دنباله ای هیجان انگیز برای دیدن در سینماها

[ad_1]

صدایی ایجاد نکنید … چون هیولاها مثل همیشه برگشته اند و خون آشام هستند. مکان آرام ، قسمت دوم پس از یک سال تأخیر به سینماها می آید. خوشحالم که اعلام کردم این فیلم ارزش انتظار را دارد. Abbots از مزرعه خود فرار کرده اند و اکنون باید به دنیایی وحشتناک پناه ببرند. آنها همچنان مورد هجوم موجودات شرور قرار می گیرند ، اما می آموزند که انسانها به همان اندازه بیرحم هستند. دنباله یک تریلر احشایی کشیده است که شما را در لبه صندلی نگه می دارد. این طرح قربانی تروآپ های ترسناک استاندارد می شود ، اما هرگز اضطراب را فرو نمی گذارد.

مکان آرام ، قسمت دوم در ابتدا دو جدول زمانی را بررسی می کند. ما “روز اول” حملات و سپس عواقب فوری لی (جان کراسینسکی) مرگ قهرمانانه. Evelyn (امیلی بلانت) هنگامی که ریگان (Millicent Simmonds) و مارکوس (نوآ Jupp) را از میان جنگل عبور می دهد ، کودک تازه متولد شده خود را تاب می دهد. آنها یک جعبه اکسیژن برای کودک دارند. در حالی که ریگان بلندگوی قابل حمل را تنظیم کرد تا اعوجاج فرکانس بالای سمعک خود را تقویت کند. او همچنین کارت های پدر را به همراه دارد.

مرتبط: مکان آرام III: امیلی بلانت می گوید جان کرازینسکی ایده آل رنگین کمان دارد

پاهای برهنه ابوت با دقت به سمت منبع آتش سیگنال دور حرکت می کند. ورود به یک کارخانه منسوخ شده بدون مشکل نیست. یک زندگی یا مرگ منجر به بازمانده دیگری می شود. امت (کیلیان مورفی) دوست قدیمی خانواده است ، اما از دیدن آنها خوشحال نیست. او همه امید خود را از دست داده است. دیگر جایی برای خوبی نیست. امت یک روز به آنها فرصت می دهد تا آنجا را ترک کنند ، اما یک آهنگ مرموز در رادیو عزم راس را به چالش می کشد. اگر افراد دیگری آنجا هستند ، باید در مورد سلاح او بدانند. اما بقای اصلح بدان معنی است که موجودات تنها دشمن آنها نیستند.

مکان آرام ، قسمت دوم جریان را از جریان فیلم اول روان حفظ می کند. شخصیت ها دائماً تحت نوعی اجبار قرار دارند. جان کرازینسکی فیلمنامه نویس / کارگردان مجذوب آگاهی از موقعیت است. کودک تکیه گاه نیست و باید همیشه سکوت کند. آنها به وسایل پزشکی و غذا احتیاج دارند. در کوره ایمنی وجود دارد اما اکسیژن تمام می شود. ابوت با استفاده از زبان اشاره آمریکایی (ASL) ارتباط برقرار می کند. امت باید به یاد داشته باشد که هنگام صحبت با ریگان مستقیماً به صورت او نگاه کند و “او را مطلع کند”. همه آنها از آزمایش های ابدی شگفت آورند. گروه بازیگری بنری را بیان می کنند که قربانی سخت را برای زنده ماندن بیان می کند.

فیلمنامه جان کرازینسکی اشکالات مختلفی دارد. داستان از همان رفتار غیرمنطقی رنج می برد که فیلم های ترسناک را آزار می دهد. همه شخصیت ها ، که بسیار باهوش و توانمند هستند ، به سرعت و احمقانه عمل می کنند ، در حالی که واضح است که نباید. در اینجا هیچ اسپویلر وجود ندارد ، اما من از قیاس نوجوانانی استفاده خواهم کرد که هنگام تعقیب یک قتل تبر ، متلاشی شده و کورکورانه به جنگل می دوند. هیچ دلیلی برای چنین اقدامی شدید وجود ندارد ، اما توسط کارگردانان ایجاد یک درگیری ارزان است. شما باید آرزوی جلوگیری از بی اعتمادی به این ژانر را در نظر بگیرید. نسخه اصلی خیلی باهوش بود ، امیدوارم که دنباله در همان سطح باشد.

مکان آرام ، قسمت دوم دامنه داستان کلی را به شدت گسترش می دهد. ما در مورد موجودات ، به ویژه یک ضعف جدید مهم و با عواقب بسیار ، چیزهای بیشتری یاد می گیریم. اما چیزهای زیادی ناشناخته باقی مانده است که باعث تحریک بسیاری از فیلم های آینده در این جهان می شود. مکان آرام ، قسمت دوم باید در سینماها دیدن کنید. جو سرد و تاریک عامل ترس را افزایش می دهد. من فیلم را در مدرن ترین تئاتر دالبی دیدم. تماشاگران به صفحه چسبیده بودند. صدای گوز موش را می شنوی. مکان آرام ، قسمت دوم محصول پلاتین تپه های شنی ، یکشنبه شب و بوفالو فیلم ورکس است. پارامونت پیکچرز این فیلم را به صورت نمایشی در تاریخ 28 مه و پس از آن در 12 ژوئیه از طریق پارامونت + به نمایش در می آید.

عناوین: مکان آرام 2 ، پارامونت پلاس

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است و لزوماً منعکس کننده سیاست یا موضع رسمی Movieweb نیست.

[ad_2]