سوپرمن شدن برای ویلیام جکسون هارپر خوب به نظر می رسد ، اما رژیم و ورزش اینطور نیست

[ad_1]

جای خوب ستاره ویلیام جکسون هارپر دوست دارد نماد DC را بازی کند سوپرمن در صفحه بزرگ ، اما اینکه وقتی طرفداران هنگام بحث درباره ایده های بالقوه انتخاب بازیگران ، از آن نام می برند ، تمجید است هارپر در پاسخ به کمپین های مداوم طرفداران که از بازیگر می خواست ردای قرمز بپوشد بسیار شبیه کلارک کنت بود ، حتی گفت که از رژیم و ورزش لذت نخواهد برد.

https://www.youtube.com/watch؟v=w0UnXuI0Azk

من قطعاً کورم کرد. من مصاحبه دیگری انجام دادم و این مرد مانند “بله ، 55000 لایک دارد” ، و من مانند “چطور؟ چرا؟ چه کسی من را می شناسد؟ “اما این یک دارو است. بهترین اتفاقی که برای من می افتد این است که می توانم سوپرمن را بازی کنم. من نمی خواهم رژیم بگیرم و ورزش کنم.”

مرتبط: پسر کریس همسورث می خواهد سوپرمن شود ، ثور خیلی خوشحال نیست

بیشتر به خاطر بازی در نقش استاد روان رنجور اخلاقی و فلسفه اخلاقی چیدی آناگونی در کمدی معروف شناخته شده است جای خوب، از این بازیگر س wasال شد که آیا اعتقاد دارد شباهت های این شخصیت با کلارک کنت منجر به این شده است که نام او برای سوپرمن مطرح شده است.

“منظورم این است که فکر می کنم این باشد. این تنها توضیح باید باشد. در غیر این صورت ، من فقط یک استاد عصبی هستم ، بنابراین نمی دانم.”

چیزی که کلارک کنت-ایش در شخصیت هارپر دارد وجود دارد جای خوب، اما تصور اینکه او عینک خود را به زمین بیندازد ، کمی صاف بایستد و مانند انسان فولاد جهان را نجات دهد ، خیلی سخت نیست. به علاوه ، همانطور که در یکی از نشان داده شده است جای خوب بسیاری از سکانس های سرگرم کننده ، ویلیام جکسون هارپر این در حال حاضر به طرز شگفت انگیزی عالی است ، بنابراین رژیم غذایی و ورزش نباید واقعاً مسئله مهمی باشد.

ایده هارپر به عنوان آخرین پسر کیپتون پس از گزارش هایی مبنی بر تولید کننده آینده جی جی جی آبرامز و نویسنده فیلمنامه Ta-Nehisi Coates ارائه می شود. سوپرمن را دوباره راه اندازی کنید روی یک بازیگر سیاه پوست به عنوان ابرقهرمان عنوان از DC تمرکز خواهد کرد. اولین بار در اوایل سال جاری اعلام شد که جی جی آبرامز مجدداً شروع به کار می کند سوپرمن حق رای دادن برای برادران وارنر. با نویسنده توانا Ta-Nehisi Coates ، که فیلمنامه را نوشت. از آن زمان ، آبرامز درباره این پروژه گفت: “یک داستان جدید ، قدرتمند و هیجان انگیز در مورد سوپرمن وجود دارد که هنوز گفته نشده است. و ما بسیار ممنون از تیم برادران وارنر هستیم. برای این فرصت “

از زمان اعلام این خبر ، شایعات زیادی در مورد اینکه آیا سوپرمن مورد نظر Cal-El AKA کلارک کنت خواهد بود یا این داستان یکی از افراد دیگر کتاب کمیک DC توسط Calvin Ellis یا Val-Zod است ، به شدت پخش می شود. حتی ادعا می شود که از آنجا که بتمن در Earth-2 DCEU واقع خواهد شد ، یک زمین جایگزین که برای طرفداران کتاب های کمیک آشنا خواهد بود ، جدید سوپرمن همچنین در اینجا ایجاد می شود ، و یک جهان مشترک جداگانه به رهبری شوالیه تاریکی رابرت پتینسون و مردی که فردا توسط آبرامز دوباره راه اندازی شد ، ایجاد می شود.

هارپر بازیگری که جذابیت و جذابیتی از خود بروز می دهد ، مطمئناً انتخاب جالبی را برای نقش اول فیلم “آبرامز و کتس” انجام خواهد داد. سوپرمن. در حال حاضر ، ما انتظار داریم اطلاعیه های رسمی را ارائه دهیم و اجازه دهیم گمانه زنی ها ادامه یابد. این به ما کمک می شود جیمی کیمل زنده.

مباحث: سوپرمن

[ad_2]