راهی برای آشکار کردن شرور اصلی وجود ندارد؟

[ad_1]

سرانجام ، به نظر می رسد که ما درک کنیم که شرور اصلی چه کسی خواهد بود مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. در این حالت ، کلمه عملی اصلی ترین کلمه است. در یک ثانیه بیشتر در مورد آن. تاکنون چیزهای زیادی در مورد سومین ماجراجویی انفرادی تام هالند در دنیای سینمایی مارول مخفی نگه داشته شده است ، اما جزئیات به آرامی در جهان نفوذ می کنند ، چه دیزنی و چه سونی آن را دوست دارند. و اکنون جزئیات مهمی پدید آمده است که به طور بالقوه چیزهای زیادی درباره فیلم پیش روی ما نشان می دهد.

هشدار: ممکن است تباه کننده به جلو برای مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. با دقت پیش بروید در طی یک قسمت اخیر از بریدن اسنایدر پادکست ، میزبان جف اسنایدر درباره انتخاب بازیگران اخیر آرون تیلور-جانسون به عنوان کلاغ شکارچی در فیلم جداگانه Spider-Man آینده. این باعث گمانه زنی در مورد شکل گیری احتمالی گروه فوق شرور Evil Six شده است. اوضاع آنجا جالب شد. در حالی که اسنایدر نمی دانست آیا کریون در دنباله انفرادی اسپایدی ظاهر خواهد شد یا خیر ، اما گفت که ساخت آنها بر روی شش شوم کاملاً واضح است. و سپس او توضیح داد که گرین گابلین ویلم دافو ، که قبلاً در سام رائمی ظاهر شده بود مرد عنکبوتی سه گانه ، گروه را هدایت می کند.

مرتبط: Spider-Man: No Way Home Fan Poster Imagines Epic Spider-Verse Crossover

“من شنیده ام که هیچ راهی به خانه اشاره ای به مرد عنکبوتی نیست. این در مورد اشرار بود. شرور از این ابعاد متفاوت و متفاوت هستند. آنها راهی برای رفتن به خانه ندارند. شرورانی که من شنیده ام و سونی به وضوح با این واقعیت سر و کار داریم که داک اوک در این فیلم حضور دارد ، آلفرد مولین و الکترو جمرد فاکس تنها دو نفر هستند که ما واقعاً آنها را می شناسیم ، من کاملا مطمئن هستم که ویلم دافو The Green Goblin شرور اصلی این فیلم خواهد بود ، بنابراین وجود دارد سه “

سندمن ، راینو و مارمولک سه نفر دیگر بودند که مجری برنامه به عنوان گردشی از شش شوم شنیده بود. ما شایعاتی درباره بازگشت کلیسای توماس هادن به عنوان Sandman را شنیدیم که پیش از این در نقش Sam Raimi بازی می کرد مرد عنکبوتی 3، اما این هنوز تأیید نشده است. و آیا این بدان معناست که پل جیاماتی به عنوان کرگدن از آنجا برمی گردد مرد عنکبوتی باور نکردنی 2؟ Rhys Ifans همانطور که مارمولک از مرد عنکبوتی شگفت انگیز؟ در هر صورت ، این اطلاعات زیادی برای پردازش است و چیزهای زیادی را در مورد آنچه که احتمالاً در آینده امسال پیش رو داریم نشان می دهد.

ما می دانیم که MCU در حال آماده سازی برای مطالعه مولتی ورس است. دکتر استرنج در مولتی ور جنون سال آینده انتخاب بازیگران جیمی فاکس و آلفرد مولینا ، که در هر دو تکرار قبلی از حضور داشتند مرد عنکبوتی حق رای دادن این موضوع را بیشتر تایید کرد. ایده بازگشت Green Goblin برای هدایت Ominous Six ادعا می کند که مارول و سونی هر کاری از دستشان بر می آید انجام می دهند. اما بیایید خیلی هیجان زده نشویم تا زمانی که این جزئیات توسط استودیو تایید یا تکذیب شود.

همچنین لازم به ذکر است که شایعه شده هم توبی مگوایر و هم اندرو گارفیلد که در گذشته نسخه های زنده یاد پیتر پارکر را بازی کرده اند ، با تام هالند بازی می کنند. اگر همه این اتفاقات بیفتد ، به نظر می رسد این فیلم به کارگردانی جان واتس آماده است تا یک اتفاق سینمایی در سطح انتقام جویان باشد. مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست در حال حاضر انتظار می رود که از 17 دسامبر به سینماها بیاید. هنگام ارائه جزئیات بیشتر ، حتماً شما را در پست خود نگه می داریم. این خبر از طریق ما به دست ما می رسد شتاب دهنده.

موضوعات: مرد عنکبوتی 3 MCU ، مرد عنکبوتی

[ad_2]