سرعت فوق العاده ماكاری در Marvel’s Eternals آشكار شد

[ad_1]

با تشکر از فیلم های اولیه فیلم Marvel’s Eternals ، اکنون ما در مورد نحوه شکل گیری فوق العاده سرعت Makkari لورن ریدلوف در عمل زنده ایده ای داریم. زندگی مرده و صدای فلز ستاره در این فیلم به عنوان اولین ابرقهرمان ناشنوا MCU که قدرت کیهانی سرعت فوق العاده آن ، یک رونق صوتی ایجاد می کند ، تحت تأثیر قرار می گیرد.

لورن ریدلوف، که ناشنوا متولد شده بود ، قبلاً از پیوستن به جهان سینمایی مارول و همچنین شرکت به عنوان اولین شخصیت ناشنوای این فرانچایز هیجان خود را اعلام کرده بود. این بازیگر برخی از تجربیات واقعی خود را به دنیای MCU آورده و جامعه را در زمینه طنز نمایندگی خواهد کرد. وی گفت: “من بیشتر از اینکه فرصتی برای نمایندگی جامعه ناشنوایان احساس غرور کنم ، هیجان زده ام.” “من از این موضوع بسیار هیجان زده هستم – فقط برای آوردن این داستان به MCU. من فکر می کنم فضای کافی برای داستان های بیشتر از این دست وجود دارد.”

مرتبط: تجزیه و تحلیل فیلم Eternals: ما سرانجام اولین نگاه خود را انجام دادیم ، در اینجا چیزی است که پیدا کردیم

عضو ریدلوف ابدیماکاری که نسبت به کمیک ناشنوا نیست ، غالباً شخصیت اصلی است که داستان را آغاز می کند ، این بدان معناست که ریدلوف احتمالاً بخشی جدایی ناپذیر از اقتباس آینده در صفحه بزرگ خواهد بود. با این حال ، او میزبان نخواهد بود ، زیرا اخیراً رئیس استودیوی مارول کوین فیژ فاش کرد که این نقش به جما چان تعلق دارد. فیگ فاش کرد: “بنابراین برای سرسی ، به عنوان مثال – و اگر نقش اصلی در این گروه وجود داشت ، این سرسی است ، جما چان است – ما انواع زنان را در مورد این قسمت بررسی کردیم و آنها را خواندیم.” “و در پایان ، او واقعاً معتقد بود که جما بهترین برای او است. و خوشبختانه ، او ثابت کرد که در فیلم آخر اینگونه است.”

ابدی بعد از حوادث سال گذشته پرفروش ترین کتاب های طنز ، انتقام جویان: بازی نهایی. انسانهای ابدی نوعی بیگانگان جاودانه از یک سیاره دور هستند ، که هزاران سال پیش به زمین آمده اند و از طلوع زمان از مردم محافظت می کنند. جاویدان باید توسط Celestials ساخته شوند ، نژادی از موجودات بیگانه کیهانی قدرتمند که بیش از 7000 سال به طور پنهانی روی زمین زندگی کرده اند ، باید دور هم جمع شوند تا بشریت را در برابر همتایان بد خود ، منحرفین محافظت کنند.

ابدی توسط کارگردان برنده اسکار Chloé Zhao کارگردانی شده و توسط متیو و رایان فیرپو نوشته شده است. در این فیلم بازیگران گروه حماسی با حضور ریدلف حضور دارند ، از جمله آنجلینا جولی نماد هالیوود به عنوان جنگ ابدی وحشی ، تنا ، ریچارد مادن در نقش ایکاریس ، رهبر تاکتیکی ابدی ، کومایل نانجانی در نقش کینگو ، ابدی که می تواند انرژی کیهانی را از دست او شلیک کند. او ، ابدی با عطف سرعت فوق العاده ، برایان تیری هنری در نقش فاستوس ، که هوش فوق العاده ای تنظیم می کند ، سلما هایک در نقش آژاک ، رهبر ابدی و دون لی در نقش گیلگمش ، قوی ترین ابدی.

بعد از چند تاخیر ، ابدی این فیلم قرار است از 5 نوامبر 2021 به سینماها بیاید. این فیلم فقط یکی از چندین پروژه جذاب در فاز 4 مارول است که هر یک از آنها تغییرات عمده ای را در MCU از جمله زمینه ایجاد می کند. عنکبوت، و دنباله ها ثور: عشق و تندر ، مرد عنکبوتی: راهی برای بازگشت به خانه نیست، و دکتر استرنج در مولتی ور جنون. همراه با اولین عکسهای ابدی، Reel of Marvel Studios Phase 4 همچنین عناوین رسمی را در دو دنباله MCU فاش کرد ، با پلنگ سیاه 2 اکنون تأیید شده است که فراخوانی شده است پنکیک سیاه واکاندا برای همیشه و کاپیتان مارول 2 اکنون عنوان دارد معجزه. فیلم های مکاری با کمک مهربانانه ارائه می شود یک معجزه.

عناوین: ابدی[ad_2]