جادوگر سرخ مایل به قرمز در جنب و جوش جنون می تواند در Doctor Strange بین جهان حرکت کند

[ad_1]

WandaVision ستاره الیزابت اولسون اکنون (به طور تصادفی) چیزی بسیار آشکار در مورد قدرت شخصیت MCU خود را تأیید کرده است ، یعنی اینکه اکنون می تواند به دلخواه از طریق چندبرابر سفر کند. در حالی که در مورد تکامل واندا ماکسیموف و توانایی های در حال ظهور بحث می کرد ، بازیگر نقش مهمی در جهت دنباله آینده داشت دکتر استرنج در مولتی ور جنون، با افشاگری خود ، پیشنهاد آنچه را که بسیاری دیگر قبلاً باور کرده بودند: این جنون ، تقصیر واندا بود.

“او قدرت تفریحی دارد. می دانید ، تلكینزیس ، او می تواند بین جهان سفر كند …”

مرتبط: الیزابت اولسون آرزو می کند کاش کسی قبلاً نقش واندا را در Doctor Strange 2 به اشتراک گذاشته بود

الیزابت اولسن او پس از اینکه این جزئیات از آن دور شود ، به سرعت تریلر را قطع کرد ، بدون شک متوجه شد که او چیزی را کشف کرده است که شاید نیازی به آن نبود. با این وجود ، ما آن را داریم ، واندا می تواند در جهان های مختلف سفر کند ، و این احتمالاً همان رویدادی خواهد بود که “جادوگر جادوگر” بندیکت کامبربچ را به عضویت خود در می آورد ، و جادوگر اسکارلت را از طریق مولتی ورس تعقیب می کند تا تلاش کند تا جنون بعدی را خاتمه دهد.

تباه کننده برای WandaVision فینال برای دنبال کردن …. همانطور که نمایش + دیزنی با از دست دادن خانواده عزیز واندا و سرانجام پذیرفتن هویت خود به عنوان جادوگر اسکارلت ، دریافت نام مستعار جدید و لباس کاملاً جدید ، در حالی که شروع به درک بیشتر مقیاس بزرگ آن می کند ، پایان می یابد قدرت. این احتمال وجود دارد که در “دکتر عجیب در چند جنون دیوانه” ادامه یابد زیرا واندا همچنان به درک قدرت خود و چگونگی استفاده از آنها به دلایل درست ادامه می دهد ، با بسیاری از افراد این تئوری را مطرح می کنند که او در جستجوی پسرانش تامی وارد مالتی ورس می شود و بیلی.

WandaVision از آن زمان ، ژاک شفر ، خالق و نویسنده اصلی شوک های بیشتری را که واندا وارد آن شده تحریک کرده است دکتر استرنج عاقبت ، حتی وقتی با مسائل اخلاقی دست و پنجه نرم می کند ، برای “جادوگر قرمز مایل به قرمز” جابجایی به یک شرور را ارائه می دهد. از آنجا که نشسته بودم ، هدف این بود که واندا را در این منطقه پذیرایی فرود بیاورم ، اما همچنین با این مقدار عظیم قدرت جدید و همه ما این جمله را می دانیم “با قدرت زیاد …” و بنابراین من فکر می کنم که تبادل نظر با آگاتا به او می دهد بسیار مطمئن است که او کاملاً در خودش غرق شده است ، به نظر من قدرت عظیم قدرت او باعث ایجاد نگرانی های طبیعی انسان در مورد درست و غلط شده است ، زیرا او این موجود است که بسیار متفاوت است ” شفر را فاش کرد.

در حالی که هنوز شایعات مختلفی در مورد شرور در وجود دارد دکتر استرنج در مولتی ور جنون، آیا واندا ، به لطف سو the استفاده از قدرت های تازه کشف شده ، می تواند بدی باشد که جادوگر عالی باید خنثی کند؟ یا این که زن و شوهر متحد شوند و از قدرت های جدید واندا برای شکار شخص دیگری که باعث ایجاد هرج و مرج در چندبرابر می شود استفاده کنند؟ متأسفانه ، مخاطب باید کمی بیشتر صبر کند ، با دکتر استرنج در مولتی ور جنون قرار است به عنوان بخشی از مرحله چهارم MCU در 25 مارس 2022 در ایالات متحده آزاد شود.

به کارگردانی سام رائمی بر اساس فیلمنامه ای به نویسندگی جید بارتلت و مایکل والدرون ، دکتر استرنج در مولتی ور جنون ستاره های بندیکت کامبربچ به همراه الیزابت اولسن ، بندیکت وونگ ، راشل مک آدامز ، چیوتل اگیوفور و خوچیتل گومز در نقش آمریكا چاوز بازی می كنند. این از ما می آید پادکست پچ پچ در جوایز گفتگوی هالیوود ریپورتر.

عناوین: Doctor Strange 2 ، Doctor Strange

[ad_2]