زندایا از آینده خود در مارول بعد از مرد عنکبوتی تلخ مطمئن نیست: راهی به خانه نیست

[ad_1]

در حالی که او در حال حاضر صدایی برای لولا بانی در ارائه می دهد Space Jam: میراثی جدیدزندایا در مورد بازگشت مورد انتظار خود به عنوان MJ در بحث می کند مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیستو نحوه فیلمبرداری سومین حضور او در MCU به دلیل عدم اطمینان در مورد آینده اسپایدی یک امر تلخ بود. بزرگترین شومن این ستاره در فرانچایز مارول در سال 2017 ظاهر شد. مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه. پس از بازگشت برای مرد عنکبوتی: دور از خانه برای تکمیل فاز سوم فیلم های مارول ، او در دسامبر به تام هالند و جیکوب باتالون در ماجراجویی چندجهانی پیوست ، که شاید آخرین بار آنها باشد.

گفته می شود! اخبار ، زندایا گفت که هنگام فیلمبرداری فیلم جدید ، مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیستبود “چیزی که به شدت شیرین بود. ما نمی دانیم که آیا قرار است یکی دیگر را انجام دهیم. به عنوان مثال ، آیا فقط سه فیلم به پایان می رسد؟ شما معمولاً سه فیلم می سازید و این در مورد آن است ، بنابراین من فکر می کنم ما همه فقط جذب شده ایم و وقت گذاشتن برای لذت بردن از لحظه ، کنار هم بودن و سپاسگزار بودن برای آن تجربه. وقتی اولین فیلم را ساختم ، 19 ساله بودم. این در کنار هم بزرگ شدن و بخشی از میراث دیگر است. جام جم میراث و مرد عنکبوتی میراث. تعداد زیادی عنکبوت مختلف قبل از ما وجود داشت و این باعث افتخار همه شد. بنابراین نمی دانم ، من بسیار خوشحالم که بخشی از دو نوع فرنچایز بزرگ وراثت هستم. “

مرتبط: کوین فیج پس از انقضای بازی Spider-Man: No Way Home Spoilers ، آلفرد مولینا را تماشا می کند

قرارداد عجیب و پیچیده ای که به مرد عنکبوتی اجازه داد تا وارد MCU شود در سال 2019 تقریباً شکست خورد ، اما سونی و دیزنی سرانجام بر سر قرارداد جدیدی برای دو فیلم توافق کردند ، که آنها را به عنوان تهیه کننده جدیدترین فیلم می بیند. مرد عنکبوتی ماجراجویی در تقسیم 75/25. سپس، مرد عنکبوتی ظاهر دیگر یک فیلم در MCU تحت این قرارداد مجاز خواهد بود ، اما راهی به خانه نیست هلند شاهد تکمیل قرارداد خود با سونی خواهد بود. همه می توانند حدس بزنند ، اما با یک شخصیت بالقوه نوظهور دکتر استرنج و جهان چند جنونآیا فیلم مستقل دیگری برای تیرکمان وب وجود خواهد داشت هنوز در حال پخش است.

پیش از این ، هلند به تمایل خود برای ادامه ایفای این نقش در صورت نیاز نیروها اشاره کرده بود.

“[No Way Home] این آخرین بار من خواهد بود [under contract] بنابراین من همیشه به آنها می گفتم که اگر آنها من را بخواهند ، در یک لحظه آنجا خواهم بود. من دوست داشتم هر دقیقه بخشی از این دنیای شگفت انگیز باشم. این زندگی من را به سمت بهتر تغییر داد ، من بسیار خوشحالم که اینجا هستم. اگر آنها بخواهند من برگردم ، من آنجا خواهم بود ، اگر آنها نخواهند ، من هنگام غروب آفتاب یک شخص بسیار بسیار شاد بیرون می روم ، زیرا این یک سفر شگفت انگیز بود. “

اگرچه هلند ممکن است به دنبال اهداف بیشتری باشد و او همچنین به وضوح اعلام کرده است که معتقد است گروه اصلی فعلی به اندازه او بخشی از حق رای دادن است ، اما هیچ نشانه ای از دیزنی یا سونی در مورد آینده آن وجود ندارد. همانطور که سونی جهان خود را توسعه می دهد ، که در یک نقطه ممکن است مرد عنکبوتی را با Venom تلاقی کند ، ما فقط می توانیم از آنچه در پیش رو داریم و در سالهای آینده امیدوارتر هستیم لذت ببریم. مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست 17 دسامبر وارد سینماها می شود. این از ما می آید کمیک.

موضوعات: مرد عنکبوتی به خانه باز می گردد ، مرد عنکبوتی

[ad_2]