رایان رینولدز از موفقیت پسران در سلول دوستانشان تشکر کرد

[ad_1]

برای کسانی که هنوز رایان رینولدز را ندیده اند یک مرد آزاده و من می خواهم اجازه دهم فیلم به همه اسرار خود بپیوندد ، شاید بهترین کار این باشد که حالا بازنشسته شویم ، اما برای بقیه بازیگر از دوستان معروف خود که در فیلم ظاهر شده اند به عنوان رمز موفقیت آن تعریف می کند. اگرچه افراد معدودی بودند که بتوانند پیش بینی کنند که قمار برای فیلم چگونه در سینما پیش می رود ، اما به نظر می رسد که این فیلم از بسیاری جهات بیش از انتظارات بوده است و تعداد افرادی که برای بازی در فیلم های مشهور ظاهر شده اند قطعاً چیزی است که رینولدز می خواست. به عنوان بخش بزرگی از این موفقیت ذکر شود.

رایان رینولدز به حساب توییتر خود رفت تا تصاویری از تعداد انگشت شماری از تصاویر ظاهر شده را به اشتراک بگذارد یک مرد آزاده با او ، اظهار نظر ، “این فیلم درباره دوستی است. و دوستی ساده ترین است ، فقط نشان می دهد. اگرچه من از همه عکس ندارم ، در اینجا همه دوستان شگفت انگیزی هستند که برای این فیلم حضور یافتند.”

مرتبط: مرد آزاد برای دومین برد متوالی در گیشه آخر هفته با 18.7 میلیون دلار محکم ماند.

برای کسانی که ممکن است برخی از آنها را از دست داده باشند ، لیست افراد مشهور شامل کریس ایوانز ، دواین جانسون ، جان کراسینسکی ، چانینگ تاتوم است و اگر شریک توییتر رینولد ، هیو جکمن و دیگران در آن قرار نگیرند ، درست نخواهد بود. دوستان شهرستانی در سراسر فیلم پراکنده شدند. اگر چه فقط در سینماها اگر آنها را از دست داده اید ، اما یا به سفر دیگری می روید یا منتظر می مانید تا فیلم در چند ماه آینده برسد.

این فیلم در سینماها بسیار موفق بود و آخر هفته برنده رقابت گیشه شد. کسانی که برای تماشای فیلم به تئاتر رفته اند ، از قبل به خوبی می دانند که یکی از عوامل اصلی هم در جلو و هم در مرکز قرار دارد و واکنش فوق العاده ای از سوی تماشاگران دریافت می کند. این می تواند بیانیه ای از خود کاپیتان آمریکا ، کریس ایوانز باشد ، و رینولدز در مصاحبه اخیر خود با ComicBook.com دقیقاً چگونگی این امر را توضیح داد.

“چیزی که همیشه خواهد بود … در مورد فیلم و تجارت هالیوود چیزهای زیادی نوشته شده و بسیاری … بسیاری از چیزهای بسیار وحشتناک درباره این صنعت و افراد موجود در آن را بخوانید. تا حد زیادی درست است. اما در واقع جامعه ای وجود دارد که واقعی است. و افراد زیادی در این جامعه فوق العاده هستند. و چیزی که من هرگز آن را بدیهی نمی دانم این ایده است که شما می توانید فیلم فوق العاده ای بسازید یک مرد آزاده، و با کسی تماس بگیرید و فقط می گویید: “آیا راهی وجود دارد که بتوانم وارد اینجا شوم و این کار را انجام دهم؟” کریس [Evans] زندگی در بوستون شبیه این بود که “من پنج دقیقه دیگر آنجا خواهم بود”

هیچ چیزی شبیه یک بازیگر خوب برای برداشتن یک فیلم وجود ندارد و وقتی لیستی از دوستان مانند رایان رینولدز و فیلمی دارید که به همان اندازه سرگرم کننده است یک مرد آزاده، ترکیب هرگز از دست نخواهد داد. یک مرد آزاده در واقع این یک پیروزی در گیشه بود که دیزنی اکنون می خواهد رایان رینولدز ، ستاره ، برای دنباله رسمی بازگردد. تقریباً به همان روشی که ریکی جرویس می تواند هر کسی را به برنامه های تلویزیونی خود جذب کند ، بدیهی است که رینولدز در مورد فیلم ها نیز همان جذابیت را دارد.

موضوعات: رایگان مرد[ad_2]