زک اسنایدر باعث کند شدن آبنما شد زیرا فکر می کرد این باعث ترس همه خواهد شد

[ad_1]

وقتی نوبت به فیلمبرداری می رسد ، زک اسنایدر معتقد است که ضرباتی را نمی کشد. این رویکرد بدون ممنوعیت منجر به ایجاد DCEU زیر نظر اسنایدر شد ، جایی که سوپرمن یک بیگانه وحشتناک است که با جهانی مشکوک می جنگد و بتمن یک دیده بان شکنجه شده است که دشمنان خود را می کشد. فیلم های اسنایدر برای DCEU واکنش های بسیار قطبی منتقدان و عموم مردم را برانگیخته است. و به نظر می رسد که کارگردان آموخته است که انتظار واکنش های مشابهی را نسبت به کار خود داشته باشد. اسنایدر در مصاحبه اخیر خود توضیح داد که تصمیم گرفته است پروژه پرشور خود را که اقتباسی سینمایی از رمان عین رند است به تعویق بیندازد. چشمه تا فضای سیاسی لیبرال تری پدید آید.

وی افزود: “این كتابی است كه از نظر سیاسی آنقدر پر بار است كه ما به یك دولت لیبرال تر احتیاج داریم چشمه بنابراین همه دیوانه یا هر چیز دیگری نمی شوند. “

مرتبط: بازسازی The Fountain فیلم بعدی زک اسنایدر است

حتی قبل از زک اسنایدر در متن چشمک زد ، چشمه موضوع بحث و جدال بی پایان است. این کتاب داستان یک معمار با استعداد را نشان می دهد ، که نیاز مبرم به محافظت از خلاقیت های خود در برابر دخالت های خارجی دارد ، تا جایی که او ترجیح می دهد بهترین ساختمان را که ایجاد کرده است منفجر کند ، نه اینکه اجازه دهد توسط معماران کوچکتر اصلاح شود.

تحت عنوان داستان اصلی ، عین رند از رمان خود برای بیان دیدگاه های خود در مورد “عینی گرایی” استفاده می کند ، حرکتی که وی ایجاد کرده است و معتقد است که اعمال شخص باید همیشه توسط منافع شخصی اداره شود ، نه با احساس نوع دوستی یا تمایل به قربانی کردن خود. خوب تیم. به گفته اسنایدر ، علاقه او به چشمه به دلیل علاقه او به تاریخ معمار اصلی ، نه زیر متن عینی گرایانه.

“برای من ، این مانند این است که اگر شما یک کارگردان باشید ، به نوعی درک می کنید ، اگر از آن لنز به آن نگاه کنید ، در حال ساختن یک ساختمان هستید (موضوع چشمه) و فیلم سازی بسیار شبیه به هم هستند. شما دائماً سازش های کوچکی انجام می دهید. شاید یک داستان کمتر باشد و خیلی خوب باشد. آیا آنها واقعاً به این قابهای پیچیده پنجره نیاز دارند؟ شاید فقط پنجره ها را بسازید. شما یک عمارت می خواستید و در آخر چیزی به نظر می رسد که شبیه خانه است. برای من ، این همیشه چیزی است که چشمه اطراف بود برای بسیاری از مردم ، این یک چیز بزرگ سیاسی است ، اما برای من خیلی مهم نیست. “

نکته جالب این است که چه اتفاقی برای معمار افتاده است چشمه تقریباً دقیقاً همان اتفاقی است که برای اسنایدر در DCEU رخ داده است. پس از سالها کار لیگ عدالت، اسنایدر پس از یک فاجعه شخصی پروژه را ترک کرد. جاس ویدون جایگزین او شد ، وی همچنان به تغییر اساسی فیلم ادامه داد تا از دید شخصی اسنایدر بسیار متفاوت باشد. اسنایدر حتی یک بار گفت که ترجیح می دهد قسمت کارگردانی اش را “منفجر کند” لیگ عدالت به جای گنجاندن قاب از بازسازی های ودون.

در حال حاضر ، این کارگردان مشغول کار بر روی فیلم بعدی خود “ارتش مردگان” برای نتفلیکس است که به عنوان “سرقت زامبی” توصیف می شود. به کارگردانی و نویسندگی زک اسنایدر ، ارتش مردگان در این فیلم بازیگرانی چون دیو باوتیستا ، گرت دیلاهانت ، الا پورنل ، عماری هاردویک ، رائول کاستیلو ، تیگ نوتارو ، تئو روسی و آنا د لا رجرا حضور دارند. این فیلم از 21 مه در نتفلیکس اکران می شود. منشأ این خبر از iheart.com.

https://screenrant.com/fountainhead-movie-zack-snyder-delay-product-reason-response/

موضوعات: چشمه

[ad_2]