دیو باوتیستا می گوید مارول توپ را در داستان ریشه های دراکس انداخت

[ad_1]

Marvel Studios هنگام سازگاری با Drax توپ را به زمین انداخت نگهبانان کهکشان از یک صفحه روی صفحه نمایش به گفته خود Drax ، Dave Bautista. این بازیگر با اذعان به اینکه این نقش زندگی او را تغییر داده است ، نمی توانست تعجب کند که اگر استودیو با ریشه های کمیک های او نزدیکتر بود شخصیت MCU چگونه بود.

“این نقش مسیر زندگی من را تغییر داده است. همیشه برای من خاص خواهد بود. اکنون که در چهار فیلم حضور دارم … واقعاً آرزو می کنم کاش آنها شخصاً بیشتر در دراکس سرمایه گذاری می کردند. زیرا به نظر من دراکس بیش از تاریخ دارد ، من فکر می کنم Drax پس زمینه واقعاً جالبی دارد که آنها توپ را رها کرده اند. یک معجزه. آنها نام خود را داشتند ، من می دانم که روی چه چیزی متمرکز شده اند ، این همان چیزی است که آنها برنامه ریزی می کردند. اما مرد ، من فکر می کنم آنها واقعاً توپ دراکس را از دست دادند. او چنین سابقه عالی دارد. “

مرتبط: جیمز گان هرگز درمورد بازگشت به MCU After Guardians Vol هرگز نخواهد گفت. 3

دراكس در اولین حضور در كمیك بوك ها در سال 1973 زندگی خود را به عنوان یك آژانس املاك و مستغلات ، آرتور داگلاس آغاز كرد كه به همراه خانواده اش توسط دیوانه تایتان ، ثانوس كشته شد. روح آرتور در جسمی تخریب ناپذیر ساخته شده از زمین قرار دارد و ویرانگر Drax نامیده می شود ، هدف او تنها متوقف کردن و کشتن ثانوس است ، که سرانجام با پاره کردن قلب از سینه این کار را می کند.

پس زمینه بسیار پیچیده تر و پیچیده تر این است که آنچه برای MCU اقتباس شده است ، باوتیستا آرزو می کند حداقل برخی از این عناصر منتقل شده باشد ، زیرا آنها به او مجال بازی بیشتر می دهند.

“خودخواهانه ، به عنوان یک مجری ، به من این فرصت را می دهد تا جنبه های مختلف دراکس را از نظر احساسی نشان دهم. و از نظر جسمی نیز. زیرا اگر متوجه دریکس شوید ، حتی اگر او مانند یک حرامزاده به نظر برسد ، به او نگاه می کنید و او وحشتناک به نظر می رسد ، اما دراکس بیش از هر شخصیت مارول دیگر به الاغ او ضربه می زند … کل چیزهایی که Destroyer آنها فقط از پنجره بیرون انداختند … مردم فقط عاشق جنبه کمدی Drax شدند که آنها آن را لمس کردند سپس بیشتر استراق سمع کردند ، سپس واقعاً یک سوراخ فرو بردند اما ما قایق عظیمی را با این قهرمان از دست دادیم و فکر نمی کنم او هرگز به آنجا برگردد. تمام این سفر “.

جنبه کمدی مطمئناً چیزی است که هواداران دراکس باید به آن عادت می کردند و بدیهی است که تنها آنها نبودند. در حالی که دیو باوتیستا همچنان از نحوه به تصویر کشیدن دراکس ناامید کننده است ، بازیگر هنوز صبر نمی کند تا داستان خود را در دنباله آینده به پایان برساند ، Guardians of the Galaxy Vol.3که احتمالاً آخرین گردش وی خواهد بود. باوتیستا اخیراً گفت: “اما غیر از این ، نه. منظور من این است كه تا آنجا كه وظایفم بر عهده من است ، من نگهبانان 3 را دارم و این احتمالاً پایان Drax خواهد بود.”

دیو باوتیستا هنوز تنظیم شده است که به عنوان Drax دو بار دیگر بازگردد ، در ثور: عشق و رعد و Guardians of the Galaxy Vol. 3، که اخیراً تاریخ انتشار می 2023 را دریافت کرده است. خارج از MCU ، باوتیستا هنوز هم چیزهای زیادی را در صفحه خود خواهد داشت ، شروع با Netflix ارتش مردگانکه قرار است در سینماهای منتخب ایالات متحده در 14 مه 2021 اکران شود و سپس در 21 مه در Netflix به صورت دیجیتالی پخش شود. این بازیگر همچنین اخیراً برای بازی در کنار دانیل کریگ در کارگردان رایان جانسون شنود شده است. چاقو 2. این از ما می آید شتاب دهنده.

مباحث: نگهبانان کهکشان

[ad_2]