار خوب مونتاژ شده اند و رفته اند ، که موفق شده اند برخی افراد را حداقل برای مدت کوتاهی فریب دهند.

به لطف انتشار LEGO و چهره های اکشن ، بینش های آزاردهنده ای در مورد فیلم به ما داده شده است ، اما به غیر از این ، ما هنوز در مورد نحوه نمایش فیلم برای پیتر پارکر 20 ساله و تاریک هستیم. تغییر شکل مناسب او

در حال حاضر ، ما فقط به طرفداران می پیوندیم تا تولدت مبارک ، پیتر پارکر بگویند.

موضوعات: مرد عنکبوتی دور از خانه ، مرد عنکبوتی ، تولدها[ad_2]