شرورهای بی رحم نمایش را در هیجان هیجان انگیز به سرقت می برند

[ad_1]

کسانی که می خواهند من مرده باشم یک هیجان آتشین و شدید است که تحت سلطه یک جفت شرور بی رحمانه و بی رحمانه است. آنجلینا جولی نقش یک سیگاری آسیب دیده را بازی می کند که مجبور می شود از پسری در حال فرار از قاتلین نخبه دفاع کند. این فیلم که از رمانی به قلم مایکل کوریتا اقتباس شده ، داستانی ساده با نمایشی ناچیز از شخصیت ها دارد. اما مانند یک قطار باری با خشونت شدید ، سرعت سریع آتش و جهت گیری ماهرانه توسط نویسنده نئو غربی غرب ، تیلور شریدان ، برخورد می کند.

در جکسونویل ، فلوریدا ، حسابدار دادگاه اوون (جیک وبر) با ناراحتی شدید اخبار صبح را تماشا می کند. آتش سوزی در فورت لودردیل باعث کشته شدن یک وکیل دادگستری و تمام خانواده اش شد. او پسر کوچکش کانر (فین کوچک) را می گیرد و از خانه بیرون می رود. امروز آنها مدرسه را از دست می دهند و به سفر می روند. در همین حال ، در مونتانا ، هانا فابر (آنجلینا جولی) با یک کابوس روشن تکان می خورد. او که سیگاری بود و یک آتش نشان باسابقه جنگل بود ، پس از انجام ارزیابی روانشناختی ، برای انجام وظایف برج مراقبت از آنجا خارج شد.

مرتبط: جیمز گان یک شخصیت DC برای صلح را نجات می دهد فصل 2

هانا با نیروهای آتش نشانی خود مست می شود. او کلانترهای محلی ایتان (جان برنتال) را با بازیهایش بسیار هیجان زده کرد. او دوست او است ، اما فقط می خواهد به خانه همسر باردار خود (مدینه سنگور) برود. هانا پس از برخورد صاعقه به برج ، زخمهای خود را در نهر مجاور پرستار می کند. او متوجه پسری غرق در خون می شود که از او فرار می کند. وقتی سرانجام هانا باعث می شود کانر آرام شود ، حقیقت وحشتناک را به او می گوید. وی توسط مردانی (نیکلاس هولت ، آیدان جیلن) تعقیب می شود که برای کشتن او جلوی هیچ چیز را نمی گیرد.

کسانی که می خواهند من مرده باشم هرگز جزئیات داستان را به تعویق نیندازید و توضیح ندهید. این به معنای واقعی کلمه با یک انفجار شروع می شود و متوقف نمی شود. کل داستان در واقع شکارچیانی است که در جنگلهای عمیق مونتانا طعمه هایی را در کمین خود دارند و آتش خشمگین همه آنها را تعقیب می کند. تیلور شریدن کارگردان / فیلمنامه نویس (سیکاریو، جهنم یا آب زیاد، یلوستون) در خانه چرخ خود پایدار کار می کند. شخصیت های او با هدفی طلبکارانه زندگی می کنند و می میرند. در اطراف هیچ وقت پیچ و خم نیست. دلیل آزار و شکنجه هرگز توضیح داده نشده است. این رویکرد از طریق گناه کار می کند. نتیجه گیری فیلم بسیار ناشناخته باقی مانده است.

آنتاگونیست ها نمایش را از آنجلینا جولی می دزدند. آیدان گیلن و نیکلاس هولت بازیگران پیشکسوت به همان اندازه که خونسرد هستند باحال هستند. به نظر من پویایی روابط آنها بسیار جالبتر از جولی و پسر بود. قاتلین با دقت و کارایی می کشند. هیچ کس که چهره آنها را می بیند نمی تواند زنده بماند. هر ملاقات با آنها کشنده است. گیوم ، بیشتر به خاطر پرتره لرد پیتر بالیش ، معروف به Littlefinger نیز شناخته می شود بازی تاج و تخت، اقدامات خونین آنها را به عنوان یک جراح تجزیه و تحلیل می کند. تسلیم دلسوزانه او و اطاعت بی دریغ هولت از دیدنش جذاب است.

کسانی که می خواهند من مرده باشم جلوه های ویژه ای وجود دارد که برای عمل بسیار مهم هستند. آتش هم دشمن است و هم ناجی. واضح است که چند صحنه CGI هستند ، اما به اندازه کافی واقعی به نظر می رسند که تهدیدآمیز باشند. گیر افتادن بین آدمهای بد و گلوله آتشین یک وضعیت نفرت انگیز است. تیلور شریدان از کار و ویرایش عالی اپراتور برای کمک به FX برای سازماندهی یک اوج هیجان انگیز استفاده می کند.

آنجلینا جولی پس از سال ها ساختن نرخ های چشمگیر و دوستانه برای کودکان ، دوباره به وانت اکشن بازگشت. بازیکنان حمایت کننده در اینجا جذابیت بیشتری دارند ، اما او هنوز هم برای بازی در یک فیلم اکشن جامد ریزه کاری هایی دارد. کسانی که می خواهند من مرده باشم تولید BRON Studios ، Creative Wealth Media Finance و Film Rites است. هم در سینما و هم در HBO Max در تاریخ 14 مه از برادران وارنر اکران می شود.

مباحث: HBO Max ، پخش جریانی

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است و لزوماً منعکس کننده سیاست یا موضع رسمی Movieweb نیست.

[ad_2]