راک به فینال 2 قسمتی “سریع و خشمگین” باز نمی گردد ، اما هابز هنوز به پایان نرسیده است

[ad_1]

اگرچه دواین جانسون قبلاً توسط شخص تایید شده است ، اما به بازی Fast & Furious 10 باز نمی گردد سریع و خشمگین 11به درست است ، The Rock به حق رای دادن امروز کمک کرد ، اما به دلایل مختلف ، تهیه کننده هیرام گارسیا تأیید دیگری کرد که جانسون ضبط های اصلی این مجموعه را به پایان رسانده است و نقش خود را به عنوان لوک هابز در فینال دو قسمتی آینده تکرار نمی کند. ..

هیرام گارسیا ، یکی از معتبرترین و مکرر همکاران The Rock ، در حال تبلیغ است کروز جنگل، که آخر هفته به سینماها آمد. طی مصاحبه ای اخیر ، او به وضعیت بازیگر در این فیلم روی آورد سریع و خشن دنباله ها در اینجا آنچه گارسیا در مورد دواین جانسون و جایگاه او در فرانچایز Fast اعلام کرد ، آمده است.

مرتبط: احتمالاً راک برای فینال دو قسمتی “Fast and Furious” برنمی گردد

“پس از فیلمبرداری Fast 8 ، دی جی تصمیم گرفت که فصل” سریع و خشمگین “را به دلایل واضح ببندد. او برای آنها آرزوی بهترین ها را کرد و توجه ما را به روش های دیگر داستان گویی معطوف کرد. بنابراین در حالی که او در F10 یا F11 ، این به هیچ وجه با برنامه های هابز ما تداخل نخواهد داشت. بدیهی است همه این شخصیت ها در جهان سریع وجود دارند و ما دوست داریم همه جنبه های این جهان در حال پیشرفت و موفقیت باشد. ما فقط برنامه های خاصی برای آنچه داریم من می خواهم با شخصیت هابز کار کنم و فکر می کنم طرفداران آن را دوست خواهند داشت! ما در تلاش هستیم تا چیزی بسیار منحصر به فرد و تازه ارائه دهیم و می دانیم که استودیو مشتاق است در اسرع وقت وارد آن شود! “

کاملاً پوشیده نیست که دواین جانسون و وین دیزل یکدیگر را درک نمی کردند و در طول فیلمبرداری همه چیز به هم ریخت. سرنوشت خشمگینانبه دیزل اخیراً پیشنهاد داد که جانسون را در حین فیلمبرداری تحت فشار قرار دهد سریع پنج، قدردانی از عملکرد بازیگر. جانسون ، در پاسخ اخیراً ، به این ایده خندید. بنابراین در حالی که همه چیز آشکارا خصمانه نیست ، درک اینکه چرا جانسون از انجام کار خود راضی است ، سخت نیست.

علاوه بر این، هابز و شاو 2، اولین سریع و خشن جدایی که شامل راک و جیسون استاتهام شد ، بسیار موفق بود. هابز و شاو 2 در حال حاضر در حال توسعه است بنابراین ، اگرچه هابز در دو فیلم اصلی بعدی که به فرنچایز طولانی مدت پایان می دهند ، بازی نخواهد کرد ، اما در مقطعی به شخصیت باز می گردد. هیرام گارسیا توضیح داد که آنها در حال حاضر تلاش می کنند تا دنباله فیلم را بشکند.

“ما در حال حاضر سعی داریم بفهمیم این دنباله چه خواهد بود ، اما ما ایده های بسیار بزرگی داریم.”

جاستین لین برای هر دو باز خواهد گشت سریع 10 و خشمگین 11. آنها پس از برخیزند F9، که در حال حاضر در سینماها است و در گیشه بسیار خوب کار می کند. در حالی که دو طرف مجموعه اصلی را تکمیل می کند ، بخشهای مختلفی در حال توسعه است. جدای از هابز و شاو 2، جدایی به رهبری زنان نیز ایجاد می شود. بنابراین یونیورسال پیکچرز امیدوار است که این پول بتواند برای سالهای آینده همچنان گاو باشد. ما مطمئن خواهیم بود که شما را در جریان جزئیات بیشتر قرار می دهیم. این خبر از طریق ما به دست ما می رسد شتاب دهندهبه

موضوعات: سریع و خشمگین 10 ، سریع و خشمگین

[ad_2]