ج کی سیمونز از فیلم های سیمه رائمی به عنوان نکات برجسته زندگی و حرفه وی استقبال کرد

[ad_1]

ج کی سیمونز یکی از سخت کوش ترین بازیگران امروز است که ده ها نقش به نام خود دارد. با این حال ، زمان او صرف بازی ج. جونا جیمسون در “سام رائمی” مرد عنکبوتی فیلم ها همیشه جایگاه ویژه ای در قلب او دارند. بازیگر توانمندی که در چند دهه گذشته در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مختلفی بازی کرده است ، سیمونز را می توان از هر تعداد نقش توسط طرفداران تشخیص داد. با این حال ، ج جونا جیمسون شاید مشهورترین شخصیت بازیگر از همه باشد.

بین سالهای 2002 و 2007 ، سیمونز در هر سه فیلم مردعنکبوتی رائمی نقش رئیس پیتر پارکر را در The Daily Bugle بازی کرد. او این نقش را تکرار کرد ، البته به عنوان نسخه جایگزین MCU ج. جونا جیمسون ، برای مرد عنکبوتی: دور از خانه همراه با دنباله آینده آن مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست. با این حال ، او در فیلم های Spidey سیمه رائمی نقش JJJ را بازی می کند ، که به عنوان برجسته ترین موارد در کار سیمونز برجسته است ، همانطور که این بازیگر اخیراً به Den of Geek گفت:

مرتبط: آیا کمیک های مارول مرگ مرد عنکبوتی پیتر پارکر را آزار می دهد؟

“این فیلم ها با سام همیشه در زندگی حرفه ای و زندگی من برجسته خواهد بود. سام یکی از کارگردانان و افراد مورد علاقه من است.”

بخاطر سام رائمی مرد عنکبوتی این فیلم ها از نظر نمایش بزرگ گیشه بودند ، کارگردان در ابتدا برای تهیه فیلم Spider-Man 4 حضور داشت. این دنباله احتمالاً سیمونز را بار دیگر به عنوان JJJ بازگرداند ، اگرچه در نظر گرفته نشده بود. هنوز هم ، از آنجا که سیمونز هرگز به نقش خود نرسید ، مشتاقانه فرصتی پیدا کرد تا با دریافت پیشنهاد ، نقش خود را به عنوان MCU تکرار کند. از مصاحبه Den of Geek:

“برای اینکه بتوانم شخصیت را دوباره راه اندازی کنم ، مشتاق بودم که به چیزهایی که واقعاً در مورد او دوست داشتم پایبند باشم و کاملاً آزاد هستم که اجازه بدهم مقداری از آن را بردارم ، و فهمیدم که ما در یک نسخه به روزتر از این کائنات. ما امیدواریم که نقطه شیرین را در آنجا پیدا کنیم. “

وقتی صحبت از سردبیر روزنامه Daily Bugle برای MCU شد ، نمی توانید مارول استودیو را مقصر بدانید که به سیمونز پایبند است. سونی حتی سعی نکرد دوباره آن را دوباره کار کند مرد عنکبوتی شگفت انگیز، و قهرمان اصلاً در فیلم های اندرو گارفیلد ظاهر نشد. هنگامی که تام هالند نقش پیتر پارکر را در راه اندازی مجدد MCU فرستنده وب به عهده گرفت ، هنوز واضح بود که کسی بهتر از سیمونز برای این نقش وجود ندارد. همه شرکت کنندگان خوشحال بودند که او به همان اندازه علاقه مند به بازگشت به قسمت بود.

سیمونز به شوخی می گوید تمام آنچه که با نحوه نمایش JJJ تغییر کرده است “بیشتر فقط مو یا کمبود آن است.” در حقیقت ، نسخه Raimi از J. Jonah Jameson دارای صفحه صاف سنتی است که در کمیک های اصلی دیده می شود ، در حالی که JJJ از MCU سر طاس سیمونز را در زندگی واقعی نگه می دارد. در هر صورت ، بازیگر قدر این را می داند که JJJ کم و بیش همان “دمنده” است که همیشه بوده است.

“برای بسیاری از شخصیت ها ، این تکامل واقعاً جنبه مهمی دارد. من کمبود تکامل این شخصیت را دوست دارم. روشهایی وجود دارد که در آن تکامل یافته است ، اما او به همان اندازه قدرتمند است … و من دوست دارم این کار را انجام دهم.”

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست باید در 17 دسامبر 2021 آزاد شود. در همین حال ، سیمونز را می توان در مشاهده کرد جنگ فردا که در تاریخ 2 جولای در Amazon Prime Video منتشر خواهد شد. این خبر به ما می رسد Den of Geek.

مباحث: مرد عنکبوتی

[ad_2]