جدیدترین تریلر آنت ، آدام درایور و ماریون کوتیار را در موج موجی از عشق فرو می برد

[ad_1]

آخرین تریلر فیلم آنت او تازه آزاد شده بود آنت یک فیلم موزیکال 2021 به کارگردانی لئوس کاراکس و نویسندگی ران مایل و راسل میل اسپارکس است. دو نفره پاپ همچنین با موسیقی و ترانه به داستان اصلی گروه کمک کردند. داستان یک کمدین (آدام درایور) و همسر خواننده اپرا (ماریون کوتیار) را دنبال می کند و بر نحوه تغییر زندگی آنها هنگام اولین فرزند متمرکز است.

https://www.youtube.com/watch؟v=aUM0NOHdJS0

آنت در 7 ژوئیه 2021 توسط UGC Distribution در فرانسه راه اندازی شد. این اکران تنها یک روز پس از نمایش اولیه آن به عنوان فیلم افتتاحیه در جشنواره فیلم کن در سال 2021 انجام شد. تا کنون ، این فیلم نقدهای مثبت منتقدان را دریافت کرده است. در حال حاضر قرار است در ایالات متحده با نسخه محدود در 6 اوت 2021 قبل از پخش دیجیتالی آمازون Prime Video در 20 آگوست 2021 منتشر شود. جدیدترین تریلر عمیق ترین نگاه به فیلم را نشان می دهد.

مطالب مرتبط: تریلر سیندرلا آمازون در پاییز امسال قاب شیشه ای Camilla Cabello را لغزش می دهد

آدام درایور زمان زیادی را پس از نقش خود در فیلم جدید صرف می کند جنگ ستارگان حماسه ای که بیش از ریشه های آن برمی گردد. درام ، موزیکال و حتی برادوی. این فیلم چیزی است که او گفت می خواهد انجام دهد ، اما فکر می کرد به خاطر آن نقش را از دست می دهد جنگ ستارگانبه اگرچه راننده تهیه کننده این فیلم است ، کاراکس در ابتدا خواکین فینیکس را برای این نقش در نظر گرفت وقتی که جرقه ها این ایده را در سال 2012 برای او آوردند.

کاراکس می گوید: “من دوست ندارم بازیگران را با یک فیلمنامه ملاقات کنم. فقط می خواستم ببینم آیا او از این ایده خوشش می آید یا نه.” “اما او برای ملاقات خیلی خجالتی بود.” سپس او یک راننده HBO را دید دختران و دستش را دراز کرد آنها همزمان با آماده سازی راننده شروع به توسعه نقش کردند جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود، که برنامه او را برای سالهای آینده مصرف کرد. کاراکس می گوید: “او در آن زمان پسر خوبی بود.”

موسیقی اصلی نیز برای فیلم مهم بود ، نه تنها برای موسیقی متن فیلم ، بلکه برای قصه گویی نیز اهمیت داشت. در ابتدا ، اسپارکس حدود هشتاد آهنگ مختلف نوشت و می خواست همه آنها را شامل شود. با این حال ، وقتی فیلم ادامه پیدا کرد ، آنها اکثر آهنگها را قطع کردند و فقط از آهنگهایی استفاده کردند که واقعاً فیلم را تحت تأثیر قرار داد. اسپارکس گفت که آنها قصد دارند تمام آهنگ های این فیلم را منتشر کنند ، اما هنوز تاریخی مشخص نشده است.

شخصیت آدام درایور یک نوع مدرن از اندی کافمن است که بیشتر به میمون خدا معروف است. او در حال بلعیدن موز و فریاد زدن در اطراف صحنه با روپوش بسته دیده می شود. راننده اعتراف می کند که تحقیقات زیادی در مورد ساعت تماشای نقش های کافمن و دیگر کمدین ها انجام می دهد.

بسیاری از مردم از دیدن دوباره آدم درایور در این نوع نقش یا فیلم خوشحال می شوند. چیزی متفاوت با عمق بیشتر در توانایی های بازیگری او. پس از سالها رانندگی با قدرت ، به نظر می رسد که راننده سرنوشت واقعی خود را یافته است. ما او خواهیم بود و ماریون کوتیار چیزی منحصر به فرد ایجاد کنید ، نه اگر این جهان باشد.

موضوعات: Amazon Prime

[ad_2]