راشل زگلر سفید برفی در بازسازی زنده دیزنی است

[ad_1]

دیزنی در بازخوانی زنده جدید نقش اصلی را پیدا کرده است سفید برفی، در قالب راشل زگلر. این بازیگر به زودی در فیلم “استیون اسپیلبرگ” دیده خواهد شد داستان سمت غربی بازسازی و در حال حاضر تیراندازی شازم! خشم خدایانبنابراین اخیراً برای تولیدات بزرگ غریبه نیست. انتظار می رود فیلمبرداری اوایل سال 2022 آغاز شود ، زمانی که اولین نسخه از داستان دیزنی به عنوان یک فیلم اکشن زنده روی صفحه نمایش دیده می شود.

سفید برفی و هفت کوتوله اولین فیلم انیمیشن کامل دیزنی است ، در آن زمان ابتکاری و در تولید فیلم نقطه عطفی است که دید و آرزوی دیزنی برای آینده را تقویت می کند. مانند بسیاری از بازسازی های دیزنی ، این فیلم در نسخه اصلی گسترش می یابد که در کمتر از 70 دقیقه ظاهر شد و شامل آهنگ های جدید و همچنین آثار کلاسیک قدیمی مانند سلام و در حین کار سوت بزنید. اگرچه به نظر می رسد که روند تولید بسیار کند پیش می رود ، اما ظاهراً دلیل این امر ترانه سرایان بنژ پاسک و جاستین پاول بود که بدون نیاز به عجله ، موسیقی جدید را اصلاح کنند.

مرتبط: دیزنی سفید برفی و هفت کوتوله عکس زنده با بازسازی زنده بهار امسال

سفید برفی توسط مارک وب که کارگردانی می کند کارگردانی خواهد شد مرد عنکبوتی شگفت انگیز. در مورد انتخاب زگلر برای بازی در نقش اصلی ، او گفت: “توانایی های صوتی استثنایی راشل فقط آغاز هدیه های او است. قدرت ، هوش و خوش بینی او به بخشی جدایی ناپذیر از کشف دوباره لذت در این داستان کلاسیک دیزنی تبدیل خواهد شد. “

به دنبال موفقیت علاladالدین ، ​​شیر شاه و زیبایی و وحشهمچنین پری دریایی کوچک در حال فیلمبرداری ، پینوکیو و در مراحل مختلف توسعه ، همیشه انتظار می رفت که دیزنی بخواهد به همان جایی که همه چیز شروع شده است برگردد و بخشی از این جادوها را برای نسل جدید بازیابی کند. صحبت در مصاحبه با کرکس در سال 2017 ، رئیس تولید دیزنی سریعاً از رئیس و مدیر ارشد خلاقیت آلن هورن با بازبینی های بسیاری که از فهرست دیزنی انجام شد ، قدردانی کرد.

بیلی گفت: “ما فرصتی باورنكردنی پیدا كردیم تا بفهمیم كه می خواهیم به عنوان یك تیم زنده باشیم. آنها به ما آزادی زیادی دادند تا در مورد آنچه كه هست ، فكر كنیم.” “ما فکر کردیم که اگر Iron Man و Thor و Captain America ابرقهرمانان مارول هستند ، پس شاید آلیس ، سیندرلا ، موگلی و بل ابرقهرمانان ما هستند ، و کرولا و Maleficent ابرشرق ما هستند. شاید اگر راهی برای ارتباط مجدد با این شخصیت ها وجود دارد به معنای استفاده از بهترین استعداد برای افراد و استفاده از بهترین فناوری است که می تواند به چیزی هیجان انگیز تبدیل شود. این احساس بسیار خوبی دارد که دیزنی برای مزیت رقابتی این برچسب بازی می کند. “

با انتخاب بازیگران زگلر به عنوان سفید برفی جدیدترین چهره جدیدی که به عنوان یکی از پرنسس های محبوب دیزنی ظاهر شده است ، هنوز هیچ نشانه ای از کند شدن خانه موس در برنامه خود برای زنده کردن کلاسیک های قدیمی خود به روشی کاملاً جدید روی صفحه وجود ندارد. این خبر از ضرب الاجل.

موضوعات: سفید برفی

[ad_2]