جان ویک 4 مارکو زارور را به عنوان حریف بعدی کیانو ریوز می خواهد

[ad_1]

بازیگران جان ویک 4 همچنان ادامه دارد که اخبار مارکو زارور (از Dusk Till Dawn: The Series) در حال مذاکره برای شرکت در دنباله پیش رو است. بازیگر Per Deadline یکی از شخصیت های شرور اصلی فیلم را بازی خواهد کرد ، این بدان معناست که شما احتمالاً نباید روی زنده ماندن او شرط بندی کنید. در حال حاضر ، خبر انتخاب بازیگر وی توسط Lionsgate رسماً تأیید نشده است.

چند نفر از اعضای بازیگران جان ویک 4 قبلاً فاش شده است ، بنابراین مارکو زارور شرکت خوبی وارد خواهد شد مشخص شده است که ریوز در نقش جان ویک برمی گردد و اخیراً مشخص شد که ستاره سریال لنس ردیک نیز در نقش شارون برمی گردد. لارنس فیشبرن همچنین می گوید که به عنوان پادشاه Bowery برمی گردد. در همین حال ، بسیاری از تازه واردان با نقش های جدیدی به سریال می پیوندند جان ویک 4از جمله دونی ین ، رینا ساوایاما ، هیرویوکی سانادا ، اسکات آدکینز و شامیر اندرسون.

مرتبط: ایان مک شین برای بازی در نقش وینستون در فیلم John Wick 4

به نظر می رسد که یان مک شین نیز در این ماجرا دخیل باشد جان ویک 4. در ژانویه ، این بازیگر به Collider گفت که فیلم باید فیلمبرداری امسال را آغاز کند ، اگرچه برنامه دیگر برای فیلمبرداری نیست جان ویک 5 پشت سر هم با فیلم چهارم. او رسما تأیید نکرده است که در این دنباله گنجانده خواهد شد ، اما کیانو ریوز او را به روز نگه داشته و این بدان معناست که شرکت به دلیل باز بودن در برای بازگرداندن او کاملاً باز است.

مک شین افزود: “آنها برای بازیگر اول چنین بازیگران خوبی دریافت کردند و فیلمنامه بسیار خوبی بود.” “من فکر می کردم مورد دوم خیلی خوب نیست ، اما تا آن زمان مردم آن را دوست داشتند و آن را دنبال می کردند. فکر می کنم مورد سوم بسیار عالی بود ، بنابراین آن را توجیه کنید. یک همسر مرده ، یک سگ ، اسلحه و یک ماشین عالی. این همه عناصر را داشت ، پس چگونه می توانید شکست بخورید؟ “

به کارگردانی چاد استاچلسکی جان ویک 4، پس از مدیریت هر سه قسط قبلی ، پشت صندلی مدیر نشسته اید. خالق و فیلمنامه نویس سریال درک کلستاد در این دنباله شرکت نخواهد کرد ، زیرا فیلمنامه فیلم چهارم را شای هاتون و مایکل فینچ نوشته اند. استاچلسکی همچنین پروژه را با بازیل ایوانک و اریک لی تهیه کرد.

نقش های مارکو زارور بازیگر و مبارز شیلیایی است Undispusted III: رستگاری، ماچیت می کشد، و آلیتا: یک فرشته جنگنده. او همچنین به خاطر بازی در نقش زولو در فصل سوم شناخته می شود از Dusk Till Dawn: The Series، که توسط رابرت رودریگز ساخته شده و براساس فیلم اصلی ساخته رودریگز و کوئنتین تارانتینو است. زارور قبل از اینکه در فیلم های آمریکایی به عنوان نقش گویندگی صحبت کند ، ابتدا به عنوان بدلکار فیلم Dwayne “The Rock” Johnson برای ریزش.

جان ویک 4 قرار است در تاریخ 27 مه 2022 به سینماها بیاید. ساخت دنباله اخیراً آغاز شده است ، همانطور که توسط ستاره شامیر اندرسون ، که همچنین نگاهی به شدت جان ویک 4 آموزش. این دنباله بدیهی است که برای هر طرفدار این مجموعه باید تماشا شود. این خبر به ما می رسد ضرب الاجل.

موضوعات: جان ویک 4 ، جان ویک

[ad_2]