جین فاستر فاش کرد که Mighty Thor عاشق و هنر Thunder Crew است

[ad_1]

ثور توانا وارد شد. با تشکر از برخی کالاهای رسمی برای دنباله آینده مارول ثور: عشق و رعد ما در حال حاضر اولین نگاه خود را به ابرقهرمان جین فاستر ناتالی پورتمن به عنوان نسخه او از شخصیت MCU داریم. این تصویر با کمک مهربانانه تی شرت ارائه شده به اعضای خدمه ارائه می شود و این محصول اولین نگاه ما به لباس های جدید ثور و والکیری را نشان می دهد.

Mighty Thor از جین فاستر بسیار شبیه جوهر کتاب کمیک او است ، با تصویر نشان می دهد که او از کلاه ایمنی مشابه ، و همچنین زره پوش و روپوش قرمز استفاده می کند. در کنار لباس ثور ، Foster را می توان با چکش قدرتمند ، مولنیر نیز مشاهده کرد. در کنار Thor Mighty of Foster هم خدای تندر و هم حاکم نیو آسگارد ، والکیری ایستاده اند ، که قبلاً دوباره سلاح خود را طوفان ویرانگران می کند.

مرتبط: Thor: Love and Thunder Promo Art نگاه جدیدی به خدا توسط کریس همسورث

در حالی که جزئیات طرح برای ثور: عشق و رعد تا حد زیادی مبدل باقی مانده است ، ما مدتی است می دانیم که Nناتالی پورتمن نقش جین فاستر را تکرار می کند و به پانتئون شخصیت های MCU می پیوندد. پیش از این ، این بازیگر در مورد شخصیت خود اظهار نظر کرده بود و تأیید کرد که نسخه Thor او صفحه را با کریس همسورث به اشتراک می گذارد: “هنوز ثور دیگر وجود دارد – ثور اصلی.” از آن زمان ، پورتمن فاش کرد که در این فیلم چکش مورد نظر خدا را در دست خواهد گرفت ، در حالی که بازیگر زن با افتخار اعلام کرد “من می کنم” ، در پاسخ به این سوال که آیا فاستر می تواند سلاح را از خودش بگیرد؟

و بنابراین ، ثور: عشق و رعد من الهام خواهم شد ثور توانا اجرای طنز این کمیک که توسط جیسون آرون با آثار هنری راسل داوترمن نوشته شده است ، لباس جین فاستر را به عنوان یک قهرمان از آسگارد در حالی که از سرطان پستان معالجه شد دید ، با قدرت چکش ثور قدرت او را بازیابی کرد و با قرار دادن او در موقعیت غیرممکن ، درمان سرطان را متوقف کرد. . پورتمن که هیجانش از بازی در این فیلم باعث می شود اسپویلرها را به چپ و راست بیندازد ، حتی به دقت اشاره کرد ثور: عشق و تندر کارهای آرون را دنبال می کنند و می گویند ، “من شروع به تمرین می کنم تا عضله بگیرم. اگر همه این ابرقهرمانان زن وجود داشته باشند ، هرچه تعداد آنها بیشتر باشد ، بهتر است. من سعی می کنم فکر کنم – رمان گرافیکی “ثور توانا. او درمان سرطان را پشت سر می گذارد و در کنار او یک ابرقهرمان است.”

اگرچه به نظر می رسد این جزئیات چیزهای زیادی به نقش فاستر اضافه می کند ، ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که این شخصیت چگونه دوباره وارد ماجراهای MCU می شود و نه اینکه چگونه قدرت چکش را پیدا می کند و از این رو توانایی های ثور را به دست می آورد. تحولات وی اخیراً به دلیل برخی تصاویر پشت صحنه ای که نشان می دهد بازیگر زن در حال حرکت است ، تحریک شده است ، بدون شک با قدرت خدای آسگاردی آمیخته است ، اما در حال حاضر ما عاقلانه نیستیم که دقیقاً چگونه این اتفاق می افتد.

چیزی که فاش شده این است که Thor کریس همسورث با برنده اسکار روبرو خواهد شد و شوالیه سیاه ستاره کریستین بیل ، که به عنوان شرور Gorr the God Butcher ، یک جنگجوی بیگانه که نفرت او از خدایان است ، او را به یک مأموریت انتقام جویی در زمان و مکان می رساند ، به MCU می پیوندد. علاوه بر این ، نگهبانان کهکشان ، لیدی سیف و راسل کرو که در نقش زئوس به دنیای سینمایی مارول می پیوندد نیز در این فیلم بازی می کنند. این بار دیگر توسط Taika Waititi کارگردانی شده است ، و توسط جنیفر کایتین رابینسون نوشته شده است ، ثور: عشق و رعد قرار است به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU در 6 مه 2022 در ایالات متحده آزاد شود. این از ما می آید ثور: عشق و رعد.

مباحث: ثور 4 ، ثور[ad_2]