جانی ناکس ویل ، دیوارنگاری را بارگیری کرد تا تاریخ انتشار جدید Jackass 4 را اعلام کند

[ad_1]

در اوایل هفته ، پارامونت به جدیدترین استودیو تبدیل شد و تعدادی از فیلم های پرمخاطب خود را از امسال تا 2022 در تاریخ اکران دیگری منتشر کرد. تام کروز هر دو را داشت تپانچه بالا: ماوریک و ماموریت غیرممکن 7 در حالی که آخرین فیلم ادعایی جکاس به تأخیر افتاده بود جکاس برای همیشه همچنین به پایان فصل زمستان موکول شد. با این حال ، همانطور که انتظار دارید ،چاکرا جانی ناکس ویل ، ستاره این فیلم ، به سادگی اجازه نمی دهد پارامونت این خبر را به عنوان یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کند و آن را به پایان برساند. در عوض ، او بیرون آمد و خودش را پیدا کرد چاکرا بیلبورد تبلیغاتی تا بتوانید تاریخ انتشار را خودتان با استفاده از جعبه رنگ اسپری تغییر دهید.

همانطور که در این شرایط معمول است ، جانی ناکسویل وجود داشت چاکرا تهیه کننده دیمیتری الیشکویچ با دوربین برای ضبط کل بدلکار. در ویدئویی که در حساب اینستاگرام ناکس ویل منتشر شده است ، وی در یکی از بیلبوردهای اعلام فیلم دیده می شود و یک جعبه رنگ مشکی تکان می دهد. همچنان در تاریخ انتشار جدید 4 فوریه 2022 منتشر می شود و کلمه “بزودی” را از اعلامیه پوستر “به زودی راه اندازی” می کند.

مرتبط: Bam Margera از پارامونت ، MTV ، Johnny Knoxville و دیگران به دلیل تیراندازی Jackass 4 شکایت می کند

پست ناکس ویل می گوید: “به دلیل Covid ، ما تاریخ انتشار #JackassForever را به 4 فوریه 2022 منتقل می کنیم. آنجا را می بینیم. PS بله ، من دوباره یک سبزه ازmeechface هستم. “

ناکس ویل ، اکنون 50 ساله ، در مصاحبه اخیر خود با GQ گفت که جکاس برای همیشه این آخرین فیلمی است که آنها می سازند ، عمدتاً به این دلیل که به نظر می رسد آنها متوجه شده اند که هیچ کس نمی تواند کارهای دیوانه واری را که در این فیلم ها مانند سن او با هم برخورد می کنند انجام دهد ، بدون اینکه چیزی بیش از حد پیش برود. ناکس ویل می گوید: “شما می توانید تا زمانی که اتفاقی غیرقابل برگشت رخ دهد ، از فرصت های زیادی استفاده کنید.” “من احساس می کنم بسیار خوش شانس بوده ام که ریسک کرده ام ، ریسک کرده ام و هنوز راه می روم.”

جکاس برای همیشه ناکس ویل و تعدادی از دوستان معمولی مانند استیو-او ، وی مان ، دیو انگلند ، کریس پونتیوس ، ارن مک گی و پرستون لیسی را برمی گرداند. این بار تعدادی افزودنی جدید به آنها ملحق می شود ، هفته کوسه جکاس ستارگان ویژه شان “پوپی” ماشینر و جاسپر دلفین و زک هولمز از خیلی احمق است که بمیریبه

اولین تریلر فیلم در ماه جولای منتشر شد ، زمانی که انتظار می رفت این حرکت در 22 اکتبر روی پرده سینماها برود و نشان دهنده ورود فیلم هایی از اولین گروه Jackass از زمان مرگ رایان دان در یک دهه پیش است. در همان زمان ، مجموعه ای از فیلم از فیلم منتشر شد ، که شامل اعضای بازیگران صورت صاف از توپ های شلیک شده از توپ ها ، گاوهای قوسی و انواع سوء مدیریت های رایج بود که مردان و زنان زخمی را به طور جدی تحت تأثیر قرار می داد.

در خلاصه داستان رسمی ، اگر به آن نیاز دارید ، آمده است: “جشن گرفتن شادی بازگشت به دینگ دانگ با بهترین دوستان و یک شلیک عالی ، گروه اصلی احمق ها برای دور دیگری از نمایش های خنده دار ، بسیار پوچ و اغلب خطرناک برمی گردند. کمدی با کمک کمی از بازیگران هیجان انگیز جدید. جانی و تیم پاکت را بیشتر فشار می دهند. جکاس برای همیشه اکنون در 4 فوریه 2022 وارد سینماها می شود.

موضوعات: Jackass، Jackass 4[ad_2]