سیمو لیو ، ستاره شانگ چی اعتراف می کند که اظهارات مدیرعامل سرسخت دیزنی اش بدون مجازات باقی ماند

[ad_1]

فیلم بعدی انفرادی درباره یک ابرقهرمان مارول شانگ چی و افسانه ده حلقه امروز در سراسر جهان منتشر شد تا نظرات مثبت را دریافت کند. همچنین انتظار می رود فیلم منتظر مدتها در اولین آخر هفته خود 100 میلیون دلار پاداش نقدی ثبت کند که رکوردی برای روز کارگر خواهد بود. این خبر نه تنها برای دیزنی و مارول ، بلکه برای کل صنعت فیلم ، که از زمان شیوع همه گیری کووید -19 در سال گذشته با مشکل دست و پنجه نرم می کند ، تسکین دهنده است.

مانند عنکبوت،، شانگ چی و افسانه ده حلقه همچنین باید الگوی جریان و پخش همزمان سینما را قبل از تصمیم گیری دیگر دنبال کرد. باب چاپک ، مدیرعامل دیزنی ، اکران این فیلم را “آزمایش جالب” ماه گذشته خواند ، در حالی که تأیید کرد که تنها سینمای اختصاصی وجود خواهد داشت. نظرات چاپک به اشتباه سیمو لیو را درگیر کرد که با یک توئیت آتشین پاسخ داد.

مرتبط: طرفداران شانگ چی در یک عکس زندگی قبلی سیمو لیو را به عنوان یک مدل کشف می کنند

باب چاپک واقعاً نمی خواست فیلم را آزمایشی بنامد زیرا در حال صحبت بود شانگ چیاستراتژی انتشار از با این حساب ، او می تواند کلمات خود را با دقت بیشتری انتخاب کند. سیمو لیوکه نقش اصلی را در بازی می کند شانگ چی و افسانه ده حلقه، همچنین شخص خاصی را هدف قرار نداد ، اما مشخص بود که او در مورد چه کسی صحبت می کند. وقتی لیو آشکارا به مدیرعامل دیزنی مراجعه کرد ، بسیاری از طرفداران متعجب شدند ، اما شانگ چی این ستاره به تازگی فاش کرد که انتقاد او از چاپک بدون مجازات باقی ماند. سیمو لیو در مورد نحوه تربیت و نحوه گذراندن تعطیلات بزرگ خود در هالیوود در مصاحبه با USA Today در پاسخ به این سوال که آیا در توئیت خود نقصی دارد یا خیر ، موارد زیر را بیان کرد.

“من فقط می خواستم مردم بدانند که من در این مورد تبخیر شده ام. اگر این درست است که اگر این صحبت ها در مورد تنوع ، اهمیت نمایندگی نبود ، من حرفه ای نداشتم ، پس باید به این نبرد ادامه دهم افرادی که بعد از من می آیند ، من افرادی را دیدم که توسط والدین خود و همچنین من آموزش دیده اند ، فقط از خط عبور کنند ، پرها را خراب نکنند ، قایق را بیش از حد تکان ندهند و فقط سر خود را به سمت پایین خم کنند ، کار خود را انجام دهید و بس. و من فکر می کنم به عنوان یک جامعه ما به مرزهای چنین تفکری رسیده ایم. من می دانم که این فیلم چقدر می تواند برای بسیاری از مردم معنی داشته باشد. “

شاید در آینده توییت های زیادی بزنم ، برخی از آنها احمق مطلق خواهند بود. ” به شوخی اضافه کرد لیو فاش کرد که از کودکی صادق بوده است و بدش نمی آید که مردم را صدا کند ، حتی اگر احساس بی ادبی کند. با توجه به توییتی که لیو اخیراً انجام داده است ، این امر نباید برای هیچ کس تعجب آور باشد. توییت های حذف شده او در مورد مارک والبرگ نیز در دسامبر گذشته به موضوع مهمی برای گفتگو تبدیل شد. با این حال ، به زودی انتظار محدودیت نداشته باشید. به هر حال ، به گفته بسیاری ، توییت او برای سال 2018 چیزی است که او را در نقش شانگ چی در ابرقهرمان انفرادی آینده Caper به ارمغان آورد.

با حضور سیمو لیو به عنوان اولین ابرقهرمان آسیایی مارول ، شانگ چی و افسانه ده حلقه یکی دیگر از پرونده های خیره کننده و خوب نوشته شده در MCU است. این فیلم که توسط Destin Daniel Creton کارگردانی می شود ، همچنین بازیگر نماد فیلم هنگ کنگی Tony Lung ، Aquafina ، Falla Chen ، Michelle Yeo و Benedict Wong است. شانگ چی و افسانه ده حلقه در حال حاضر در سینماها بازی می کند فراموش نکنید که آن را بررسی کنید.

موضوعات: شانگ چی[ad_2]