دیزنی + روز چهارشنبه پیش از آغاز نمایش لوکی ، مهمانی مارول دیده بان را اعلام می کند

[ad_1]

Wandavision و شاهین و سرباز زمستانی در حال حاضر موفقیت بزرگی برای مارول و دیزنی + کسب کرده اند. سرمایه گذاری تلویزیونی بعدی مارول ، لوکی، در کمتر از یک ماه اکران می شود. مدت زیادی است که می گذرد ، اما دیزنی + میزبان یک سری مهمانی های فیلم مارول است تا طرفداران را بیش از پیش هیجان زده کند.

اولی از سری چهار نفره یک معجزه تماشای مهمانی ها از 12 ماه مه با تماشا آغاز شد تور، اولین لوکی در MCU. مهمانی های تماشای هر چهارشنبه قبل از اولین نمایش این سریال برگزار می شود لوکی در 9 ژوئن. در 19 مه ، با شروع از 4 بعد از ظهر PT ، طرفداران می توانند یک ویژگی دوگانه داشته باشند انتقام جویان و تور: دنیای تاریک. 26 مه مهمانی برای تماشای Thor: Ragnarok خواهد بود و به دنبال آن یک ویژگی دوگانه حماسی از انتقام جویان: جنگ بی نهایت و انتقام جویان: بازی نهایی.

مرتبط: لوکی در 30 ثانیه: مسابقه تام هیدلستون را تماشا کنید تا کل سفر MCU خود را جمع بندی کند

هر فیلم در این مجموعه + دیزنی شامل هر حضور خدای شیطنت تاکنون در MCU است. در حالی که او نقش چندانی در آن ندارد جنگ بینهایت یا پایان بازی، وقایع این فیلم ها نقش مهمی در شکل دادن به داستانی که در آن ارائه خواهد شد خواهند داشت لوکی.

آخرین باری که مخاطبان لوکی را دیدند ، در ابتدای همان سال توسط تانوس کشته شد جنگ بینهایت. با این حال ، وقتی انتقام جویان به گذشته بازگشتند پایان بازی به حوادث اولین فیلم انتقام جویان ، لوکی یک تسخیر قدرت را بدست می آورد و در جای دیگری teleport می کند. او هنوز ظهور نکرده است و سریال توضیح خواهد داد که وی در طی بازی Endgame از کجا فرار کرده است. بنابراین ، این نسخه از لوکی شوم تر از خواهد بود انتقام جویان.

حدس لوکی درست بعد از وقایع Avengers: Endgame می آید. لوکی توسط سازمان انحراف (TVA) ، سازمانی که فراتر از زمان و مکان وجود دارد ، دستگیر شد. TVA جدول زمانی را کنترل می کند تا مطمئن شود مشکلی پیش نمی آید. پس از آوردن لوکی به TVA ، آنها به او اولتیماتوم می دهند: از وجود پاک شود زیرا “گزینه زمان” است یا برای بازگرداندن جدول زمانی برای جلوگیری از یک تهدید بزرگ. لوکی خود را در یک تریلر جنایی می یابد ، جایی که در طول زمان سفر می کند.

علاوه بر تام هیدلستون به عنوان شخصیت عنوان ، اوون ویلسون ، گوگو Mbata-Rau ، Wunmi Mosaku و Richard E. Grant به او ملحق می شوند. این مجموعه شامل شش قسمت خواهد بود که به کارگردانی کیت هرون و نویسندگی مایکل والدرون ساخته شده است.

آخرین تریلرهای لوکی قبلاً اقدام علمی-تخیلی نشان داده اند که تماشاگران می توانند در طول این نمایش انتظار داشته باشند. به نظر می رسد این مجموعه جهان ها و مکان هایی را که هنوز در MCU نشان داده نشده اند ، کاوش خواهد کرد. ایده چندین جدول زمانی که در سال ایجاد شده است انتقام جویان: بازی نهایی کاملا گیج کننده بود ، اما امیدوارم این مجموعه بتواند به خوبی توضیح دهد که مهلت های متقابل می توانند با یکدیگر تعامل کنند.

امروز چهارشنبه متعلق به لوکی همانطور که این سریال مانند دو نمایش دیگر مارول در روز چهارشنبه به جای جمعه اکران می شود. این سریال تاکنون وحشیانه به نظر می رسد و تماشای مهمانی ها روش خوبی برای جلب نظر ماجراهای MCU لوکی قبل از آغاز ماجراجویی های خودش خواهد بود.

Loki Watch Party چهارشنبه دیزنی پلاس

موضوعات: لوکی ، دیزنی پلاس ، پخش جریانی[ad_2]