زندگی پس از مرگ یک هفته پس از تسخیر Top Gun 2 Spot به تعویق افتاد

[ad_1]

همانطور که انتظار می رفت ، تغییر تاریخ اکران فیلم همچنان یک امر بسیار روان است ، که بعد از انتشار اخباری مبنی بر حرکت دادن آهنگ تام کروز توسط پارامونت داغ می شود. تپانچه بالا: ماوریک و ماموریت غیرممکن 7، با هم جکاس برای همیشه، تا سال 2022 ، سونی از اجتناب می کند Ghostbusters: The Otherworld تا تاریخ جدید – اما فقط یک هفته دیرتر از برنامه ریزی شده.

حداقل فعلا. پیگیری تا سال 1989 Ghostbusters 2 قرار بود 11 نوامبر وارد سینماها شود ، اما اکنون در 19 نوامبر اکران می شود. مشخص نیست که چرا این حرکت کوچک انجام شد ، اما حداقل فیلم هنوز در حال اکران امسال است.

مرتبط: Ghostbusters: اولین واکنش های زندگی پس از مرگ ، دنباله ای نوستالژیک باوقار را تنظیم کنید

سونی یکی از بزرگترین خواننده هایی است که فیلم های سینمایی اصلی خود را در جریان پخش که دیگران ، مانند برادران وارنر ، حداقل سال آینده به یک قاعده عادی تبدیل شده اند ، رد کرده است. Ghostbusters: The Otherworld و ونوم: بگذار قتل عام شود با نزدیک شدن به زمان ، این شبیه به بازی مرغ است که آیا استودیو فیلم ها را بارگیری می کند یا به آنها اجازه می دهد طبق برنامه پیش بروند.

اخیراً شایعه شده است که سم دنباله آن به ژانویه سال آینده منتقل می شود ، اما از آن زمان سونی فیلم را دو برابر کرده است ، که قرار است ماه آینده اکران شود ، با مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست به عنوان یکی دیگر از بانکداران سونی در سال گذشته که در سینماها بسیار بالا و پایین شده است ، به نظر می رسد که آنها آماده هستند تا بیشتر از همه به سلاح های خود پایبند باشند.

در حال حاضر همه نگاه ها به دیزنی و مارول دوخته شده است شانگ چی و افسانه ده حلقهکه این هفته فقط در سینماها افتتاح می شود. بسیاری از استودیوهای دیگر و همچنین خود The House of Mouse خواهند دید که چگونه در گیشه کنار خواهند آمد ، و چگونه نسخه های بعدی تا پایان امسال پخش خواهند شد. با توجه به اینکه Shang-Chi در اولین آخر هفته خود فقط 100 میلیون دلار کاهش می یابد ، این برای افرادی مانند سونی ، که تا حد زیادی از Day and Date به استثنای عجیب و غریب اجتناب کرده اند ، افزایش چشمگیری خواهد داشت.

Ghostbusters زندگی پس از مرگ یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال 2020 بود که شخصیت ها و بازیگران فیلم های اصلی فرانچایز را به روی پرده می آورد و طرحی را به تصویر می کشد که موضوعات کلاسیک دهه 80 را به تصویر می کشد و ارجاعات نسخه 2016 را کاملاً کنار می گذارد. در طول سال متوقف شد تا اینکه در سال 2021 فرود آمد ، و کمی قبل از توقف در نسخه نوامبر دوباره دستکاری کرد. اگرچه این فیلم قبلاً دوباره منتقل شده است ، این واقعیت که سونی پخش را به سال آینده منتقل نکرده است نشانه خوبی است که آنها مصمم هستند فیلم را قبل از اکران در سال 2021 اکران کنند.

اخیراً سونی در CinemaCon کل فیلم را برای تماشاگران کمی به نمایش گذاشت ، که متعاقباً فیلم را به گونه ای ستایش کردند که فقط نیاز طرفداران را افزایش داد. ارواح شکن حق رای دادن باید این فیلم را در اسرع وقت تماشا کند. اگر سونی هنوز تصمیم به پخش فیلم در ماه های آینده دارد ، آنها همچنین می توانند عصبانیت گوزر را بر روی خود تخلیه کنند ، زیرا بدتر از آنچه از طرفداران دریافت می شود نخواهد بود. Ghostbusters: The Otherworld در حال حاضر تنها در 19 نوامبر به سینما می رود.

موضوعات: Ghostbusters 3 ، Ghostbusters ، Top Gun 2

[ad_2]