روند مقصد نهایی پس از سقوط سیاهههای مربوط به شیشه جلو در TikTok Video

[ad_1]

ترسناک. هدف نهایی به لطف یک فیلم ویروسی شوم که نشان می دهد چگونه یک چوب از شیشه جلو اتومبیل سقوط می کند ، در روند است. در ویدئوی کوتاه می بینیم که بدن از روی یک کامیون چوبی افتاده است و شیشه جلو اتومبیل را دقیقاً در پشت آن سوراخ می کند. بدتر اینکه این دقیقاً در جایی که صورت راننده قرار داشت ظاهر شد ، اگرچه به نظر می رسید که به موقع متوقف شده است. ویدئوی اصلی توسط @ alow420 در TikTok ارسال شده است ، اگرچه بارها در توییتر به اشتراک گذاشته شده است و می توانید در زیر خود آن را تماشا کنید.

اگر ویدیو آشنا به نظر می رسد ، ممکن است آن را دیده باشید مقصد نهایی 2. که در هدف نهایی فیلم های ترسناک ، هر قسمت با یک صحنه به خصوص بی رحمانه آغاز می شود و منجر به مرگ دهشتناک ده ها نفر می شود. معمولاً یک نفر واقعه را پیش بینی می کند و به سختی موفق می شود با تعداد انگشت شماری از افراد قبل از وقوع آن فرار کند. سپس Death بقیه فیلم را با کشتن آن بازماندگان از راه های خلاقانه و فوق حرکتی سپری می کند.

مرتبط: Final Destination 6 راه اندازی مجدد نیست ، بلکه در دنیای دیگری واقع شده است ، می گوید Franchise Creator

اولین صحنه در مقصد نهایی 2 سیاهههای مربوط به شل شدن یک کامیون الوار و ایجاد یک حادثه بزرگ جاده ای را به تصویر می کشد. به طور خاص ، یک چوب مستقیم از شیشه جلو اتومبیل مسافربری گشتی عبور می کند ، راننده را از بدن جدا می کند و بلافاصله او را می کشد. به دنبال آن انباشت آتش منجر به مرگ بسیاری دیگر شد. این نشان می دهد که حادثه واقعی با کامیون چقدر می تواند بدتر باشد.

طرفداران فیلم فقط می توانند حدس بزنند که راننده پشت کامیون چوبی در تصادف واقعی ظاهراً چیزی را ندیده است مقصد نهایی 2. هزاران هوادار درباره ویدئوی TikTok نظر دادند تا توضیح دهند که چگونه این فیلم به ویژه در مورد این وضعیت به ما هشدار داد. در حقیقت ، طرفداران بسیاری وجود دارند که از زمان تماشای فیلم تاکنون از رانندگی در پشت کامیون ها و وسایل نقلیه مشابه اجتناب کرده اند.

یک هوادار در توییت خود نوشت: “بعد از تماشای Final Destination ، هرگز پشت این کامیون ها رانندگی نمی کنم …”.

شخص دیگری می گوید: “چون” Final Destination “را تماشا می کنم ، هرگز پشت کامیونی که حامل چوب ، فولاد و غیره است رانندگی نمی کنم.”

یکی دیگر از طرفداران می گوید: “اگر Ultimate Destination چیز دیگری به من نمی آموزد ، به من بیاموز که از آن کامیون های موجود در جاده دور باشم.”

شاید به این دلیل که فیلم در روند ، اصلی است هدف نهایی ستاره Devon Sava نیز در توییتر پرید و گفت: “آنها می توانند کارهای زیادی انجام دهند هدف نهایی فیلم هایی که آنها بدون من می خواهند. هنوز همه چیز را شروع کردم. “

ده سال بدون سال جدید گذشته است هدف نهایی فیلم سینما. آخرین قسمت حق رای دادن ، مقصد نهایی 5، در سال 2011 اکران شد. از آن زمان مشخص شده است که فیلم دیگری با برنامه اکران در سال 2022 در دست ساخت است. کریگ پری تهیه کننده همچنین پیشنهاد می کند که این فیلم در مصاحبه سال گذشته با دیجیتال جاسوسی اولین پاسخ دهندگان را دنبال کند.

پری گفت: “ما در دنیای پاسخ دهندگان با آن بازی می كنیم: EMT ، آتش نشانان و پلیس.” “این افراد هر روز در جبهه های مقابله با مرگ مقابله می كنند و انتخاب هایی را انجام می دهند كه می تواند باعث زنده ماندن یا مرگ انسان شود. ما به قضاوت خوب ، تخصص و رفتار آرام آنها اعتماد می كنیم. پس چرا این افراد را در موقعیت كابوس قرار نمی دهیم. می تواند منجر به مرگ و زندگی شود – اما اکنون برای خودتان؟ “

پری افزود: ما فکر می کنیم دنیا می تواند راهی جالب برای یک فیلم Final Destination باشد و همچنین می تواند مجموعه هایی بی نظیر را به روشی کاملاً معتبر تولید کند.

امیدوارم همه شرکت کنندگان در این حادثه عملکرد خوبی داشته باشند. فیلم اصلی توسط alow420 در TikTok.

مباحث: مقصد نهایی ، TikTok[ad_2]