اهمیت سایز مناسب کاندوم

سایز مناسب کاندوم برای من

چرا کاندوم ها در سایزهای مختلف ساخته می شوند ؟ در ادامه این مقاله که برگرفته از وب سایت همسر تایم می باشد به علت مهم بودن سایز کاندوم اشاره خواهیم کرد.

اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در رابطه با سایز مناسب کاندوم به دست آورید ، کلیک کنید

نه همه مردم یکسان ساخته شده اند و نه کاندوم ها. پیدا کردن کاندوم با اندازه مناسب سطح راحتی شما را در هنگام استفاده از آن افزایش می دهد. علاوه بر این، کاندوم ها  زمانی موثرتر هستند که به درستی جا بیفتند

 

بدنه اکثر کاندوم ها به اندازه کافی جادار است که تقریباً مردان با هر اندازه ای را در خود جای دهد. اما با وجود اینکه کاندوم های لاتکس بسیار کششی هستند، اگر کاندوم خیلی کوچک باشد، ممکن است همچنان احساس ناراحتی کنید و احتمال شکستگی کاندوم بیشتر است.

ممکن است کاندوم‌ها در اطراف نوک آن احساس سفت شدن بیش از حد داشته باشند (جایی که کشسانی ندارند)، به‌ویژه اگر به خوبی از شما برخوردار باشید. سازندگان کاندوم سعی کرده اند این مشکل را با ساخت کاندوم هایی که نوک کاندوم بزرگ تری دارند، اما بدون تغییر در عرض بدنه اصلی کاندوم، حل کنند.

با کوچکتر نگه داشتن بدنه کاندوم و پهن کردن نوک آن، احتمال لیز خوردن کاندوم در حین رابطه جنسی کاهش می یابد. همچنین اندازه های بزرگتر کاندوم وجود دارد که نه تنها عرض، بلکه طول را نیز افزایش می دهد.

 

 طیف وسیعی از انواع کاندوم های خارجی و سبک های موجود را کاوش کنید

چگونه می توان تشخیص داد که کاندوم به درستی جا می شود؟

کاندوم باید به خوبی روی آلت تناسلی قرار گیرد بدون اینکه سر بخورد یا احساس ناراحتی کند. قرار است کاندوم‌ها سفت باشند، اما کاندوم‌های خیلی سفت که بیش از حد کشیده شده باشند، راحت‌تر می‌شکنند. اکثر مردان می توانند به راحتی از کاندوم استاندارد استفاده کنند، اما کاندوم ها در اندازه های بزرگتر و کوچکتر نیز عرضه می شوند.

 

 

مهم است که کاندومی راحت، ایمن و راحت پیدا کنید. کاندومی که این معیارها را داشته باشد لذت را افزایش می دهد و بهترین محافظت را ارائه می دهد.

برای تعیین اینکه کدام کاندوم برای شما بهترین است، با اندازه گیری طول و دور آلت تناسلی خود شروع کنید. کاندوم مناسب برای شما راحتی بیشتری ایجاد می کند و ممکن است از حوادثی مانند شکستن یا افتادن کاندوم جلوگیری کند.

 

 

 

پیدا کردن اندازه مناسب کاندوم

قبل از اینکه بتوانید اندازه کاندوم مورد نیاز خود را تعیین کنید، ابتدا باید  اندازه آلت تناسلی خود را از نظر طول و دور اندازه گیری کنید. 2 هنگام انتخاب کاندوم هایی که اندازه های مشابهی دارند از آن اندازه گیری به عنوان راهنما استفاده کنید.

خیلی ول / جی آر بی

ممکن است مجبور شوید چندین نوع کاندوم را امتحان کنید قبل از پیدا کردن یکی که بهترین تناسب و راحتی را برای شما فراهم می کند. کاندوم‌های تکی یا کوچک‌ترین بسته‌های موجود را بخرید تا پولتان را برای کاندوم‌هایی که خوب کار نمی‌کنند هدر ندهید.

اکثر برندهای کاندوم تعاریف خاص خود را از کاندوم استاندارد یا بزرگ دارند. به طور کلی، کاندوم ها در اندازه های مناسب، اندازه های استاندارد و اندازه های بزرگ (XL یا XXL) موجود هستند.