جیمز باند هوم EON Productions 60 سالگرد تولد خود را جشن می گیرد

[ad_1]

در حالی که جیمز باند حق رای دادن 60 سالگرد خود را در ماه اکتبر جشن می گیرد ، حساب رسمی اینستاگرام 007 روشن کرد که امروز یک سالگرد ویژه دیگر را جشن می گیرد – شصتمین سالگرد تاسیس EON Productions ، شرکتی که ارتباط یک سال پس از شکل گیری بر روی صفحه نمایش. در حالی که طرفداران منتظر آخرین و آخرین قسمت تکرار جاسوسی فوق العاده دانیل کریگ هستند ، اما با توجه به نمادین بودن نسخه های این شرکت ، مطمئناً چیزی برای جشن گرفتن است.

حساب رسمی 007 مونتاژ فیلم ها را از همه منتشر می کند ارتباط فیلم از دکتر نه از اوایل سال 1962 ، تا آخرین سفر جهانی دانیل کریگ ، شبح، پرسید: “کدام فیلم باند را دوست دارید بارها و بارها تماشا کنید؟” در حالی که انتظار می رود بسیاری از معرفی اصلی شان كانری در مورد باند به عنوان یكی از فیلمهای مورد علاقه خود یا یكی از فیلمهای جدید با جایگاه فعلی ترشان در فرهنگ پاپ نام ببرند ، اما به نظر می رسد كه عشق زیادی به برخی از ضبط شده ها كه اغلب فراموش شده اند وجود دارد. که در ارتباط حماسه

مرتبط: پیرس برازنان فکر می کند جیمز باند بعدی ادریس البا یا تام هاردی است

برای سرویس مخفی اعلیحضرت، تنها بار حضور جورج لازنبی در این نقش توسط چندین کاربر مختلف ذکر شد و اولین حضور دانیل کریگ به عنوان باند در کازینو سلطنتی یکی دیگر از گزینه های محبوب بود. حتی تعداد معدودی از افراد بودند که به نظر می رسید تصویر باند دو برابر سخت تیموتی دالتون را بر شخصیت ترجیح می دهند.

جشن EON Productions بیشتر فقط به لطف جیمز باند امکان پذیر است ، همانطور که به طرز متناقضی عجیب و غریب ، جیمز باند سالگرد الماس خود را به لطف EON Productions که سالها پیش خلق شده است ، روی صفحه نمایش جشن می گیرد. EON توسط فیلمسازان آلبرت R “Cubby” بروکلی و هری سالتزمن راه اندازی شد ، آنها همچنین خواستار حمایت مالی برای ساخت فیلم بر اساس کتاب نویسنده ایان فلمینگ بودند. چندین سال بود که کلم بروکلی به دنبال دستیابی به حقوق اوراق قرضه بود ، اما توسط یک شریک سابق که اعتقاد نداشت شخصیت باند چیزهای زیادی برای ارائه به مردم ندارد ، منصرف شد. تنها زمانی که او EAL Productions را با Saltzman ایجاد کرد ، مشارکت جدید ریسک کرد و حق ساخت را بدست آورد دکتر نه.

با بیست و پنجمین فیلم باند ،دیگر فرصتی برای مردن نیست، آماده است تا سرانجام ظرف چند ماه به سینماها بیاید ، می توان گفت که قمار برای این زوج واقعاً جواب داده است. همانطور که دانیل کریگ تعظیم می کند ، ممکن است سال آینده ما با اعلام اینکه چه کسی در آینده این نقش را بازی می کند و با تعدادی از نام های فعلی ، از تام هاردی ، تام هیدلتون و ستاره ، 60 سالگی صفحه نمایش باند را جشن بگیریم. از Bridgerton Reg-Jean Page ، هنوز حدس و گمان های زیادی وجود دارد تا بتوانیم سرانجام بفهمیم چه کسی بعدی خواهد بود که این کلمات جاودانه را بیان کند ، “نام باند است ، جیمز باند.” در حال حاضر ، ما در حال افزایش یک لیوان به شصت سال از تولیدات EON هستیم که بدون آن هیچ یک از اینها ممکن نیست.

دیگر فرصتی برای مردن نیست سرانجام قبل از اکران در 8 اکتبر در ایالات متحده ، در تاریخ 30 سپتامبر در انگلیس وارد سینماها شد.

موضوعات: جیمز باند[ad_2]