جوآن آلن هنوز تماس رو در رو دریافت نکرده است 2 ، اما امیدوار است که تلفن زنگ بخورد

[ad_1]

طرح از نظر صورت / محرومیت 2 و دقیقاً چه اتفاقی می افتد ، با ستاره ای از اقدام اصلی 1997 که نمی داند دوباره برمی گردند یا نه. جوآن آلن ، بازیگر نقش اوا آرچر ، همسر شان آرچر ، جان تراولتا ، نه تنها نمی داند شخصیت او برمی گردد ، بلکه حتی نمی دانست که این دنباله در دست ساخت است.

“من نمی دانم. شما در واقع به من اطلاع می دهید. من در واقع چنین چیزی نشنیده بودم ، بنابراین باید این موضوع را بررسی کنم.”

مرتبط: چهره / خاموش 2 ممکن است بعدی برای Godzilla Vs. کارگردان کنگ ، شان آرچر و کاستور تروی برمی گردند

تا اینکه او چیزی در موردش نشنید صورت / محرومیت 2 تا حالا جوآن آلن نشان می دهد که اگر او از او سوار شود ، به کارگردان دنباله “با من تماس بگیر” می گوید. هنگامی که این پروژه برای اولین بار اعلام شد ، بسیاری به طور قابل ملاحظه ای حدس می زدند که این کار شروع مجدد تغییر چهره کلاسیک جان وو باشد ، اما از آن زمان کارگردان آدام وینگارد گفت که این دنباله مستقیم است ، حتی ادعا می کند که میزبان اصلی این برنامه John Travolta و Nicholas Cage است. بر خواهد گشت. از آنجا که جوآن آلن حتی نمی داند دنباله ای در حال ساخت است ، مطمئناً باید به برخی از س questionsالات پاسخ داده شود …

Godzilla Vs. در کنگ در چند ماه گذشته آدام وینگارد چندین بار تکرار کرده است که صورت / محرومیت 2 یک دنباله مستقیم خواهد بود ، حتی تا آنجا پیش می رود که تأیید می کنیم که این فیلم کاملاً در مورد قهرمان و روح دونفره فیلم اصلی ، شان آرچر و کاستور تروی خواهد بود. “برخی از افراد فقط تصور می كنند كه من می گویم این بدان معناست كه این اتفاق در دنیای Face / Off رخ می دهد. برای من ، Face / Off مربوط به روال یا مواردی از این قبیل نیست. مربوط به جهانی نیست كه شخصیت ها در آن وجود دارند در مورد شان آرچر و کاستور تروی ، “وینگارد در اوایل سال جاری گفت. “این چیزی است که این فیلم در مورد آن است. این دنباله ای از این داستان است. سخت است که در مورد چیزی صحبت شود ، اما برای من این آخرین دنباله این حماسه است.”

اولین رویارویی به دنبال آنها شان آرچر (جان تراولتا) ، یک عامل FBI که تحت عمل جراحی پلاستیک قرار می گیرد تا خود را به عنوان قاتل و دشمن قسم خورده پسرش ، کاستور تروی (نیکلاس کیج) معرفی کند. در حالی که مأموریت های اولیه او به خوبی پیش می روند ، مشکل اصلی از زمانی شروع می شود که کاستور از کما بیدار می شود و همان روش را طی می کند و شروع به جعل شخصیت شان می کند.

بدون شک طرفداران اولی هستند رویارویی درمقابل دنباله مستقیم بسیار هیجان زده تر هستند ، در مقابل آنچه احتمالاً به عنوان یک شروع مجدد جزئی ختم می شود ، اما با وجود اطمینان وینگارد ، هیچ چیز در مورد بازگشت کیج و تراولتا تأیید نشده است. وینگارد درباره بازگشت بازیگران گفت: “می دانید ، من می خواهم به آن بله یا نه بگویم ، زیرا ما هنوز وارد آن مرحله نشده ایم كه نمی خواهم كسی را بترسانم.” “اما من دوباره تکرار می کنم که این آخرین عاقبت Face / Off است و اگر هر لحظه احساس کند که این فیلم دنباله واقعی و نهایی نخواهد بود ، فیلم را نمی سازم. من می دانم که این جواب خوبی نیست ، اما بین سطرهای آنجا بخوان ، می فهمی؟ “

دقیقا چطور صورت / محرومیت 2 ادامه خواهد داد میراث فیلم اول باید دیده شود ، اما در اینجا ما امیدواریم که افرادی مانند تراولتا ، کیج و جوآن آلن در نهایت تماس بگیرند. این از ما می آید Comicbook.com.

مباحث: صورت / خاموش

[ad_2]