جیمز فرانکو پرونده 2.2 میلیون دلاری تجاوز جنسی را حل و فصل کرد

[ad_1]

ستاره هالیوود جیمز فرانکو موافقت کرده است که در دادخواست علیه این بازیگر نامزد اسکار ، معامله 2.2 میلیون دلاری را توافق کند و ادعا می کند که دانشجویان سابق مدرسه فیلم 4 استودیوی خود را هنگام فیلمبرداری مجبور به شرکت در صحنه های صریح جنسی کرده است. گزارشگر هالیوود خبر توافق را پس از انتشار اسناد دادگاه با جزئیات توافق نامه ، که برای ارسال به قاضی برای تأیید آماده می شود ، فاش کرد. خبر تسویه حساب در عرض یک سال زمانی منتشر شد که سارا تتر-کاپلان و تونی گال ، دانش آموزان سابق مدرسه فرانکو ، شکایتی را مطرح کردند که ادعا می کرد شاگردان وی قربانی کلاهبرداری شده اند.

در ژانویه 2018 ، تیتر-کاپلان یکی از پنج زنی بود که داستان خود را برای لس آنجلس تایمز تعریف کرد و با جزئیات ادعا کرد که زوج در طول مجموعه ، این ستاره از نظر جنسی استثمارگر بود و برای آنها نامناسب بود. تمام ادعاهای مطرح شده توسط فرانكو بارها رد شده است. حتی قبل از اینکه جنبش #MeToo زنان بیشتری را قادر به ابراز مخالفت با مشکلات پیش روی صنعت کند ، فرانکو بیش از یک بار مورد بررسی قرار گرفته است. او خط را در سال 2014 طی کرد وقتی از یک دختر 17 ساله در اینستاگرام در مورد جزئیات هتل خود و اینکه آیا او باید اتاقی برای آنها اجاره کند ، پرسید.

مرتبط: بیل کوزبی پس از آزادی از زندان صحبت می کند: من همیشه برائت خود را حفظ کرده ام

پیام ها حتی پس از آموختن سن دختری که برای اولین بار در مقابل تئاتر در نیویورک ملاقات کرد ، ادامه یافت. وقتی اعلامیه ها علنی شد ، فرانکو جنجال را رد کرد و گفت: “من خجالت می کشم و حدس می زنم فقط مدلی برای سخت بودن شبکه های اجتماعی باشم.” از آن زمان ، ست روگن ، یکی از مشارکت کنندگان مکرر ، گفت که او با جیمز فرانکو کار نخواهد کرد.

این توافق نامه که توسط هالیوود ریپورتر به تفصیل شرح داده شده ، نشان می دهد که به Titer-Kaplan 670،500 دلار و به Gaal نیز 223،500 دلار پرداخت می شود ، كه هزینه های دادرسی در حدود 300،000 دلار كمتر است. مبلغ 1.341 میلیون دلار دیگر در میان دانشجویان دیگر تقسیم خواهد شد ، هزینه های کمی کمتر از 800000 دلار. عنوان شده است که هر پولی که بدون مطالبه باقی بماند به مرکز ملی حقوق زنان اهدا خواهد شد. در این اسناد آمده است که فرانکو با شرایط “غیر اقتصادی” برای متقاضیان منفرد موافقت کرده است ، اما جزئیات خاص مربوط به این امر در حال حاضر در دسترس عموم نیست. علاوه بر فرانکو ، شرکت تولیدی وی ، خرگوش بندینی و شرکای وی جی دیویس و وینس جولیوت به عنوان متهمان این پرونده معرفی شده اند.

همه طرفین نیز با بیانیه ای که بخشی از مفاد تسویه حساب است موافقت می کنند و می خوانند: ”گرچه متهمان همچنان ادعاهای مندرج در شکایت را انکار می کنند ، آنها تأیید می کنند که شاکیان موارد مهمی را مطرح کرده اند. و همه احزاب کاملاً معتقدند که اکنون زمان مهمی برای تمرکز بر غلبه بر سو abuse استفاده از زنان در هالیوود است. همه در مورد نیاز هر كس در صنعت سرگرمی – فارغ از نژاد ، مذهب ، معلولیت ، قومیت ، منشا gender ، جنسیت یا گرایش جنسی – موافق هستند كه از هر نوع تبعیض ، آزار و اذیت و تعصب روبرو شوند. “

اگرچه بعید است که اقدامات بیشتری علیه فرانکو یا شرکای وی پس از توافق انجام شود ، اما پرونده به همان اندازه پاسخ به 127 ساعت بازیگر اگرچه غیرقانونی تشخیص داده نشد ، این بیانیه موافقت کرد و این توافق نامه نشان می دهد که دانش آموزان در دانشکده فیلم استودیو 4 در برخی ظرفیت ها با مشکلاتی روبرو بوده اند و آنها حداقل نوعی عدالت را برای آنها و دیگران از طریق مدرسه ای که از این بهره مند می شود. این خبر از گزارشگر هالیوود.

موضوعات: اختلالات جنسی

[ad_2]