دنزل واشنگتن مایکل بی جردن را در درامی جنگ زده کارگردانی کرد

[ad_1]

دنزل واشنگتن برای نمایشنامه خانوادگی جنگ زده آینده به صندلی کارگردان باز می گردد مجله برای اردن با بازی مایکل بی جردن و شنته آدامز. این داستان بر اساس خاطرات مجله دانا کاندی در اردن: داستانی از عشق و افتخار است که او پس از از دست دادن همسرش ، گروهبان 1 نوشت. چارلز مونرو کینگ ، که یک ماه با خجالت در بغداد ترور شد تا تور خود را به پایان برساند.

https://www.youtube.com/watch؟v=6zvmxYSE4UY

این فیلم به مجله گروهان 1 می گوید. چارلز مونرو کینگ در مورد پسر آنها می نویسد. او قبل از به دنیا آمدن پسرش به خاورمیانه سفر کرده بود و در حالی که در عراق بود این مجله را نوشت تا به او بگوید چگونه می تواند زندگی شرافتمندانه ای داشته باشد ، حتی اگر بدون پدر بزرگ شده بود. در ابتدا مقاله ای بود که کاندی در مورد مرگ نامزدش برای نیویورک تایمز نوشت ، تصمیم گرفت این خاطرات را بنویسد و توضیح داد: “پس از مرگ چارلز ، من باید با غم و اندوهم کاری انجام دهم ، کاری مولد.”

مایکل بی جردنکه به خاطر فیلم های اکشن خود مشهور است ، می گوید: “تغییر سرعت خوبی بود. من نقش های فیزیکی زیادی بازی کردم چون این اشتهای من بود. من 34 ساله هستم ؛ هفت سال گذشته نقطه شیرین شما را از نظر فیزیکی توسعه داده است. او می گوید: “اما می خواهم جنبه آسیب پذیرتری را نشان دهم ،” من مطمئن بودم که می توانم وارد این کار شوم ، این شخصیت ها را کشف کنم و از این طریق آسیب پذیر باشم. من خودم را یک عاشقانه می دانم. من عشق را دوست دارم. من یک زندگی شگفت انگیز داشته ام. جوردن با اشاره به اینکه او به طور طبیعی به سمت “یک فرد مفید” … … دارای سطح خاصی از خدمات است که من از آن لذت می برم. ” ژانر عاشقانه او می گوید: “من معمولاً فیلم های عاشقانه زیادی نمی بینم. این انتخاب من نیست.” عشق و بسکتبال ll و عشق جونزبه هنگامی که ژورنال از راه او عبور کرد ، “زمان مناسب برای انجام این کار بود.”

در مورد کار با بت خود ، جوردن این را داشت دنزل واشنگتنبه جوردن ، تهیه کننده فیلم نیز می گوید: “همه می خواهند با او کار کنند و او فردی بسیار انتخابی است.” بنابراین این واقعیت که او می خواست با من کار کند برای من یک کار بزرگ بود. “

اما نگران نباشید عقیدهطرفداران ، او به حق رای دادن با بازی و کارگردانی Creed III ، نوشته شده توسط زک بیلین ، نویسنده فیلم بیوگرافی طولانی مدت ، باز می گردد. شاه ریچارد این امر در نحوه ونوس و سرنا ویلیامز فوق ستاره های تنیس پس از مربیگری توسط پدرشان ، ریچارد ویلیامز ، همان چیزی است که هستند.

و دنزل واشنگتن را می توان در اولین انفرادی جوئل کوهن ، که نسخه او را نوشت و کارگردانی کرد ، مشاهده کرد تراژدی مکبثدر نقش لرد مکبث در مقابل فرانسیس مک دورمند در نقش لیسی مکبث ، که داستانی آشنا را در مورد یک ارباب اسکاتلندی روایت می کند که توسط سه جادوگر متقاعد شده است که او پادشاه بعدی اسکاتلند خواهد شد ، در حالی که همسر بلند پروازش از او در برنامه های خود برای به دست گرفتن قدرت حمایت می کند. به فیلم کاملا سیاه و سفید فیلمبرداری شده است. اولین نمایش جهانی فیلم مانند فیلم افتتاحیه پنجاه و نهمین جشنواره فیلم نیویورک در 24 سپتامبر 2021 خواهد بود.

موضوعات: مجله برای اردن

[ad_2]