شایعه Hocus Pocus 2 حاکی از بازگشت خواهران سندرسون است

[ad_1]

وقتی دیزنی اعلام کرد که آنها برمی گردند تمرکز-تلاش خواهران سندرسون برای دنباله ای که بلافاصله به یکی از مورد انتظارترین عناوین دیزنی + تبدیل شد. نزدیک به سه دهه است که طرفداران فیلم اصلی در حال دیدن فیلم های بت میدلر ، سارا جسیکا پارکر و کیتی نجیمی هستند که در نقش سه جادوگر نقش های خود را تکرار می کنند و هدفشان بدست آوردن جاودانگی به هر قیمتی است. اکنون به نظر می رسد که برخی از جزئیات درباره آنچه انتظار می رود از دنباله دیرهنگام داستان انتظار داشته باشد ، در حال ظهور است.

همانند بسیاری از دنباله ها ، در اینجا شما از جزئیات طرح اطلاع دارید تمرکز تلاش 2 گزارش Illuminerdi. گفته می شود قهرمان جدید یک دختر دبیرستانی به نام بکا است که تنهاست و تعداد بسیار کمی از دوستانش و نامادری است که واقعاً با او کنار نمی آید. اصلاً آشنا به نظر نمی رسد. این دختر که به عنوان جادوگر تمرین می کند ، از مغازه جادویی که در ویلای متروکه ساندرسون تاسیس شده ، شمعی با شعله تاریک خریداری می کند. این زوج با کمک ایزی ، یک همکلاسی دیگر ، موفق می شوند خواهران سندرسون را در شب هالووین مورد علاقه خود که آنها را در تلاش برای به دست آوردن جوانی و جاودانگی که در پایان فیلم اصلی به دست آوردند ، زنده کنند.

مرتبط: Hocus Pocus 2 در سال 2022 با خواهران اصلی سندرسون به دیزنی + می آید که برای بازگشت تأیید شده است

در ادامه گزارش آمده است که این تکرار وقایع از تمرکز-تلاش صاحب یک فروشگاه جادویی به نام Giles هستند – که مطمئنا نوعی تأیید صحت Giles آنتونی هد توسط بوفی – یک همکلاسی دیگر به نام سام که یک جادوگر تمرین کننده و نامادری بکا لوان است. آخرین اطلاعات مربوط به شخصیت ها این است که دختر سومی به نام کاسی بخشی از سه گانه مسئول احضار خواهران سندرسون خواهد بود ، و یک قلدر محبوب دختر / مدرسه / دختر شهردار محلی است ، که به نظر می رسد یک قسمت اساسی است از هر فیلمی با مشارکت کودکان دبیرستانی.

اگرچه توسط بت میدلر تأیید شده است که وی در کنار پارکر و Njimny بار دیگر نقش خود را تکرار خواهد کرد ، اما اطلاعاتی در مورد بازگشت Tora Birch که در هشت سالگی در فیلم اصلی ظاهر شد وجود ندارد ، اگرچه شخصیت او ، دنی دنیسون ، گفته می شود که یک کامئو است تمرکز تلاش 2 به عنوان مدیر مدرسه برچ هنگامی که در ماه مه در توییتر خود یک پست توییتری منتشر کرد که شامل کلیپی از فیلم اصلی بود و تفسیر “2022 Mah-velous خواهد بود” ، به حدس و گمان در مورد مشارکت در این دنباله دامن زد.

دنباله آن اکتبر امسال و با تاریخ اکران فعلی اکتبر 2022 اکران می شود ، طبیعتاً حوالی هالووین. این فیلم توسط Jen D’Angelo نوشته شده و توسط آن فلچر کارگردانی شده است ، حتی قبل از یکبار شلیک ، هیاهوی سی ساله تضمین کننده یک موفقیت عظیم + دیزنی هنگام رسیدن آن بود. با بازگشت میدلر ، پارکر و نیجی در نقش های خواهر سندرسون و فرصتی برای بازیگران اصلی دیگر ، دیزنی از بستر پخش جریانی خود استفاده می کند تا واقعاً نوستالژی برخی از ویژگی های قدیمی مورد علاقه خود را لمس کند. این خبر به ما می رسد Illuminerdi.

عناوین: تلاش تمرکز 2 ، تلاش تمرکز[ad_2]