سامارا ویوینگ و Flea به همراه برد پیت در حماسه حماسی هالیوود دیمین شزل در بابل حضور دارند

[ad_1]

دیمین شزل یکی از جذاب ترین کارگردانانی است که در هالیوود کار می کند. شزل فقط در 36 سالگی کارگردانی دو فیلم کاندیدای بهترین فیلم را بر عهده داشته و اسکار بهترین کارگردانی را برای فیلم برنده کرده است لا لا لند. در حالی که آخرین فیلم او ، نفر اول، برای آن به رسمیت شناخته نشده است شلاق زدن و لا لا لند با این حال ، هم از نظر مخاطبان و هم از نظر منتقدین بسیار مورد بررسی قرار گرفت. فیلم بعدی Chazelle ، بابل، در حال حاضر یک بازیگر عالی دارد و اکنون بازیگران حتی بهتر شده اند.

پیوستن بابل Samara Weaving ، Flea ، Max Mingela ، Lucas Haas ، Eric Roberts ، Rory Scovel ، P.J. بیرن و دیمون گوپتون. این موارد اضافه شده به یک لیست از قبل شامل A ، شامل مارگو رابی ، برد پیت ، دیگو کالوا ، کاترین واترستون ، جان آدپو و لی جون لی می پیوندد. این بازیگران نوید خلق حماسی را داده اند بابل می تواند باشد.

مرتبط: آیا اما استون و کارگردان لا لا لند برای بابل به هالیوود برمی گردند؟

اگرچه اطلاعات زیادی در مورد آن شناخته نشده است بابل با این حال ، آنچه شناخته شده است این است که این فیلم دارای درجه R است و در دهه 1920 در هالیوود اتفاق می افتد ، زمانی که صنعت فیلم سازی شروع به دور شدن از فیلم های بی صدا به جریانات می کند. شزل علاوه بر کارگردانی ، فیلم نامه نویس فیلم نیز هست. بابل قبل از گسترش در 6 ژانویه 2023 ، باید در کریسمس 2022 به طور محدود در سینماها اکران شود.

سامارا بافندگی او در حال حاضر یک ستاره در حال ظهور در هالیوود است. او در فیلم های معروف مانند نت فلیکس بازی کرده است پرستار بچه، اما این عملکرد او در سال 2019 بود آماده است یا نه که آن را بر روی نقشه قرار داده است. اخیراً ، او نقش برجسته ای در بیل و تد با موسیقی روبرو می شوند به عنوان دختر تد همچنین در نمایش داده خواهد شد چشمان مار، داستان ریشه GI Jo ، که تابستان امسال می آید.

مینگلا پیش از این از جمله “شبکه اجتماعی” و “کارآموزی” در بسیاری از فیلم ها ظاهر شده است. این در حال حاضر در فصل چهارم از دیده می شود داستان خدمتکار از هولو و در سینماها در مارپیچ: از کتاب اره. کک و مک باسیست گروه راک Red Hot Chili Peppers است ، اما او در بسیاری از فیلم ها مانند بازگشت به آینده ، داستان اسباب بازی 4 ، پسر پاک شده و کودک راننده.

هاس و گوپتون قبلاً با شزل کار کرده اند و هاس ظاهر شده است نفر اول و گپتون در ظاهر می شوند لا لا لند. این دو با شزل برای بابل متحد می شوند.

بیرن ممکن است نامی نباشد که همه بدانند ، اما به راحتی قابل تشخیص است زیرا در بسیاری از پروژه های معروف مانند کاغذ سبز، گرگ وال استریت، دروغ های کوچک بزرگ، و پسر ها. رابرتز زندگی طولانی در هالیوود دارد و برای بازی های خود از جمله نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل در قطار فراری (1985) رابرتز نیز در شوالیه سیاه، جایگزین ذاتی، و هزینه بر.

همانطور که قبلا ذکر شد ، اطلاعات زیادی در مورد این فیلم شناخته نشده است ، بنابراین مشخص نیست که این اعضای بازیگران به ویژه با مارگو رابی و برد پیت بازیگران برجسته با این حال ، با یک بازیگر بزرگ که استعداد فوق العاده ای دارد ، بابل قطعاً به عنوان فیلمی شکل می گیرد که باید در رادار همه باشد. این خبر از ضرب الاجل.

مباحث: بابل

[ad_2]